28.11.2023
Kategorie: Politika

Čau Praho! Největší stávka v ČR od revoluce v roce 1989

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Největší stávka v ČR od revoluce v roce 1989. Další hřebík do rakve Fialovy vlády? Zatímco se obyčejní lidé bouří proti vládě, která je chce ožebračit, Fiala odjel do kravína a Pekarová byla na Ukrajině. Mimo jiné slibovat i další zbraně, které Česku samotnému už dochází.

Vláda šetří na dětech a lže lidem. Zbraně jsou pro ně důležitější, řekl prezident Pedagogické komory. Nemůžu než souhlasit. Fialova vláda vyhodí tisíce lidí ze škol, protože naše peníze utrácí za zbraně a vojenskou podporu.

Dokonce i Piráti z Bartošova Ústeckého kraje se připojili ke stávce proti škrtům ve školství. Piráti přitom sami sedí v této asociální vládě. Chápete to?

Budoucí důchodce čekají zlé časy, přiznalo Jurečkovo ministerstvo v oficiální zprávě. Bude méně peněz a ceny porostou. Lépe se prý důchodci budou mít až od roku 2060. Prý to za ty úspory stojí. Co si o tom myslíte?

Vláda úspěšně bojuje proti těm, kteří poukazují na její korupci. Blažkův náměstek, který upozornil na pochybné machinace na ministerstvu, kde jde opět a znovu o velké peníze, dostal vyhazov.

Dopravní chaos v Praze, když Praha 1 zakázala autům vjezd a pražská radnice hned nato zákaz zrušila. Když už jsme si mysleli, že pražská doprava absurdnější být nemůže, opět nás naši politici překvapí.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 59. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

 

 

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)