27.3.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Islamizace Evropy neúprosně postupuje

Sdílejte článek:

RADIM FIALA

Islamizace Evropy neúprosně postupuje. Již brzy může islám ovládnout Evropu. Jak informoval Gatestone Institute, poslední spolehlivou studii o počtu muslimů v Bruselu provedl v letech 2015–2016 profesor Jan Hertogen a jeho výsledky potvrdilo jako věrohodné i ministerstvo zahraničí USA. Podle této studie tvořili v roce 2015 muslimové 24 % obyvatel Bruselu. Novější údaje poskytl americký think tank Pew Research Center, ale pouze pro Belgii jako celek.

V jiném průzkumu provedeném v roce 2016 uvedlo 29 % dotázaných obyvatel Bruselu, že jsou muslimové. Při pohledu na růstovou křivku můžeme odhadnout, že podíl muslimů v Bruselu nyní mírně přesahuje 30 %.

Hnutí SPD odmítá Migrační pakt EU, který v prvotní fázi podpořila Fialova vláda, a který nám vnucuje kvóty na imigranty či povinnost zaplatit zhruba půl milionu korun za odmítnutého migranta! Navíc v určitých případech nebude možné se kvótám a přijetím imigrantů vyhnout ani zaplacením „výpalného“.

Nechceme tu africké a islámské imigranty! Nechceme násilí v naší zemi a aby se naše země podobala Orientu či Africe!

S masivním usazováním se muslimů v Evropě – think tank Pew Research Center odhaduje v roce 2050 počet muslimů v Evropě na 57 milionů – jsou spojeny útoky na civilisty, obtěžování civilistů, no-go-zóny s obyvateli, kteří se nechtějí asimilovat, a obavy, že významná část nově příchozích je radikalizovaná nebo se v budoucnu radikalizuje, upozorňuje Drieu Godefridi, je právník a filosof, absolvent Saint-Louis University of Louvain. Ten připomíná, že podle islámského práva je odpadlictví často potrestáno smrtí…

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)