23.10.2022
Kategorie: Politika

Začal hon na grázly, nebo je ještě brzy?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Někteří z nás zaznamenali určitou pozitivní událost, kterou je vystoupení části europoslanců z poslušného stáda tvořícího bruselskou komunitu a požadují po předsedkyni Evropské komise Leyenové odstoupení a vysvětlení okolností nákupu vakcín pro celou EU v naprosto neuvěřitelném množství a za předražené ceny. Zároveň je na stole vytvoření komise vyšetřující chování této osoby a její zametání stop v podobě vymazání veškeré komunikace mezi ní a Big Pharmou a zatajením obsahu smluv. Bohužel zbývající přeplácené stádo je stále velké a mocné, takže se k těmto odvážným europoslancům přidalo minimum dalších, přičemž naše mezi nimi většinou nehledejme. Přesto jde o první vlaštovku jinak stále ubíjené spravedlnosti.

Kolem vakcín se momentálně děje dost věcí. Mezi očkovanými si smrt vybírá stále častěji a jejich úmrtnost se zvyšuje geometrickou řadou, a to i mezi mladšími ročníky. U mužů jde především problémy s kardiovaskulárním systémem v těle, u žen se přidává navíc neplodnost. Už skoro každý z nás ví ve svém okolí o někom, kdo náhle a v aktivním věku zemřel, často při sportu či při činnosti na veřejnosti. Také díky slyšení vysoko postavené manažerky v hierarchii společnosti Pfizer před europoslanci, která nahradila svého šéfa a ředitele Bourlu, už víme, že zavádění covidpasů sloužících jako potvrzení o provedené vakcinaci, bylo podvodem na lidi. Ani jeden z dodavatelů očkovacích látek totiž netestovat schopnost očkovaných covid dále neroznášet. A vzhledem k statistikám je zjevné, že pseudovakcíny nejsou účinné, navíc riziko následků, často fatálních, je vysoké. Nucení k očkování, které prožili sportovci, zaměstnanci, děti, senioři a de facto i ti, kteří nápor ustáli, je tak v jasném rozporu nejen s lidskými právy, ale zároveň záměrným hazardem s lidským zdravím. I přes výše uvedené Ministerstvo zdravotnictví rozjelo novou kampaň a komik Čtvrtníček nás přesvědčuje, jak to vše dobře funguje.

Důsledkem covidové hysterie je snaha amerických laboratoří vytvořit ještě smrtelnější nemoc, jejíž objev už byl nahlášen. Až 80x nebezpečnější klon koronaviru je už ve zkumavkách a je otázkou, za jak dlouho z nich unikne. Nebo jde jen o další kolo výroby strachu? Jisté je, že na skladech zůstaly desítky až stovky milionů dávek pseudovakcín, za které státy EU nadále platí miliardy měsíčně, přestože je jisté, že naivních hlupáků podléhajících klamavé kampani výrazně ubývá. Někteří totiž už zemřeli, další to brzy čeká a někteří dožijí se zdravotními problémy, které mít ani nemuseli. Každopádně zločinci připravující korekci počtu obyvatel naší planety mají momentálně ve své činnosti jistou přestávku, přestože jdou na trh dávky i pro malé děti a ceny všech ,,vakcín” od Pfizeru skokově narostly několikanásobně. Nevěřme však, že horečně nepracují na tom, aby se dostali zpět do sedla. Leyenová má zatím stále silnou pozici a před soud se jen tak ona a její souputníci z Evropské komise nedostanou. Spravedlnost už dlouho tápe a vybírá si oběti mezi mnohem méně vinnými.

Mezitím se nadále hroutí státní rozpočty. Pod tíhou dvouleté covidové hysterie většina vlád sáhnula k zadlužování. Poté přišla ukrajinská krize, které způsobila v Evropě spoušť. Nikoliv díky Putinovi, ale kvůli nenávisti k němu. Na dlouhé varování ze strany Moskvy Západ na popud USA nereagoval, takže byla zahájena speciální vojenská operace s cílem denacifikovat Ukrajinu, zlikvidovat body amerického zájmu a osvobodit rusky hovořící část obyvatelstva na východu Ukrajiny. Bohužel díky přístupu Západu a jeho vyzbrojování ukrajinské armády a finančním dotacím Kyjeva se boje přenesly na širší území, byť to není zdaleka takové, jak tu do nás ,,hustí“ Seznam a veřejnoprávní média. Dopady covidhysterie a špatných politických rozhodnutí podpořených Spojenými státy je ekonomika EU, a tedy i naše, v rozkladu. Inflace letí nahoru, s ní ceny všeho. Od potravin, paliv, energií až po zubní implantát. Za ten si zubař řekne 70 000 korun, ani se nezačervená. Před pár roky stál dražší 20 000 korun. Nebude dlouho trvat a budeme potkávat plno hladových, bezzubých bezdomovců. K tomu se politici staví tak, že si zvednou platy a nám daně. A bude to sešup. Daně za bydlení patří k těm, ze kterých se těžko utíká. A budou li vysoké, řada z lidí už to vzdá a začne se nemovitostí lacině zbavovat. O to těm grázlům jde. Dostat lidi do stavu nemajetných a na státu závislých.

Bohužel je stále plno těch, kterým to nedochází a pokrčí rameny s tím, že nelze nic dělat. To je nesmysl. Je třeba se aktivně bránit. Zloděje je třeba potrestat. Na 28.10.2022 jsou svolány demonstrace do Prahy i do Brna. Kolem organizátorů se rozvířila štvavá kampaň, což dělá vládnoucí Pětikoalici radost a média ji podporují. Se svým se přidali i uražení skuteční odborníci, kteří na předešlých dvou vystoupili a nyní nebyli na pódium pozváni. Porcují snad ještě nenarozeného medvěda? Je to přeci logické, už byli slyšet a je třeba dát prostor dalším, kteří mají co říct. Ve skutečnosti je důležitější dav před pódiem. Až ten má tu sílu něco změnit, bez něj by i sebelepší vůdce byl kůlem v plotu. Přehlédněme tedy malichernosti a pojďme jasně říct, že stát už nás okrádat nebude. A to ani na daních. Buďme slyšet a vystupme razantně proti politické a ekonomické destrukci vedenou Fialovo vládou a Evropskou unií. Oni si razantně navýší odměny za to, že z nás sedřou kůži? A my máme mlčet? Nikoliv, bez ohledu na organizátora nelze dále jen čekat na Mesiáše. Výjimkou je spolek Milion chvilek pro demokracii držící basu s liberálními vládci Evropy. Toto profesionální nedemokratické hnutí bylo ze dne státního svátku vyšachováno a připravuje protiakci o dva dny později. Tak jim nenaleťte. Proti Fialovi &a spol. je třeba se postavit a vzepřít se vývoji jimi pro nás připraveném.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x