26.2.2023
Kategorie: Politika

Jak neustálé lži světového drába a jeho poslušných evropských ratlíků ohlupují veřejnost

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Je zajímavé, že někdo, kdo roky prokazatelně lže a vypouští tzv. „falešné vlajky,“ je stále prezentován za „nejdůvěryhodnějšího spojence.“ A ještě neuvěřitelnější je, že tomuto „spojenectví“ stále drtivá většina lidí věří.

Jenže USA nemají spojence. Mají buď lokaje nebo nepřátele. Je známo, že lokajské vlády, které jsou dokonce zpravidla voleny bez nutnosti jakýchkoli volebních manipulací, si chodí pro instrukce na americkou ambasádu. Právě odtud se Evropanům vládne, ale je jasné, že většina lidí to ani v nejmenším nepochopila.

Mainstreamová média mají za úkol nabídnout loutky, které jsou většinou vyškoleny v nějakém Aspen institutu a podobných pobočkách US Deep state, nabídne je také jako vzájemnou „opozici“ a lid si je střídavě volí. O skutečnou opozici však nejde, což ten, kdo nemá hlavu jen na to, aby mu nepršelo do krku, již dávno odhalil.

U nás se loutkové vlády odkopávají dnes a denně, o té současné snad netřeba hovořit, ta minulá si jela na instrukce dokonce do sídla CIA, aby záhy vypukla kauza Vrbětice.

Ale podívejme se na vše šířeji. Na lži a agrese, které světovým drábům stále prochází – a to od Iráku až po Nord Stream…

Paradigmatickým příkladem fungování fikce byla vysoce účinná lež, kterou prezident USA a premiér Spojeného království uvedli na společné tiskové konferenci dne 7. září 2002, kdy MAAE právě vydala „novou zprávu“, v níž se uvádělo, že Irák může mít zbraně hromadného ničení do šesti měsíců.

Toto je paradigmatický příklad, protože  americký prezident (a vůdce britské loutkové vlády) zde tvrdili, že agentura MIMO jejich vlády říkala, že Irák je možná jen 6 měsíců od toho, aby měl jadernou zbraň.

Toto ohromující obvinění  bylo hlavním „ospravedlněním“ invaze do Iráku místo toho, abychom čekali možná déle než šest měsíců, než případní mezinárodní inspektoři určí, zda Irák skutečně resuscitoval svůj program vývoje jaderných zbraní.

Tvrzení Spojených států a jejich spojenců, že Irák Saddáma Husajna jej restartoval, a že MAAE v „nové zprávě“ právě uvedla, že může být pouhých šest měsíců od výroby bomby, bylo hlavním důvodem použitým v jejich mezinárodním „ospravedlnění“ k napadení Iráku „preventivně“ – předtím než by zbrojní inspektoři  mohli být schopni poskytnout potvrzení o pravdivosti tohoto šestiměsíčního tvrzení.

Condoleezza Riceová řekla následujícího dne (8. září 2002): „Nechceme, aby se z dýmající pistole stal houbový mrak.“ Jak se ukázalo, americko-britský režim nezískal od Valného shromáždění Organizace spojených národů povolení k invazi do Iráku, ale americko-britský režim stejně provedl invazi a následně spáchal mezinárodní válečný zločin „agresivní války“, ale nikdy za to nikdo nebyl stíhán.

Ostatně, USA mají jednu výhradu: nepodléhají Mezinárodnímu trestnímu soudu, neboť nejsou ani jeho signatářem. Na druhé straně Spojené království, ačkoli je signatářem Mezinárodního trestního soudu, požívá ochrany ze strany Spojených států, a je proto – stejně jako Spojené státy samotné – prakticky imunní vůči stíhání mezinárodních zločinů.

Pokud by Mezinárodní trestní soud za něco stál (což nestojí), stíhal by Tonyho Blaira za britskou spoluúčast na válečných zločinech proti Iráku, ale takové stíhání je nemožné.

Dalším důvodem nemožnosti je, že ICC zahájil svou činnost teprve 9. září 2002 a dokonce neznal definici „agresivní války“ až do 11. června 2010, kdy přijal definici, která uvádí, že „zločinem agrese“ je plánování, příprava, zahájení nebo provedení osobou schopnou vykonávat kontrolu nebo řídit politické nebo vojenské akce státu.“,A pak jsou zmiňovány pouze vojenské nebo polovojenské fyzické invaze, ale žádné převraty nebo sankce.

Definice se tedy vztahuje pouze na typy „agrese“ – zejména vojenské typy –, které USA v dnešní době téměř nemusí používat a raději je uvalují prostřednictvím převratů nebo sankcí, které nejsou povoleny OSN.

Jedním z omezení, které definice OSN/ICC přidává, je, že definici lze použít nejdříve od „1. ledna 2017″; takže cokoli, co se stalo dříve, nemůže být stíháno jako „agrese“.

Evropské země (EU) jsou koloniemi US Deep state. O tom snad nikdo, kdo se hlouběji zajímá o politiku, nemůže pochybovat. Nikde v EU nesmí dlouhodobě vládnout kdokoli, kdo by nebyl oddanou loutkou.

Taková vláda nikde v EU dosud nevznikla a vzniknout ani nemůže, protože složení vlád schvaluje mino jiné EU a údajně i příslušná americká ambasáda. Pod přísným dozorem jsou zejména země jako Německo a Francie, které jsou nepsanými hegemony v rámci EU.

Žádná kolonie nemůže být demokracií, protože ji ovládá imperiální země. Pokud by kdekoli v EU proběhly regulérní volby, v nichž by nevyhrály loutky, pak by byl takový režim záhy svržen – a to dokonce možná i zevnitř.

Dobrým současným příkladem tohoto koloniálního statutu Evropy je, že Amerika vyhodila do povětří dva plynovody Nord Stream, aby přinutila evropské země, aby přestaly používat levnou energii.

V důsledku toho Amerika a také Norsko (které se účastnilo s režimem USA likvidace ropovodů, které jsou ve spoluvlastnictví Ruska, Německa a Nizozemska), enormně těží z vyhození těchto ropovodů, které byly klíčové pro udržení mezinárodní hospodářské konkurenceschopnosti evropského průmyslu.

Jinými slovy: Amerika nyní otevřeně válčí proti celé Evropě a nejen proti Rusku. Americký režim chce nyní zjevně ochromit svého hlavního konkurenta: Evropu. To vidíme i na pokračující deindustrializaci Německa, která dřív či později postihne i další kolonie.

A norský režim, který také z útoku na Nord Stream nesmírně těží, tomu pomohl tím, že sehrál klíčovou roli při vyhození ropovodů do povětří.

Rozhodovací orgán ve vládě USA, který rozhodl o vyhození plynovodů Nord Stream do povětří, byl hlavní výkonnou mocí této vlády a je jím prezident Joe Biden.

Dne 6. ledna 2023 agentura Reuters uvedla, že při zásobování Evropy energií „Norsko převzalo žezlo od Ruska jako dodavatel číslo jedna. Ruská ztráta byla tedy především ziskem Norska, ale Amerika také značně těžila z velkého zvýšení svých dodávek zkapalněného zemního plynu (LNG), frakovaného a konzervovaného v Americe a poté přepravovaného přes Atlantik.

13. února agentura Reuters uvedla : „Evropské výdaje na energetickou krizi se blíží 800 miliardám eur“ vládních dotací, aby Evropané tuto zimu nezmrzli a aby nebylo příliš mnoho evropských podniků, které kvůli těmto prudce rostoucím nákladům na energii přestanou být mezinárodně konkurenceschopnými.

Kvůli předražené energii se mnoho podniků zbankrotuje nebo se přestěhuje do Ameriky. Ta už dávno nabídla evropským firmám velmi dobré podmínky – od levných energií až po různé pobídky.

Brzy těchto 800 miliard eur překročí bilion eur a ratingy dluhopisů evropských zemí budou mít stále větší dopad. Dny evropské slávy jsou nyní všechny pryč. Energetickou bezpečnost Evropy pak „dorazí“ zelený úděl EU.

Jediný způsob, jak se americkému režimu podařilo dostat se tak daleko ke zničení Evropy, bylo oklamat Evropany, aby si mysleli, že je to přítel Evropy místo nepřítele Evropy. Ale pokud si Evropané nějak uvědomí, co se s nimi děje a proč, pak by se NATO a EU (v obou případech projekty US Deep state) mohly rozpadnout.

Kdyby Evropané věděli, co vlastně dělá US Deep state a proč, Evropa by nyní neměla takové vůdce, jaké má a všechny evropské národy by na tom byly mnohem lépe, než jsou dnes a zřejmě budou i nadále…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)