20.3.2023
Kategorie: Ze světa

Zvrat v případu Trumpa: podle posledních informací nebude v úterý zatčen

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak již víte, tak Donald Trump měl být v úterý zatčen, což dokonce i on sám potvrdil a vyzval své fanoušky k protestům.

Nicméně nyní se v případu objevil zvrat, neboť jsou zde údajně svědci, kteří dodají důkazy o tom, že celý případ, na jehož základě mělo dojít k zatčení, byl zkonstruovaný.

Bude Trump v úterý zatčen, nebo ne? Věci se zdály být téměř jisté, když bývalý prezident v sobotu zveřejnil příspěvek, ve kterém řekl, že se to stane. V něm také vyzval lidi, aby vyšli do ulic a protestovali proti manhattanskému okresnímu prokurátorovi, který se na něj zaměřil. Z toho vyplývalo, že jeho právníci již byli informováni.

Toho večera Trump zveřejnil další příspěvek napsaný velkými písmeny, který opět potvrdil jeho chatrnou pozici a to, co přijde. Pak, zdánlivě z ničeho nic, přišly zprávy, které značně zakalily vody. Podle zpráv RedState se o obžalobě technicky nehlasovalo.

Kdo je tento svědek? Podle Insideru (web, který původně přinesl zprávu o tom, že obžaloba není konečná) je to Robert Costello, který zastupoval Steva Bannona a Rudyho Giulianiho.

Pondělním překvapivým svědkem velké poroty v newyorském vyšetřování Donalda Trumpa je Giulianiho právník Robert Costello, potvrdil Insideru zdroj obeznámený s vyšetřováním.

Korunní svědek obžaloby Michael Cohen je také k dispozici v pondělí pro případ, že by se ho manhattanští prokurátoři rozhodli předvolat před velkou porotu, aby poskytl vyvracející svědectví, řekl Cohen Insideru.

Zprávy o tom, že až dva svědci – Costello a Cohen – nyní možná budou muset svědčit předtím, než bude moci velká porota hlasovat, poskytují nové stopy pro načasování jakéhokoli obvinění.

Na rozruch kolem možného zatčení Donalda Trumpa zareagoval i Elon Musk, který připomněl, že Hunter Biden spáchal celkem 459 zdokumentovaných zločinů nalezených v jeho notebooku, z toho:

• 140 obchodních trestných činů • 191 sexuálních trestných činů • 128 drogových trestných činů

Přesto nikdy nebyl zatčen. Jeho případem by se měl ovšem zabývat v nejbližší době americký Kongres tak, jak to slíbili již před volbami republikáni.

Každopádně nechuť stíhat Huntera Bidena  hodně vypovídá o americkém soudním systému…

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)