7.11.2022
Kategorie: Politika

Zmatená Danuše

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Prezidentská kandidátka Danuše Nerudová je patrně poněkud zmatená.
Prý, že koho naštval Musk (patrně tím, že vyházel půlku libtardského managementu, jenž cenzuroval vše, co neodpovídalo jediné možné progresivistické pravdě), za ní může přijít na Telegram.

Ano, ta Aspenem protežovaná kandidátka píšící do každého druhého statusu neo-nacistický pozdrav banderovské sebranky “Sláva Ukrajině!”, si udělala účet na ruském Telegramu, kam už delší dobu utíkají všichni, kdo nechtějí být cenzurováni americkými standardy korektnosti.

To by nevymyslel ani Cimrman. 

Za sebe říkám, že téhle uměle vytvořené kandidátce nadnárodních korporací a mainstreamových médií, bych hlas nehodil, ani kdyby mi měli uříznout ruku.

A znovu upozorňuji – není to Petr Pavel, kdo je tím hlavním aspenským koněm. Je to právě tato prázdná loutka opakující populistické floskule jak zaseknutá deska.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby Česká republika měla na postu prezidenta ženu. Ale kdyby to měla být tahle figurka, tak o bych považoval za obrovskou ostudu celé naší země. To radši za 5 let pošleme na Hrad Janu Zwyrtek Hamplovou, co říkáte?

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)