
Brzy na to přijdeš sám
VIDLÁK
V předchozích dnech jsem napsal článek o investigativní hvězdě první velikosti, Thomasi Pauknerovi, který slibuje celou řadu senzačních odhalení a navnadil sociální sítě tím, jak Vítek Rakušan koupil pro policii nejdražšší vrtulníky světa a smlouvu se starým Strnadem podepsal tři dny před volbami… A nestalo se nic. Žádné mééédium se toho nechopilo, všichni majnstrýmoví intervjuci se dívají jinam a v Mladé frontě se nepohnula ani myš.
Pauknerovi to ovšem nemusí být líto. V posledních dnech zveřejnila Tutsi Gabardová, nyní už bývalá ředitelka Národnéí zpravodajské služby, informace o americké podpoře stovek biolaboratoří po celém světě a ano, i na Ukrajině. Tyto laboratoře se za americké peníze zabývaly výzkumem, který by byl v USA nelegální, včetně vývoje biologických zbraní. A co se stalo? Nestalo se vůbec nic. Svět se nezměnil ani o kousek a stále platí stejný dvojí mediální dozimetr.
Stejně tak se ukázalo, že henten Nordstrým, který zaručeně odpálili Rusové (jako kdyby neměli na své straně trubky kohoutky), odpálila ukrajinská pornoherečka. Opět, nestalo se vůbec nic. Nikoho to nezvedlo ze židle, nikde nevěhají znepokojení veřejnoprávní novináři, aby se ptali, v čem nám ještě Fialovy vládní špičky lhaly.
Americká vláda odtajňuje dokumenty ohledně UFO, představitelé americké vlády explicitně potvrdili, že velmoci mají k dispozici trosky „létajících talířů“ řeší to někdo z mlčící většiny? Neřeší. Nula, ticho, nikoho to nezajímá, všichni dál koukají na Stardance, hokej nebo fotbal.
Stejně tak vyšlo najevo, že Anthony Fauci, vrchní americký epidemiolog a covidolog prostě lhal. Ostatně, historka s nedovařeným netopejrem už také dávno padla pod stůl a Soňa Peková měla pravdu, když mluvila o umělém původu viru. Angelika Bazalová o tom teď neustále píše. Naše dezinformace se nejenom nekontrolovatelně šířily, ony se i nekontrolovatelně staly pravdou! Ale neznamenalo to nic.
V uplynulých třech letech jsem potkal celou řadu lidí, kteří vyhlíželi ten den, kdy konečně zazní pravda a očekávali od toho změnu smýšlení lidí i změnu narativu. Až se lidé dozvědí pravdu, až konečně mocní tuto pravdu uznají, v ten den spadnou okovy a konečně budeme svobodní! …. tímto mám velmi špatnou zprávu pro všechny vyznavače teorie ploché země, kteří si od toho také slibují velké odhalení a ještě větší společenskou katarzi. Obávám se, že i kdyby se ukázalo, že máte pravdu, nezmění se vůbec nic. Lidem to bude jedno. Tak jak novináři hladce a bez mrknutí oka přešli od ruského teroristického útoku na evropskou plynovou infrastrukturu k ukrajinské potápěčce/pornoherečce, takhle by to bylo i v případě, kdyby se ukázalo, že je země placka.
I ten Epstein měl jen omezenou životnost. Stačila jedna krátká válka v Zálivu, zdvojnásobení cen ropy a střílečka v Libanonu a po Epsteinových kamarádech ve vysoké světové politice už neštěkne pes.
V Anglii znásilnily přistěhovalecké gangy dvě stě padesát tisíc (!) bílých dívek. Mnohé z nich byly nezletilé. V leckterém nacistickém koncetráku panovaly lepší poměry než na předměstích britských měst. Nestalo se nic. Jen Tommy Robinson bude potrestán za podněcování k nenávisti. Stejně tak se nic nestalo, když Merkelová naprosto klidně přiznala, že Minské dohody tu byly od toho, aby měl Západ čas na vyzbrojení Ukrajiny. Na volební preference chciválků to nemělo vliv. Nic se také nezměnilo, když poslanec Růžička odhalil, jak se obohacovala Skupina D na dronech pro Ukrajinu, nestalo se nic, když se ukázalo, že armáda neumí nakoupit ani batohy či polní kuchyně.
K čemu nám všem byla pravda? K ničemu!
Protože takhle to nefunguje. Nestačí mít pravdu. Nestačí přijít s odhalením. Čekání na pravdu je jak čekání na Godota. Ona sice přijde, ale velký třesk se nekoná a většinou nedojde ani na blbé pokrčení ramen. Proč? Protože se ta pravda života mlčící většiny prostě nedotýká. Jejich život se odhalením nijak nezměnil a pokud ano, tak většinou k horšímu.
Jan Hus to ve své době napsal správně. „Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu, drž se pravdy, braň pravdu až do smrti.“ K pravdě ještě musí přijít spousta vůle, spousta práce, spousta sil a spousta nebezpečí, aby pravda opravdu něco změnila. To slovo „až do smrti“ je tam velmi důležité.
„Nasvítil jsem vám pravdu, lidé“ říká Thomas Paukner a diví se, že lidé chodí kolem a nikdo nic nedělá. Inu, protože pro tu pravdu je třeba se spojit, postavit vojsko, hotovit se k boji pod jejím praporem a dlouho předlouho snášet protivenství i nebezpečí. Ba, často je kvůli ní zapotřebí i umřít. Viď Charlie Kirku? Pravda zvítězí, ale my už u toho dávno nemusíme být…
Odhalit pravdu, to je jen první (a vlastně ten nejjednodušší) krok. Pak přichází to těžší. Zjistit, že pravda sama žádnou změnu nezpůsobí. Hříšníky nenapravuje, režimy nezmění, Rakušany nepoloží a lež neodstraní. Následně dojít k tomu, že za pravdu je třeba dál bojovat. A pak zjistit, že za pravdu bojují ti „zlí a odporní dezoláti,“ kterým mééédia (která se o Pauknerova odhalení nijak nezajímají) nasadila psí hlavu. Nejtěžší je, Pauknere, přiznat sám sobě, že ti Rajchlové a Okamurové víc bojují za pravdu než všichni tvoji (teď už bývalí) kamarádi.
Já vím, Pauknere, co si myslíš o Vidlákovi… Ale říkám ti rovnou, že buď přijdeš do našich zákopů a nebo to prostě vzdáš. Všichni, kdo to s pravdou myslí vážně, nakonec dojdou k nám, protože jinak budou muset žít ve lži. Jinak budou muset souhlasit, že je tráva modrá, Rakušan je bezúhonný člověk a Fiala to dělal dobře.
Mlčící většina nemlčí vždycky. Jednoho dne ji něco strhne. Zpravidla tehdy, když se jí to osobně začne dotýkat. Pak nepůjdou za těmi, kteří nasvítili pravdu, ale s těmi, kteří za ni skutečně bojovali a uchovávali ji, i když nikoho nezajímala. Každý den odpadnou od majnstrýmu další a další lidé. Každý den přestanou další a další lidé žít ve lži. Ale mít pravdu, to je prostě málo. Pokud z toho nevznikne spojenectví, nevzniknou z toho nová média, nové podpůrné struktury, spolky, Vidlákovny, společnosti na obranu svobody projevu a nové cesty, nezmění se nic. Až když se z nových odhalení stanou nová odhodlání, pak je možné krok za krokem někam dojít. Až když pravda povzbudí k činu, může se něco změnit.
I když Tommy Robinson, Charlie Kirk a mnozí další za to zaplatí podobě jako Hus. Oni s něčím pohnuli, protože věděli, že nestačí mít jenom pravdu, ale pravda je důvod k boji za ni.
Ale na to, Pauknere, brzy přijdeš sám. Ostatně… já bych se také nikdy neangažoval, kdyby se mě pravda nezačala osobně dotýkat.
VIDLÁKOVY KYDY
- Vláda rozhodla o delegaci na summit NATO, s prezidentem nepočítá - 22.6.2026
- Brzy na to přijdeš sám - 22.6.2026
- Organizovaný zločin a ticho před bouří. - 22.6.2026


Tenhle slint je jen další ukázkou toho, co je tenhle chazar za kardinálního z.m.r.d.a. Paukner, kterej je mně mimochodem úplně volnej a spíš s ním většinově nesouhlasím, totiž ťal do živýho když napsal, že k.ř.i.vá.k V totálně do.m.r.d.a.l Stačilo svým koketováním s Maláčovou. A my víme, že toho do.m.r.d.a.l mnohem víc – jen namátkou tu monumentální Traktoriádu. A tenhle kr.i.pl to nemůže zkousnout, proto se do něj teď imrvére naváží. Jeho zk.u.r.v.e.n.ej chazarskej charakter je ale pamětníkům známej. Jen připomínám velký demonstrace v září 22, kdy ho Vrabel nepustil na pódium, protože tam chtěl číst ňákou Rajchlovskou agitku. Tenkrát to taky nezkousl a začal záměrně, spolu s udavačem Rajchlem, rozesírat alternativu heslem ,,demo nemaj smysl,,. A hustil to při dalších demonstracích do každýho, koho tam potkal. A přitom to tehdy mělo docela velkej potenciál. A teď tady ta bez prominutí s.v.i.n.ě bude vo někom vykládat, že pravdu je třeba nejen říkat, ale musí se jít do zákopů za ní bojovat. Von, kterej všechny ty lidi, který v tom 22 do těch zákopů chtěli jít ze zášti po.b.l.i.l. To je fakt tak neuvěřitelná s.v.i.n.ě, že voda v kotli má už určitě aspoň 90 st.
čeče ty máš paměť jako slon, a to se tady mezi tro(t)ly na PP nenosí, tady se f a n d í 🤣
jinak máš samozřejmě recht a podepisuji každý tvoje slovo
Nemyslím si, že má Vidlák na svědomí všechno zlo světa, jak se ho tady snažíš prezentovat. Býval dost naivní a neinformovaný, ale každý dělá chyby. Dnešní Vidlák není stejný jako ten ve 2022. Na to, jak amatérsky vedl volební kampaň, nebyl od 5% zas tak daleko. Volební preference Stačilo natolik libtardy vyděsily, že se na Vidláka soustředily všechny hnojomety a fašistcké Rakušanovy bojůvky, a tak nakonec prolezli Motoristi. Otázka je, jestli by vůbec mohla vzniknout vláda ANO+SPD+Stačilo – podle mě ne
Tobě musel hodně ublížit, že na Vidláka tak pliveš kámo. A jestli to není osobní, tak se běž léčit. Je možný, že všechno co píšeš je pravda, ale spíš si myslím, žes mizerně placené špinič.