16.6.2023
Kategorie: Společnost

Co sakra dělám špatně?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

A mně od včerejška chodí jedna výčitka za druhou. Desítky mailů i telefonátů, že mě na seznamu hledali, ale nenašli. Přitom počtem sledujících patřím mezi dezinformátorskou elitu. Také říkám věci, které se intervjukům nelíbí, v poslední době se ještě víc než do Pětikolky navážím do médií, netajím se, že Západ ztratil své kouzlo a jsme upadajícím kusem světa, myslím si, že válku na Ukrajině Západ prohraje a považuju za dost pravděpodobné, že ji Rusko vyhraje, v posledních měsících se moje texty objevují i na Sputniku, tykám si s šéfredaktorem Parlamentních listů i s tvůrci rádia Universum, Jindra Rajchl a strana PRO mě téměř adoptovali, teď jsem dělal živý rozhovor na KTV, občas se objevím na Svobodném rádiu, mám profil na proruském Telegramu i na libtardím Twitteru, neustále si vymýšlím návštěvy, které podle pravdomluvných novinářů neexistují, čtou mě ve všech líbodémo redakcích i na všech ministerstvech, seřval jsem Svobodovou z Respektu, vysmál se Bartkovskému z Reflexu, poslal jsem do prdele Moláčka z Deníku N, Jan Cemper mi dělá každou chvíli reklamu…

A furt nic!

Na poslední demonstraci dělal Seznam online psanou reportáž. Vystupuje Jindřich Rajchl…. a říká to a to. Pak vystupuje Ondřej Dostál a mluví o tomto a tamtom… Jana Zwyrtek Hamplová posílá videovzkaz a v něm říká, že… Pak jsem vystoupil já… a ticho. Jako bych nebyl. A po mně to zase normálně pokračovalo dál, jako by se nechumelilo.

Nechci nic říkat, ale takhle to proti těm dezinformátorům fakt nevyhrajete. Nejenže jste cenzoři, až to bolí, ale ještě je to hrozná šmíra. Kde je nějaká spravedlnost? Všichni kolegové už mají na seznamáckém vyhledavači svoje varování před dezinformacemi a ikonku „zpátky do bezpečí“ a vidlácké nebezpečí tam na Seznamu neustále ignorují.

Nebo vás prostě štvu tím, že vám úspěšně lezu do zelí? Bojíte se, že byste mi tím vlastně udělali reklamu, protože já bych se k tomu okamžitě drze přiznal?

Nebo je to tím, že chodím do práce, mám spořádanou rodinu a nemám žádné dluhy? Nebo málo odírám chudinky babičky o jejich důchody? Hele, přiznejte se, vám se nechce tepat do mé knihy o zemědělství, protože se to příliš podobá tomu, jak peníze získáváte vy, že? Nebo se vám moc nehodí, aby někdo vytáhl, že my dostáváme dobrovolné dary od obyčejných lidí, kdežto vás platí různí Bakalové.

Nebo si mě necháváte na příští rok, až budu podávat daňové přiznání? Skoro si říkám, že bych měl s prodejem knih ještě zabrat. Měl bych ještě více zabrat s Institutem českého venkova… aby se vám zatajil dech, až uvidíte hentu účetní uzávěrku. Asi poprosím moji schovanku, aby popustila svému talentu otěže a uděláme ještě před vánoci knihu vidláckých kreslených vtipů…

Přátelé, jak vidíte, nekecal jsem. Už jsme to opravdu prolomili. Už nás nedokáží vymlčet, už nedokáží předstírat, že nejsme. Přešli na další level. Ubožácké pomluvy a hnojomety. To mají samozřejmě vyzkoušené. Takhle to vždycky dělali politikům, kteří byli příliš úspěšní, než aby se dali ignorovat. Ale je tu jedna novota. My už máme vlastní cesty, jak se obhájit. Nepotřebujeme se plazit před všemi těmi Moláčky či Moravci. Umíme si udělat texty i videa, umíme to rozšířit. Umíme to stokrát levněji, než redakce Deníku N. Den ode dne rosteme a oni den ode dne klesají. Však to na svých výplatách cítí už pěkně dlouho.

Takhle nějak vypadá počátek paniky. Dělají to, co dělali vždycky, ale už jim to nějak přestalo fungovat. Ať zkoušejí cokoliv, obrací se to proti nim. Je to stejné, jako v mém včerejším článku o obilných skladech. Už se prostě stalo. Nová média jsou tady a jsou realitou. Oni jsou ještě stále velicí, stále jsou silní… Druhohorní myš nemůže čelně bojovat s tyranosaurem. Ale celkem efektivně ho svým množstvím obírá o zdroje. Tyranosaurus může řvát, ale nic víc.

Nevím, jestli to těm dvěma intervjukům došlo, ale uvědomují si, že henti dezinformátoři mají dohromady větší sledovanost, než Seznam zprávy? A uvědomují si, že všichni dohromady to dělají za mnohem méně peněz, než Seznam? Řvěte si dinosauři, řvěte… neumlčíte nás, ani nás nedonutíte dělat to, co chcete vy. Ale vy nakonec budete díky naší činnosti dělat to, co děláme my, protože jinak se neuživíte… ani Lukačovič nebude věčně platit nefungující propagandu. Nemluvě o tom, že umělá inteligence by henten seznam dezinformátorů udělala líp.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)