19.4.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Berlín se rychle mění v divokou Afriku

Sdílejte článek:

ARON G.

Imigrantský gang asi 50 mužů zastavil v ulici  Sonnenallee ve čtvrti Berlin-Neukölln sanitku vezoucí nemocnou ženu k lékařskému ošetření. Násilím otevřeli dveře a do sanitky uložili dva pobodané muže ze svých řád. Následně donutili posádku sanitky změnit směr a odvézt je do nemocnice. Sanitku celou dobu následovali v tmavých limuzínách. To není scéna z nějakého kriminálního dramatu v televizi, to je realita dnešního Berlína. Imigrantské gangy (Arabové, Pákistánci, Turci, Vietnamci, Nigerijci atd.) vedou války o území a obchod s drogami, pašováním lidí a prostituci. Policie proti nim na příkaz z politických míst nezasahuje a gangy de facto ovládly velké části Berlína (a dalších německých měst).

To ale nebylo všechno, policie se pokusila případ utajit před veřejností, prý z obavy z rozdmýchávání předsudků, nenávisti a strachu. Jenže zamést pod koberec se to úřadům nepovedlo, protože o případu informovali na sociálních sítích svědci z nemocnice, kam zraněné muslimské mafiány sanitka přivezla.

Pachatel útoku byl následně zadržen, ale později propuštěn a bude vyšetřován na svobodě. Vždyť o nic přece nejde, pár píchnutí nožem je v dnešním pestrém a multikulturním Německu banalita, která nestojí policii za pozornost.

Jaké z toho plyne poučení? Záchranář začíná být v hlavním městě Německa Berlíně nebezpečné povolání.

Německé hlavní město Berlín se stále rychleji mění v divokou africkou metropoli, kterou ovládají klanové skuniny agresivních uprchlíků. Podobný osud chystá globální finanční oligarchie i Čechům a Slovákům. Nedávno přijatý imigrační pakt liberálně demokratickou vládou je jedním z nástrojů, které mají masovou imigraci do ČR urychlit. Pak podobné scény zažijí Češi i v Praze, Brně, Ostravě….

Aron G.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)