17.7.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Změny v kanadské armádě: Také muži mohou nosit sukně

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Armády západních zemí již budou světu spíš k smíchu než k nějakému zastrašování. Kdo se asi poleká vousáče s růžově nalakovanými nehty, v sukni a lodičkách? Nebo si myslíte, že je to nemožné? Že se nic podobného do armády nemůže dostat? Pak se mýlíte. V pokrokových zemích, jako je USA, Kanada, ale třeba i Německo, se naopak různé LGBTQ mohou dostat poměrně vysoko. Jsou podobně jako v jiných oborech dokonce ceněni víc než „obyčejní“ občané, kteří se nehlásí k duhové komunitě.

Od září již nebudou uniformy v kanadských ozbrojených silách rozděleny podle pohlaví a tetování na obličeji bude také povoleno.

Kanadská armáda se rozhodla změnit své jednotné předpisy, aby podporovala rozmanitost, jak to popisuje, a od září bude v několika ohledech méně přísná.

Podle těchto nových pravidel bude vojenský personál mimo jiné mít možnost si nechat narůst plnovous, barvit si vlasy a nechat je růst na délku, jakou chtějí, stejně jako je možné tetování na obličeji.

Uniformita se nerovná disciplíně nebo provozní efektivitě, stejně jako barva nebo délka vlasů nedefinuje váš závazek nebo profesionální způsobilost,“ uvedl Wayne Eyre, náčelník kanadského obranného štábu, ve videu zveřejněném na Twitteru.

Nová pravidla však přicházejí s výjimkami, například nepřirozené barvy vlasů jsou schváleny, pokud „nebrání provozní povinnosti“ a musí být dlouhé.

jak vidíte na příkladu amerického admirála, tak pokrokové USA již sukně mužům povolují

Od září nebudou uniformy také rozděleny podle pohlaví, ale budou moci být nošeny podle přání.

Obě varianty uniforem jsou otevřeny všem členům a mohou být smíšené. Členové CAF si mohou vybrat, který design je nejvhodnější, pokud budou uniformy nosit podle pokynů k oblékání,“ uvádí se na webových stránkách.

V současné době například sukně mohou nosit pouze ženy, což se na podzim změní. To už se může do sukně obléct i muž s potetovaným obličejem a plnovousem…

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)