12.5.2024
Kategorie: Politika

Prolžeme se k pravdě!

Sdílejte článek:

MICHAL GULYÁŠ

Občané země české, hrdí občané zemí Evropské unie, vy hrdí liberálně demokratičtí lepší lidé, slyšte hlas muže, který se nerozpakoval vzplanouti na hranici za myšlenku natolik závažnou, že závažnější již může býti snad jen její popření. Cituji: „Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, braň pravdu až do smrti, neboť pravda tě osvobodí. “ Tak pravil mistr Jan Hus a vzplál, jako věčná pochodeň, která zahání tmu v naší duši.

My, hrdí občané Evropské unie, a zejména země české pod vedením vlády Petra Fialy, rozhodli jsme se tato slova naplňovati bezezbytku, jak nám přikazují zaoceánské centrály a bruselský chrám všeho rozumu, a čest poslušného Západoevropana. Jsme každodenně vystaveni propagandě zlovolné slovanské Ruské federace, která se přes bariéru naší jediné možné pravdy snaží ovlivnit psychologii občanstva prostřednictvím sociálních sítí tak, jak se jí to podařilo v krátké minulosti na Slovensku, kde velká myšlenka liberálně demokratického ideálu ztratila svůj vliv právě nástrojem lži, přetvářky a proruské propagandy. Hle, po Maďarsku další sirotek, po němž své krvavé pařáty vztahuje ďábel Putin! Proto jsme u nás, v České republice, prozřetelně otevřeli správné pravdě dveře i okna v mainstreamových médiích a zvýšili takzvané „volume“ o 100 %.

Připomeňme si jen temné rejdy odporných dezolátů, kteří drze hlásají, že louka je zelená, nebe modré, noc černá a den bílý. Co ale vede dezoláty, ty proruské štěnice, k takovému nestoudnému tvrzení? Chtějí zamotat hlavy poslušným občanům a vyvolat chaos v zavedených a zaváděných principech a zákonech EU, v myšlence odevzdanosti k příkazům Evropské komise a jejího podřízeného demokratického parlamentu, kde je jasně dáno, že bílý den může být tmavý, nebe fialové, ale i rudé (nikoliv prorusky), noc bílá (nikoliv petrohradsky), a louka hnědá, když je spálená.

Proputinovská, dezolátní a dezinformační scéna rozšiřuje drzé, nepravdivé lži typu: Evropský parlament a jeho struktury jsou předraženou výkrmnou desetitisíců zbytečných byrokratů a omezených politiků. Evropa je vazalem zaoceánské mocnosti a liberální demokracie je rakovinné bujení zvrhlé, intelektuální, politické a především globálně-oligarchické elity, která se z lidu Západu snaží učiniti dobytek na porážku.

Tito vazalové proruského myšlení dávají najevo svou nenávist k novým západním, a tedy nadějným hodnotám, k hodnotám zářné budoucnosti, jako je Green Deal, gender, socialismus řízený globální elitou, Velký reset a válka za západní ideály.

Vyzýváme proto občany všeho věku, aby odvrátili svůj zrak od Východu a zafixovali ho na věčné časy směrem k Bruselu a Štrasburku, kde pravda plane jako hranice mistra Jana Husa. My dnes s hrdostí, velkou myšlenku tohoto osvíceného západního mučedníka o pravdě, povyšujeme na další level, a to v tomto znění: „Nehledej pravdu za humny, ale slyš pravdu v mainstreamu, uč se pravdě ze zákonů EU, miluj pravdu svých vůdců, braň pravdu, i kdybys kvůli ní měl jakkoli lhát až do smrti, neboť pouze taková jediná správná pravda tě vysvobodí!“

A tedy i my, hlasatelé západního slova slibujeme, že vám budeme nadále třebas i odporně lhát, jen abychom uhájili naši čistou pravdu!

A s touto myšlenkou na lepší svět … se s vámi loučí Michal Gulyáš!

MICHAL GULYÁŠ

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)