27.1.2023
Kategorie: Politika

Až bude válka, tak bude?

Sdílejte článek:

DANIEL VÁVRA

Jsem jen prostý dezolát a tak mám někdy problém složité myšlenkové procesy vládních představitelů vstřebat. Mohl bych se tedy prosím zeptat intelektuálů mezi vámi, jak mám tato sdělení z poslední doby vstřebat?

1. Jsme ve válce. (předseda vlády, ministryně obrany, ministr zahraničí, ministr Válek https://www.idnes.cz/…/vlada-ukrajina-valka-fiala-pomoc…)

2. Válka nebude a tím pádem ani žádná mobilizace nikdy nebude, je to dezinformace a poplašná zpráva (https://zpravy.aktualne.cz/…/r~e2b7196295bf11ed9ae20cc…/.)

3. Když bude válka, bude mobilizace (náčelník generálního štábu a přítel vládního kandidáta na prezidenta, který není vládním kandidátem, ale je)

Chápu to správně, že je válka a nikdy nebude a tím pádem ani mobilizace a až bude válka, tak bude?

Každopádně jsem pochopil, že za všechno může Babiš a kdyby nebyl, tak žádná mobilizace co nebude by nebyla. Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil!

Nebo až bude válka, zase se řekne, že tenkrát to byla pravda, že nikdy válka nebude, ale změnilo se vědecké poznání a teď je válka a nikdo za to nemůže?

Jako se to říkalo předloni o jednom podobně jasným a nezpochybnitelným tématu.

 

Daniel Vavra 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)