27.12.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Fakta k “pandemii” … aneb nestačilo by už?

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Je mi líto že se budu opět opakovat, ale zřejmě je to potřeba. Když neustále čtu a slyším ty samé nesmysly, prostě mi to nedá, promiňte. Takže velmi rychle a stručně:

Bod 1: TESTY

Neustále se zde řeší smysl opatření proti Kovídu na základě výsledků testů. Takže znova: Existují dva druhy základních testů.

a) Mullisův PCR Test, založený na množení RNA viru. Už psal v textu „Případ Slavie“, ale prostě znova a do zblbnutí: jde o testy zmnožovací, tj. hodnotí se vzorek, kde je případná RNA viru namnožena. Kolikrát? Toť jest oč tu běží.

Číslo potřebné citlivosti testu Ct (cycle treshold, tedy laicky počet opakování množení do průkazu pozitivity), se totiž autor od autora liší. A to nemálo…

Třeba, cituji: Snadno je možné zachytit i lidi, kteří už se de facto viru zbavili a v těle jim ho koluje buď zcela zanedbatelné množství, nebo jde o nějaké zbytky genetického materiálů virů, se kterými si imunitní systém již poradil. Státní zdravotní ústav tak doporučil po kontrole laboratoří, aby se pozitivní výsledky s Ct 39 a více nepovažovaly za pozitivní, ale jednoznačně neprůkazné (Technet).

Při Ct do 25 byl virus skutečně aktivně přítomen u více než 80% testovaných, při Ct nad 35 pak u pouhých 9% (NCBI).

Používají naše laboratoře Ct dokonce nad 40, jak různé zdroje tvrdí, i když je tím pádem falešně pozitivních snad 95% testovaných? Proč? Jsou v NCBI a Státním zdravotním ústavu idioti – nebo jde jen o to, vyděsit smyšlenými Prymuločísly co nejvíce nemyslících ubožáků a dohnat je k aplikaci neověřené Gatesovy „vakcíny“?

Například v sobotu prý přibylo v ČR cca 3000 Kovíďáků. Při Ct nad 40, i když počet přeženu, reálně bylo z desítek tisíc testovaných skutečně nakažených s bídou něco přes 200. Dvě stě z desíti miliónů? Hmm, tím asi nevyděsíte ani ty nejhloupější sledovače pohádek a seriálů, že. Takže, o to jde, soudruzi?

b) Antigenní test. Žádné množení, prostě ano/ne. Zde se ovšem, jaká to náhoda, negativní výsledky nezapočítávají. Takže se nedočteme, že pozitivních bylo z davu testovaných procento, možná i dvě, snad tři? Proč?

Bod 2: HOSPITALIZOVANÍ

Vezměme to třeba opět k sobotě, dle MZČR (viz https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19 ) jich bylo v ČR cca 4200. Což je MÉNĚ než v lednu 2020 (4400 – a on byl v lednu nějaký Kovíd?)… Kam se poděla ona šílená „Druhá vlna“, ony mrazáky na mrrtwoly?

Dodejme, že celková kapacita nemocnic v ČR je dle NZIS cca 77 500 lůžek…

Navíc neberme na lehkou váhu vyšší úhrady za pacienta s Kovídem. Kampak zmizeli v tomhle období typičtí pacienti s chřipkou, zápaly plic… Inu, jsem-li aspoň trochu chytrý ředitel špitálu, napíšu na Kovída i toho se zlomenou nohou, prachy se samy nenahrabou. Když připočtu že jiná léčba se omezuje, tak z čeho mám, kruciš, ten špitál živit? Všechny ty debilní skafandry, kdo to, xakru, zaplatí?

Bod 3: ÚMRTÍ

Beru jen CELKOVÝ POČET, takoví ti „zemřelí s Kovídem“ jsou, no, jak to říci… Přejel tě vlak, strčili jsme špejli, a to by v tom byl čert aby se na kolejích nepovaloval aspoň jediný zbyteček Viru. Tisíckrát namnožíme a ejhle…

Nic. Našel fakta jen k říjnu, nicméně: jde o 91.7 tis. obyvatel před vs. 96.0 tis dnes. Rozdíl tedy je něco přes 4 000. I když to vezmu a pominu veškeré možné chyby (data jsou předběžná..), pak jde s ohledem na počet obyvatel o zvýšení o 0.04%. Nula celá, nula čtyři procenta? Kvůli tomu ničíme celý stát?

Asi mám něco špatně, prosím, opravte mne.

ZÁVĚR

Je mi líto, možná jako buran a nevzdělanec vycházím ze zcela špatných čísel, prosím, ověřte si. Ale pokud ne, mooc bych chtěl, aby mi tato fakta někdo zodpovědný vysvětlil.

Konec kanců, vakcíny jsou nakoupeny, příslušní šmejdi se tedy už nažrali, tak o co jde dál? Není na čase to všechno konečně odpískat?

Nebo to snad bude možné jen s nějakým šíleným kulometem v ruce, dřív ne? Pozor na to, hoši. Zvyšuje se počet lidí, co už opravdu nemají co ztratit…

A jestli snad existuje ještě jediný idiot, který půjde dobrovolně na PCRko, aby, i když mu vůbec nic není, podpořil stávající šaškárnu, pak.. Komu není rady, tomu není pomoci.

A dovolil bych se vsadit, že ze přítomnosti desítek reportérů a televizních kamer si Velký Koblihový Guru, desátník Bureš, nechal píchnout leda tak fyziologický roztok, kdo to na fotce pozná? Však on mooc dobře ví…

A pro zvláště šťouravé jedince: zkuste po vzoru geniálních testů namnožit šroubek tisíckrát, možná dostanete i lokomotivu. Zbohatnete. A o to jde především, no ne?

A dost.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...