19.10.2023
Kategorie: Politika

Kdo důvěřuje vládě?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Tak vláda má důvěru. Ale důvěřují jí jen vlastní poslanci, kteří jsou motivováni udržením mandátů. Ještě jí možná důvěřují někteří novináři, kteří těžko opouští své mantry antibabišismu. Určitě ale vládě nedůvěřuje veřejnost. Stačí jít do ulic a zeptat se lidí.

Ostatně všechny parametry, statistiky a měření dokazují, že vláda nedělá NIC dobře. Už se proti ní začínají obracet i lidé, kteří ji podporovali a vládní strany volili.

Nic to ale neznamená, protože převaha sto osmi hlasů a servilní prezident, vládu udrží u koryt až do konce jejich mandátů.

V tomto ohledu je naprosto absurdní, že prezident, který s vládou drží basu, si udržuje největší důvěryhodnost. Není většího důkazu, že lidé jsou absolutně zmatení a nechápou politické dění. Není divu, když média nejsou schopná lidem vysvětlit vůbec nic.

Dodnes tak například jako jediní v Evropě věříme, že na Ukrajině se bojuje za naši svobodu. Dokonce i lídr hlavní opoziční strany drží rusofobní iracionální postoj a odmítá chápat, že diplomacie je i o komunikaci s nesympatickými zeměmi. My jsme zásadoví a všichni ostatní vesele obchodují…

A tak dál budou lidé jezdit nakupovat do Polska a zároveň budou volit ty, kteří neblahé situace způsobují. Vítejte v České republice. Jen tady je možné, že lidé, kteří například “bojovali” proti islámu v České republice, teď podporují Palestinu. Pomatenost na všech frontách může vyprodukovat zase jen pomatenost…

hrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x