23.12.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Bill Gates nezahálí: Zdá se, že další pandemie je na obzoru

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Údajně byl COVID pouze test a to, co přijde teď, má být mnohem horší. Stejně jako v r. 2019, tak i letos v říjnu uspořádalo WHO (Světová organizace pro zdraví) a Johns Hopkins konferenci, kde předvedli následky další pandemie, která se sice ještě nestala, ale co kdyby k ní došlo? Jinými slovy, to je, co tito zločinci a genocidální vrahové plánují. A když to plánují, tak už určitě mají všecko k tomu připraveno.

Letošního plánování se zúčastnilo asi deset současných a bývalých ministrů zdravotnictví a vedoucích činitelů ve zdravotnictví pěti afrických států, spolu se Singapurem, Indií a Německem. Samozřejmě, že nechyběl Bill Gates. Přítomní pátrali, jak se bránit proti něčemu, co je velice infekční, rychle se rozšiřuje a má mnohem vyšší úmrtnost, než měl COVID. Další podmínka byla, že tato nemoc zasahuje hlavně děti a mladé lidi.

O co doopravdy jde

Podle mého názoru se jedná o zastírací taktiku příliš velké úmrtnosti na tak zvané „očkování“ proti Covidu, která se teď projeví. Gangsteři, kteří toto plánování zorganizovali dobře ví, co tyto čtyři injekce, Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson&Johnson způsobují a mají též dobře spočítáno, jak dlouho bude trvat, než budou zjevné hromadné účinky. Proto nám předkládají k uvěření novou epidemii, která je podle nich mnohem nakažlivější a smrtelnější.

Mají v úmyslu svést tímto způsobem všecka úmrtí očkovaných na tu „strašnou novou věc“ a ještě k tomu, jako bonus, dostanou pod jehlu ty, kteří doposud nepropadli strachu a očkovat se nenechali.

Nevěřte jejich lžím. Jsou to profesionální lháři a podvodníci.

Novou nemoc při této konferenci nazvali SEERS, což znamená „Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome 2025,“ což je v překladu něco jako „Těžký epidemický enterovirový respirační syndrom 2025.“ Takže ani to není skutečná nemoc, ale „syndrom,“ což je směs příznaků, které mohou nasvědčovat na nějakou určitou nemoc.

Těch příznaků může být celá škála, každý jiný a když budou všecky postupně vydávány za příznaky „nové nemoci,“ pak některé současné choroby dočista zmizí, jako zmizela nedávno chřipka (byla nahrazena Covidem) a budou přejmenovány na „novou nemoc.“ To umožní přijít se statistikami, které budou dokazovat obrovské množství nemocných a neuvěřitelná úmrtí. A ještě mohou být statistiky obohaceny v souladu s fantazií jejich tvůrců.

Podle zmíněné simulace v říjnu t.r., nová pandemie začne s 500 celosvětově potvrzenými případy, což podle zúčastněných znamená pandemii(!) a tato se bleskurychle rozšíří, pokud nebude včas zastavena – samozřejmě že dalším „očkováním.“ Je očekáváno, že dojde ke 20 milionům úmrtí, včetně skoro 15 milionů dětí. Někteří přežijí, ale zůstanou s paralyzou mozku. Země, které byly na pandemii předem připraveny na tom budou lépe!

Zde je nutno se ptát jak asi může být někdo připraven na pandemii? Co taková připravenost obnáší? Prý pravidelné testy (neboli infikování) a také cvičení …

Pamatujete si ještě protipožární cvičení ze školy? Jak asi bude vypadat „cvičení“ proti pandemii? Snad to budou závody v běhu, ve snaze pandemii utéct, anebo používání skafandrů na veřejnosti, helmy s ionizačním zařízením, či kyslíkové komory v budovách a na ulicích? Je těžké si představit cvičení proti pandemii, které ji má zastavit, obzvlášť když skuteční lékaři (tj. nepodplacení) říkají, že šířící se chřipku zastavit není možné.

Opičí virus se nezdařil

Stejná simulace toho, „co by se stalo, kdyby …“ byla provedena předtím, než spustili aféru s opičími neštovicemi, která se ale přese všecku snahu nevydařila.

Dr. Richard Fleming objasňuje o co šlo při opičích neštovicích. V srpnu 2021 byl udělen patent č. US20210260182A1, který používal virus neštovic spolu s virem Covidu k vytvoření “očkování” proti Covidu. Podle Dr. Fleminga je něco takového snad nejvíc hanebný přístup k léčbě nemoci, kdy je dán dohromady problematický virus s virem jiným, jehož případy se navíc hned na to začaly vyskytovat. Je to pravda, neštovice se hned pak objevily.

Virus neštovic, který byl pro toto očkování použit je ještě ke všemu uměle, v laboratoři vyvinutý a umělé materiály se nechovají vždycky stejně jako ty pravé. Byl to stejný virus, jaký byl použit při jejich simulaci útoku neštovicemi, což byl Event 201, kdy zkoušeli zjistit co všecko potřebují k manipulaci lidstva.

Zmíněný patent popisuje způsob, jak vyrobit sloučeninu viru Covidu s virem neštovic. V textu je možno se dočíst různé detaily, které jsou poměrně šikovně zaobaleny, aby přesvědčily prostého člověka, že na celé záležitosti není nic špatného. Jenže znalce, jako je Dr. Fleming těmito intrikami není možno ošidit. Ihned poukázal na to, že ‚mrtvý‘ virus neštovic, který již byl do systému živého tvora dodán s původním očkováním, může být ‚oživen‘ přidáním dalšího viru neštovic, což nová injekce ochotně dodala. Proto došlo k výskytu neštovic u očkovaných, protože jim byl některým přídavným „očkováním,“ které se sestávalo z nově patentované směsi, dodán další virus neštovic.

Ve skutečnosti se zde nejedná o virus, ale o jeho bílkovinu, která je injekčně dodávána bez ohledu na to, že všecky bílkoviny, takto zvenčí dodané, jsou pro člověka škodlivé. Umělá bílkovina má chemicky změněné DNA, které je schopno se dále rozmnožovat. Není omezována přírodními zákony, takže může být jakkoliv upravena, podle celé škály strukturálních a funkčních požadavků. Ve spojení s bílkovinou SARS-CoV-2 může vyprodukovat imuno-genetickou kombinaci, která donutí imunitní systém očkovaných tento materiál dále vyrábět. A stejně tak dojde ke změně DNA očkovaných.

Něco takového je těžko si vymyslet. To je hotové šílenství. A tito lidé kvůli tomu uspořádali konferenci, simulaci a ejhle, hned poté zde máme přesně to, co předpokládali, nebo lépe řečeno plánovali.

Virus neštovic, který je v novém „očkování“ použit je ještě ke všemu ‚chimerický,‘ což znamená, že je to hybrid, sloučenina. Chiméry jsou příšery, které někdy moře vyplaví na břeh, napůl člověk, napůl pes. Těžko říct, kdo se vyráběním takových zrůd zabývá.

Takže chimerický virus neštovic, s uměle vyrobenými a pozměněnými polypeptidami a kyselinou nukleickou, což všecko je cizí, syntetický materiál, jsou zde použity, aby navodily v lidech změny z přirozeného, přírodního stavu, ke stavu umělému.

Výrazy ‚pacient,‘ ‚jednotlivec,‘ nebo ‚tvor‘ jsou v popisu patentu používány zaměnitelně a vztahují se na člověka, nebo na jiné živé tvory, jako jsou opice, dobytek, psi, kočky, myši a krysy. Jestliže jsou tyto výrazy používány zaměnitelně, pak je tím člověk snížen na stejnou úroveň jako tato zvířata a má pro výrobce „očkování“ stejnou důležitost jako opice, myši, dobytek a ostatní. To je, co si o nás tito lidé skutečně myslí.

Je toho víc, co ve zmíněném popisu patentu vychází na světlo. Prostudovat tento 90-ti stránkový dokument není snadné a případný zájemce se toho musí chopit sám na svých.

Troj-epidemie a multi-epidemie

To je další trik a další slovíčkaření. „Troj-epidemie“ má být souhrn tří nemocí: Covidu, chřipky a RSV. Zde si musíme uvědomit, že Covid nikdy neexistoval a že to, čemu se říká Covid, byla běžná chřipka. Však také za období Covidu nebyly vůbec žádné případy chřipky; tato nemoc prostě zmizela. Dříve zemřelo asi 300 000 až 650 000 lidí za rok celosvětově na chřipku a najednou, v průběhu Covidového období nebyla úmrtí na chřipku skoro žádná. Hodně zemí přestalo onemocnění chřipkou sledovat. Pochopitelně, dostali náhražkou Covid.

Tím se ale „troj-epidemie“ snižuje na „dvoj-epidemii,“ což je chřipka a RSV. Co je RSV? Je to opět nový název pro starou nemoc. Dříve se říkalo že někdo má chřipku, nebo nachlazení a moc se mezi tím nedělal rozdíl. Dnes jsou varianty obyčejné chřipky vybaveny neobvyklými názvy, takže to působí, jako že je jich mnohem víc a jsou víc nebezpečné.

RSV je „Respiratory syncytial virus,“ jeden z mnoha virů, které neustále kolují mezi lidskou populací. Je to plicní infekce a zánět horních cest dýchacích. Tato nemoc je tak běžná, že skoro každé malé dítě ji do dvou let stáří dostane, aniž by tím jakkoliv utrpělo. I dospělí dostanou RSV, většinou se projevuje jako mírné onemocnění, podobné běžnému nachlazení. Postupem času takto všichni získáváme imunitu.

Přesto vydal časopis „Vědecký Američan“ (Scientific American) ve svém vydání ze 4. listopadu t.r. varovný článek s nápisem: „RSV je na vzestupu: Co víme o tomto běžném a překvapivě nebezpečném viru.“ V článku varují, že RSV může být obzvláště nebezpečný pro novorozeňata a pro starší osoby nad 65 let. A dodávají: „Pouze asi 1 až 2 procenta dětí, mladších než 6 měsíců potřebují nemocniční ošetření (obvykle pár dnů) a úmrtí jsou vzácná.“

Takže – o co jim doopravdy jde? Jednak, zde není nejmenší důvod obávat se této „troj-epidemie,“ která je ve skutečnosti stále dál obyčejná chřipka, nebo nachlazení. Vždycky jsme tyto nemoci měli, jsme na ně zvyklí, jenomže teď jsou jinak pojmenovány, takže jim mohou být připisovány mnohem horší vlivy.

Hlavní důvod pro tohoto strašáka je možno snadno předvídat: po mnoha letech snahy se farmaceutickému průmyslu konečně podařilo vyrobit proti RSV očkování. Nebo aspoň to tvrdí. Je těžké uvěřit, že očkování bude skutečně fungovat, obzvláště když nefungovalo žádné předtím. Většina očkovaných proti chřipce (každý, koho znám) měli každoročně chřipku, zatím co neočkovaní zřídkakdy. A s očkováním proti Covidu se už vůbec nevyznamenali, i když nutno přiznat, že výrobci o léčbu či prevenci této nemoci vůbec neusilovali.

Další nebezpečí představují některé přídavky do očkování, jako na příklad mRNA genetické pokyny pro změnu DNA. Tyto se jim poprvé podařilo úspěšně vpravit do člověka, takže od této chvíle mají v úmyslu přidávat tyto nesmírně škodlivé látky do každého očkování.

Farmaceutický průmysl prostě selhal. Pro ně mají finanční zisky větší cenu než zdraví lidstva. Za peníze snadno zaprodají duši samotnému ďáblovi, takže jim není možno věřit. Můžeme směle očekávat, že očkování proti RSV a proti čemukoliv dalšímu bude mít ty stejné zhoubné účinky, jako měla očkování proti Covidu: miliony postižených a statisíce mrtvých.

Dnešní lékařská věda pokulhává – úvaha

Mám za to, že je dnes dáván příliš velký důraz na lékařskou vědu, která je všem již dlouhá léta předkládána jako ta jediná záchrana našeho zdraví. Bohužel, není tomu tak. Školy, kde jsou dnešní lékaři vzděláváni nejsou zdaleka to, co by měly být. Nesmíme zapomínat, že starý Rockefeller, který sám vypadal jako vysušená mumie a živil se výhradně mateřským mlékem a nějakými keksy, zaplatil všecky americké školy, aby učily medicínu podle jeho návodu. Doručil jim i knihy, podle kterých měli budoucí lékaři studovat.

Nová výuka naprosto vylučovala prevenci, výživu, byliny a přírodní látky. Zaměřovala se výhradně na chemické, farmaceutické léky, které jsou většinou vyráběny z ropy. Rockefeller vlastnil všecku americkou ropu, tak ji chtěl využít do poslední kapky.

V Americe zaznamenal úspěch, když zlikvidoval veškerou alternativní výuku (prevence, výživa, byliny), včetně jiných, alternativních léčebných metod, se kterými přišli lidé jako Royal Rife, Ernst T. Krebs, Boutron-Charland, Otto Warburg, Christian Hahnemann a mnozí jiní. To všecko prohlásil za šarlatánství, na hranici čarodějnictví a pak se soustředil na Evropu. To stejné provedl i v Německu a odtud se tento postup rozšířil do celé Evropy.

Uvědomte si, že když jdete k lékaři a ten zjistí, že máte vysoký tlak, pak nebude pátrat, jestli je to z rozčilení, že jste museli k lékaři, anebo je v těle nějaký zánět, či jestli je manžeta tlakoměru vhodná pro průměr vaší paže. Prostě předepíše patřičné léky, má je ze školy přímo nastavené, jak mají jeden po druhém následovat. Tyto léky nemusí vůbec fungovat na váš problém a po několikadenním užívání můžete zjistit, když s nimi na pár dnů přestanete, že máte tlak nižší, než když jste je brali. To ale nevadí, léky nefungují, napíšou se další.

Anebo když půjdete k lékaři s trvalou anginou. Jednak lékař s největší pravděpodobností nasadí antibiotika, nebo jiné, současně používané léčebné prostředky. Nevím jak dnes, ale dříve ty mandle prostě vytrhli. To je obdobný zásah, jako když v autě svítí kontrolka, že je málo oleje a my ji přelepíme páskou.

Ale nikdo nepátrá proč trpíte trvalou anginou. Tato může být z různých důvodů, jeden z nichž bývá váček hnisu u kořene zubu. Většina zubů, z nichž byl odstraněn nerv, mají pod kořenem váček hnisu. Když půjdete s tímto problémem k zubaři, ten na to může přijít, ale jak něco takového odstraní?

Barbarský způsob je, zub vytrhnout, ale mnohé problémy je možno i vyléčit, jenže zubař na to není ze současných škol vybaven, neví, že některé byliny a běžné domácí prostředky dovedou vyléčit i zhnisané dásně. Možná by to věděl internista? Nebo nosní-ušní?

Přílišná specializace je další zlo, které opět vymyslel Rockefeller, které postupně ničí lékařskou vědu.

V Kanadě se už s ničím netají

Už vůbec nezastírají snahu zabít co největší počet lidí. Nejen že nanutili na lidstvo povinné očkování a teď jim i mladí lékaři houfně umírají. Ale také povolili sebevraždy pod lékařským dozorem a umožňují přístup k tomuto řešení kdekomu. Lidé, kteří jsou těžce nemocní, anebo v bolestech, dostávají okamžitě svolení ke spáchání zákonem povolené sebevraždy. Ale i ti, kteří jsou znuděni životem a nemají dále pro co žít, mohou zažádat o povolení a dostanou je. Ti, kteří trpí psychiatrickými poruchami mají rovněž souhlas zaručen a děti se ani nemusí ptát na souhlas rodičů. Chudí lidé nemusí mít vůbec žádný důvod a ještě za ně vláda zaplatí výdaje s jejich zabitím. Ročně takto Kanada zavraždí asi 10 000 svých vlastních občanů.

Je pouze jedna podmínka, před smrtí musí být každý z nich očkován proti Covidu! Proč asi?

Lidem je namlouváno, že svou smrtí ochraňují planetu, protože tím ubývá „zbytečných jedlíků“ a je vydechováno menší množství kysličníku uhličitého. Ta celá „zelená“ snaha o snížení CO2 je snaha o zmenšení lidské populace, aby ho tolik nevydechovali.

Jenže dnes je to Kanada, zítra to můžeme být my. Dejte Schwabovi slovo a máme to i u nás. A ještě to může dojít tak daleko, že budou sebevraždit i ty, kteří budou mít opačný názor, než vláda diktuje.

Nedávno se pohybově znevýhodněná žena jménem Christine Gauthier, jinak válečný vysloužilec, která se kvůli zraněním z války pohybuje v kolečkové židli, dostavila na patřičný kanadský úřad pro veterány, kde žádala o instalaci výtahu pro kolečkovou židli do domu, kde bydlí. Namísto výtahu jí byla nabídnuta odborně provedená sebevražda, protože stejně, její léčba by stála příliš mnoho peněz.

Náhle zemřelí,“ bez skutečného důvodu úmrtí

Veškerá současná „očkování“ jsou ve skutečnosti stejně tak způsob sebevraždy, jenže jejich vliv je většinou pomalejší. Ale s postupem času se dostaví nemoci, krevní sraženiny, srdeční a mozkové mrtvice, rakoviny a také smrt. Jako důvod úmrtí je dnes hojně používaná fráze „náhle zemřel.“ Takže tím je úspěšně zastírán skutečný důvod úmrtí, což je reakce na tak zvané „očkování.“

Je příliš mnoho těch, kteří „náhle zemřeli.“ Nedávno byl o tomto námětu vytvořen film, který shrnuje množství ublížení na těle a úmrtí vlivem tohoto zásahu. Film se jmenuje „Náhle zemřelí“ (Died Suddenly) a jeho anglická verze je ZDE, německá verze ZDE.

Už to, že očkované zjistíte na dálku přes mobil, je na pováženou. Co je v těch injekcích, že vyzařují i na větší vzdálenost? Musíte mít k tomu účelu nainstalován „Bluetooth tracker“ a ten zjistí, jak daleko od vás je kdo očkován a jaké je jeho poznávací číslo.

Někde už začínají chápat

Internetová stránka, kterou založil Lew Rockwell přišla se zprávou, že v Malajsii odsoudili a popravili lékaře, který dával lidem škodlivé injekce, zvané očkování proti Covidu. Injekce označili za biologickou smrtící zbraň a popravili ho na základě Norimberského kodexu. A měli naprostou pravdu, „očkování“ proti Covidu jsou biologická smrtící zbraň.

Je škoda, že text článku byl ještě ten den stažen a zůstala po něm jen omluvná fráze. Pochopitelně, něco takového je návod, jak zacházet s těmi, kteří nám bez jakéhokoliv ověření, nebo pátrání vnutili tyto injekce a ještě dnes popírají jejich zhoubný vliv.

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x