27.8.2023
Kategorie: Společnost

Budou z lidí nakonec jen loutky na hraní mocných?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

„Není to nekonečně se rozšiřující seznam práv – právo na zdravotní péči, právo na jídlo a bydlení. To není svoboda, to je závislost. To nejsou práva, to jsou dávky otroctví – seno a stáj pro lidský skot.“

– P.J. O’Rourke

Většina z vás vstoupila do závěrečné fáze svého dobrovolného přijetí masového otroctví. Toto otroctví je plně závislé na konceptu strachu, podřízení se falešné „autoritě“ a úplné závislosti na samotném tyranu nazývaném vláda, jehož plánem je ovládat svět ovládáním běžného, ignorantského a apatického kolektivního davu nazývaného „lidé“.

Nejdůležitější složkou tohoto programu „Velkého resetu“ je, aby byla většina lidí závislá na státu, a tento fenomén je nyní blízko. Základním podkladem všech omezení, kontroly finančních a peněžních transakcí a kontroly pohybu bude podvod a fraška nazývána „člověkem způsobená změna klimatu“. Žádný strach, použijí i mnoho jiných výmluv a aspektů kontroly a manipulace, ale hoax o „klimatické změně“ bude výchozím bodem.

Elita výrazně zrychlila své plány na ovládnutí světa

Rychlost této agendy se zrychlila v porovnání s původními časovými projekcemi. Je to způsobeno tím, že někteří lidé, kteří rozumějí tomu, co se ve skutečnosti děje, začínají více křičet, aby poukázali na všechny rozpory, lži a propagandu, které zaplavily společnost za posledních několik desetiletí.

V tomto bodě poněkud panikařící mocenská třída a její pěšáci ve vládách výrazně eskalovali svou teroristickou kampaň po celém světě, aby zastavili disent dříve, než se mu podaří příliš rozšířit.

Tato kampaň teroru má posunout strach na mnohem vyšší úroveň, aby bylo možné dosáhnout cílů ovládnutí světa s menším odporem. Jak již bylo zmíněno, hlavní zaměření tohoto zvýšeného zastrašování je založeno na falešném modelu „změny klimatu“.

Jedním ze zjevných příkladů této kampaně strachu je záměrně zvýšená hrozba takzvaných povětrnostních anomálií, zejména podezřelých (záměrně založených) požárů hořících kvůli „strašně vysokým teplotám“, které ničí konkrétní majetky, města a cenné pozemky plné nerostných surovin.

Tato nepřirozená ohniska požárů začala na začátku jara a od té doby neustále pokračují. To, co začalo v Kanadě, nyní zachvátilo havajský ostrov Maui, kromě mnoha jiných oblastí po celém světě, a zkáza je neuvěřitelná.

Pouze psychopati mohou spáchat takové zlo, jako je toto, avšak obviňování falešných „klimatických změn“ bylo samozřejmě akceptováno většinou populace, propagované vládnoucí třídou a každým mainstreamovým médiem, které vlastnění nebo kontroluje stát.

Útok na všechny hledače pravdy, kteří tvrdí, že tyto strašlivé požáry byly zapáleny úmyslně, byl okamžitý a bez jakéhokoli legitimního důkazu o opaku. Ve skutečnosti byla tato synchronizovaná reakce jistě koordinována.

Momentálně se bojuje o to, kdo zabere shořelé pozemky na havajském Maui. A to slovo „zabrání“ mám na mysli doslova. Ukázalo se totiž, že mnozí se pokoušejí koupit a získat smlouvy na vybudování nového „inteligentního 15minutového města“ na této posvátné půdě a je do toho zapojeno mnoho velkých hráčů, včetně Blackrocku.

Ti, kdo tvrdí, že pomáhají – lidé jako Jeff Bezos (majitel Amazonu) a Oprah Winfrey – jsou již ve velké míře zaangažováni. Guvernér Havaje, Josh Green, to převzal pod svou kontrolu, ale ne ve prospěch těch obyvatel a majitelů firem, kteří přišli o všechno. (Kromě toho, domy a majetky Bezose a Winfreyovy magicky unikly ohni.)

Tento ďábelský guvernér Josh Green, skutečný vládnoucí politik, řekl ještě předtím, než byla nalezena všechna těla a před konáním pohřbů mrtvých, následující:

„Už nyní přemýšlím o způsobech, jak by stát mohl získat tyto pozemky, abychom mohli ubytovat zaměstnance, vrátit je rodinám nebo z nich udělat otevřená prostranství na věčnost jako památník lidem, kteří byli ztraceni.“

A co všichni ti, kteří vlastní půdu, kterou „stát“ násilí vykoupí (ukradne)?

Množství neobvyklých událostí za poslední roky

Ale nezastavme se zde, protože v témže roce došlo k neuvěřitelným vykolejením vlaků, z nichž většina zahrnovala velmi jedovaté a toxické materiály, které byly samozřejmě záměrně vypuštěny (v důsledku úmyslného založení požáru).

Příkladem jsou škodlivé chemikálie ve východní Palestině ve státě Ohio, které otrávily velkou část severovýchodu USA. Došlo k mnoha dalším incidentům podobného charakteru.

Co se týče extrémního vyvolávání strachu, meteorologické „služby“ na celostátní úrovni záměrně pozměnily všechny předpovědi počasí, aby vyvolaly extrémní strach v kolektivním stádě zvaném „občanství“. Z toho množství fantastických tvrzení o rekordních teplách je přitom většina případů falešná.

Namísto zelených a tmavších tlumených barev, které ukazují teplo, se tmavá červená a fialová stala novou normou současně v každé krajně. Určitě náhoda, že?

Navíc horko už není jen horké, ale podle těchto meteorologických idiotů nyní „vře“. Uvedené popisy, ač jsou směšné, jsou záměrně určeny k tomu, aby vyvolávaly nepřiměřený poplach u neinformované „veřejnosti“ s malou nebo žádnou snahou pochopit jakoukoli pravdu.

Všechny tyto věci a nekonečné množství dalších hrozeb, včetně hrozby jaderné války, finančního kolapsu, nedostatku potravin, extrémní inflace vedoucí k extrémním cenám, k novým „pandemickým“ mimořádným událostem, k cestovním omezením, lockdownům, monitorování všech finančních transakcí a celkové digitalizaci ekonomiky s cílem všech kontrolovat, jsou nyní konstantní.

Agresivně se prosazuje konec hotovosti a v blízké budoucnosti se blíží nahrazení digitální měnou centrální banky (CBDC). I tato agenda se v poslední době výrazně zrychlila, což naznačuje, že vládnoucí elita společnosti se snaží rychleji rozšiřovat své kontrolní mechanismy, aby se vyhnula jakémukoli odporu.

Vzhledem ke všemu, co se dnes děje – velký nárůst záměrně strukturovaných katastrofických událostí, masivní přesun bohatství a majetku, agresivní postoj vlád bezprostředně po každé uměle vykonstruované „povětrnostní události“ nebo takzvané „přírodní nouzové situaci“ a celkové nerespektování života a osobního vlastnictví – jako dlouho bude trvat, než se toto spiknutí na ovládnutí světa plně projeví v realitě?

Čím větší závislost, tím větší ovládání

Všechny tyto události mají za cíl učinit průměrného „občana“ závislým na státu. Čím větší závislost, tím snazší ovládání. Když se většina společnosti nebude umět o sebe postarat, nebude zodpovědná za své životy a svobodu, nebude se bránit a dobrovolně se rozhodne podřídit autoritě a státní moci místo toho, aby převzala jakoukoli osobní zodpovědnost, co bude s takovou zemí?

Bude velmi výstižné sledovat státní terorismus, jaký byl předveden na havajském Maui a jak na něj lidé zareagují. Vzdají se svých domovů a půdy, která byla zničena ďábelskými silami nebo budou požadovat, aby si ponechali vlastnictví svého majetku? Odmítnou toho totalitního sviňáře zvaného guvernér, jeho hanebné globalistické plány a ponechají si to, co je jich? Nebo prostě dovolí státní moci, aby si se vším, co úmyslně zničila, dělala co se jí zachce a stanou se služebníky státu?

Závěr

Jakmile se rozšíří masová závislost na státě, už nebude existovat žádná šance na svobodnou společnost. Stát se snaží dostat pod svou kontrolu všechno a způsob, jak splnit tuto ohavnou misi, je učinit obyvatelstvo obecně zcela bezmocným, aby nemělo schopnost nebo snahu bránit se. Úplná závislost je klíčem k jakémukoli spiknutí na úplné ovládnutí obyvatelstva vládnoucí třídou a jejími státními násilníky. V budoucnu bude pravidelně vybuchovat mnoho předstíraných hrozeb a takzvaných nouzových situací. To se podle mě určitě stane, proto nevěřte ničemu, nevěřte žádnému představiteli státu na žádné úrovni, nevěřte žádnému mainstreamovému médiu a všechno zpochybňujte!

 

Politikařina

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)