13.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Může se to stát i nám?

Sdílejte článek:

PZ

Ozbrojení barbaři vnikají do soukromých domů, vraždí, znásilňují a mučí. Angela Merkelová už barbary přivezla do Německa.

Zbraně, stejně jako drogy a lidé, se přes německé hranice pašují každý den. A stejně jako u pašování drog a lidí i nad pašováním zbraní politici a policie zavírají oči. Vybavit barbary, kteří do Německa byli přivezeni, zbraněmi v dalším kroku, by nebyla velká výzva.

Vnikli by ale ozbrojení barbaři také do soukromých domů v Německu a zabíjeli, mučili a znásilňovali lidi tady i v Izraeli?

Abychom na tuto otázku odpověděli, měli bychom se blíže podívat na barbarské masakry v Izraeli: vraždy, mučení a znásilňování se tam odehrávaly nejen v soukromých domech, ale zvláště brutálně na hudebním festivalu „Tribe of Nova“. Tento konkrétní cíl nebyl náhodný, ale spíše předává své vlastní politické poselství: Hudební festival s tančícími mladými lidmi a projevy lidské svobody spojené s takovou akcí představuje v očích barbarů symbol ofenzivní „západní“ kultury. . Barbarský masakr na tomto festivalu byl tedy namířen nejen v regionálním politickém kontextu proti civilním Izraelcům jako příslušníkům národa údajné okupační mocnosti, ale také obecně proti mladým lidem se „západní kulturou“, a tedy zároveň „západem“. “ jako celek jako údajné ztělesnění mravní zkaženosti.

Tento nejen protiizraelský, ale i protizápadní aspekt bestiality má značný význam pro pochopení současné bezpečnostní situace v Německu. Protože barbaři, které do této země přivedli Angela Merkelová a Olaf Scholz, pokud by dostali zbraně, měli by svůj motiv k vraždě: I v Německu by mladí lidé slavící na hudebním festivalu byli symbolickými postavami západní mravní zkaženosti, stejně jako v Izraeli. A zda barbaři, jakmile začalo vraždění, mučení a znásilňování, budou rozlišovat mezi mladými lidmi ze Západu na festivalu a lidmi ze Západu na ulici nebo v soukromých bytech, bude pouze rozhodnutí učiněné ve chvílích vražd a mučení barbarů.

Na výše položenou otázku, zda se brzy dočkáme snímků podobných těm dnešním z Izraele z Kolína nad Rýnem a dalších měst v Severním Porýní-Vestfálsku, kde jsou barbaři i zbraně obzvláště neúměrně přítomni, lze tedy jednoznačně odpovědět „ano“. Všechny složky masakrů, které se právě odehrály v Izraeli, jsou také přítomny v Německu: barbaři, zbraně a barbarské motivy. V podstatě chybí jen ta jiskra, aby se sud s prachem rozfoukal.

Důležitá otázka pro nás všechny, kterou bychom se měli každý den zabývat, abychom přijali vhodná opatření, by proto měla správně znít: Kdy se to stane i nám?

prvnizpravy.cz, pinews

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x