30.10.2022
Kategorie: Společnost

Jak bych nejlépe popsal dnešní demonstraci Milionu chvilek pro demagogii?

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Chabá úroveň řečníků. Nekonzistentní dramaturgie – skáče se z pátého přes deváté. Alegorické vozy jak za socíku. Až na pár zoufalých výkřiků z řad demonstrantů není slyšet nic než mrtvolné ticho.

Jedním slovem neskutečná nuda.

Co mě ale zaujalo nejvíc, je skutečnost, že ač demonstrace nese podtitul “proti strachu”, tak v podstatě každý řečník neopomene zmínit, že “pokud by Putin vyhrál, tak by se určitě na Ukrajině nezastavil”. Což samozřejmě není nic jiného, než šíření ničím nepodložená fabulace, která nemá za cíl nic jiného, než vyvolat v lidech strach.

A abych nezapomněl – pořád se tam mluví o tom, že se musíme postavit nenávisti. Přitom právě tihle lidé naprosto nenávidí nás, a to jen proto, že máme jiný názor než oni.

Neb nikdo v sobě nemá méně tolerance, než lidé volající dnes na Václaváku po toleranci.

Prostě absurdní divadlo nápadně připomínající svazácké přehlídky z doby před rokem 1989.

Ale čemu se divit, když jej pořádají novodobí svazáci.

Je třeba jim důrazně odpovědět. Dokázat jim, že lidí se zdravým rozumem, jež si nepřejí na ministerských budovách plakáty s pytlem na mrtvoly, jež si nepřejí nekompetentní vládu, která transformuje naši zemi v kolonii druhého řádu, jež chtějí vrátit zdravý rozum a racionalitu do vedení našeho státu a jež si přejí žít ve skutečně bezpečné, prosperující, svobodné a suverénní zemi, je víc než těchto progresivistických neomarxistů.

Na plánu, jak tohoto cíle dosáhnout, už se pracuje a již brzy vám sdělíme víc.

Pevně věřím, že všichni rozumní lidé této země pochopí, že už nelze dál přihlížet tomu, jak nám naši zemi berou globální síly coby loutkovodiči naší vládnoucí garnitury i obskurních spolků jako jsou Miliony chvilek pro demagogii či Evropské hodnoty.

Je to naše země a já omítám jim ji vydat napospas. Co vy? Půjdete s námi?

Jste PRO?

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (70 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
110 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)