10.10.2023
Kategorie: Ze světa

Evropské peníze prý budou do Palestiny proudit dál. Hlava nehlava …

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Komise sice jednoznačně odsuzuje teroristické útoky, které o víkendu provedl Hamás proti Izraeli, nicméně oznamuje, že zahajuje nikoliv generální stop, ale „naléhavý“ přezkum pomoci EU Palestině.

Komise prý přezkoumá, zda bude ve světle změněných okolností na místě nutné upravit její programy podpory palestinskému obyvatelstvu a palestinské samosprávě. Přezkum se ovšem netýká humanitární pomoci poskytované v rámci evropských operací civilní ochrany a humanitární pomoci (ECHO). Tak to by asi chtělo všechno, ne? A ne zkoumat, ale opravdu zastvait. Kompletně. Protože evidentně ty naše evropské miliardy tak úplně humanitárně na tomto území nepůsobí. Pokud bychom se tedy nechtěli inspirovat například humanitárním bombardováním Jugoslávie….

Mezitím palestinské hnutí Hamás vyzvalo podle katarského mediálního domu al-Džazíra ke „generální mobilizaci“ na podporu palestinského lidu všem muslimům na celém světě. Co to znamená, si asi dovedeme představit, ono nám to už párkrát to náboženství míru ukázalo. A že jich tu po Evropě je. Tedy spíše, že jsme si jich sem naivně pozvali….

Takovou malou ochutnávkou nám budiž to, jak teprve patnáctiletý chlapec na berlínském gymnáziu napadl učitele, který se v areálu školy pokusil zabránit oslavám sobotního útoku Hamásu na Izrael. Podle záběrů ze sociálních sítí student kantora nejprve udeřil do hlavy a následně jej kopl do břicha. Učitelé jsou bezradní, protože blízkovýchodní konflikt už logicky prorostl až do školních lavic. Nahlas se o fantaziích žáků, mezi kterými údajně byly i násilné fantazie o vyhlazení a zničení Západu ale moc nemluví z obavy před obviněním z rasismu.

To je báječné že? Tady miliony lidí sní o zničení Evropy a principů na kterých stojí a Evropa si to ještě hodlá dál svými horko těžko v krizi vydělanými miliardami platit. Miliardami od lidí jako jste vy, nebo já. Od lidí, kteří budou první na ráně v případě, že se něco semele. Bruselské ani naše elity za zdmi a ochrankami svých kanceláří a prominentních škol pro své děti to opravdu nebudou.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x