9.6.2024
Kategorie: Politika

Evropské volby: První odhady výsledků

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

První odhady. Jsou to pořád jen odhady, ale úplně mimo zřejmě nebudou. Nicméně k výsledkům se chci vyjádřit, až to bude “ofiko”.

Snad jen to, že to vypadá, že účast bude největší, co kdy byla. Přesto za mě žalostně malá. To opravdu jen kolem třiceti procent lidem záleží na tom, jak to tu bude vypadat? To opravdu jen třicet procent lidí chápe, že co se v Evropě upeče, to si s nejvyšší pravděpodobností sníme s nimi? To vám to nevadí? Ve velkých městech vypadá účast ještě vyšší, v Praze zřejmě i přes 40%. Ostatním to nestálo za to?

Vy na vesnicích a malých městečkách jste zadek neuvedli proč? Vy nechápete, že maximum negativ téhle eurohujerské squadry ponesete vy? Nebudete mít čím topit, budete hezky zateplovat, nebudete mít na auto ani na benzín, budete platit x krát víc z každého metru čtverečního svého políčka, atd atd.

Pražáci si budou sdílet auta i koloběžky, vy se nedostane k doktorovi, nebudete mít na plomby a v zimě si o teplu z uhlí nebo dřeva můžete nechat zdát.

Rozhodli jste se, a oni vás přejeli. Tím, že jim to stálo za to a vám ne. Každý z nás měl možnost to ovlivnit, a 60-70% lidí dřepělo ve své ulitě. Bravo. To se vám povedlo.

Omlouvám se, za ten naštvaný příspěvek, ale já naštvaná jsem. Jsem naštvaná ne na to, jak to dopadlo. Ale na to, kolika málo lidem na téhle zemi záleží.

Tak zase můžete pět let nadávat. Jenom já už vám to neuvěřím.

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
83 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)