17.8.2023
Kategorie: Společnost

Jak daleko to necháme dojít my?

Sdílejte článek:

RICHARD PERMAN

Na veřejnost se dostaly otřesné detaily pokusu o znásilnění v Hostivaři, kterého se dopustil pouze 16letý Ukrajinec, informuje Naše Praha.

K incidentu došlo na autobusové zastávce, kde se na mol zpitý Ukrajinec pokusil oslovit ženu. Když ho odmítla, odtáhl ji do křoví a začal surově bít. Během toho, jak se žena bránila znásilnění, což mladíkovi nebylo po vůli, jí dupal po obličeji. Žena má v důsledku napadení zlomené nosní kůstky, čelist a rozsáhlé zlomeniny v obličeji.

A podle kamarádů takový hodný kluk, který by kuřeti neublížil. Určitě se dozvíme, že i důchodcům pomáhal s nákupy.

Když ono na té Ukrajině se na to asi kouká jinak. Hlavní je mít správné názory, tzv. banderovské a pak se dá ledacos přehlédnout. Ty ženský práva, jak je známo, na té Ukrajině chlapce a muže zas tak moc nezajímají. Stejně jako práva LGBTQ+ a národnostních menšin.

Konec konců chrání přece Evropu před ožralými mužiky. A Rusové nejsou lidi, že. Vždyť to u nás říkají i politické, kulturní, novinářské a universitní elity. Co je proti obraně Evropy nějaké to znásilnění.

Zaděláváme si na obrovský problém a s námi celá EU. Přehlížení a tolerování všech možných přestupků a trestných činů se strany ukrajinských migrantů samozřejmě posunuje hranice toho, co si zkouší dovolit. Přesně to samé se děje již léta v západní části EU ze strany muslimských přistěhovalců.

Jak daleko to necháme dojít my?

 

Richard Perman

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)