2.7.2023
Kategorie: Ekonomika

Viktor Orbán zcela odmítá další financování Ukrajiny ze strany EU

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

„Jedno je jasné, my Maďaři, nedáme Ukrajině další peníze, dokud nám neřeknou, kam zmizely předchozí prostředky v hodnotě asi 70 miliard eur,” řekl.

Bravo. Konečně někoho zajímá, kam ty miliardy mizí. Bohužel, nás to nezajímá, my je tam pereme dál a ještě si na to půjčujeme. A ono ani nemusíme na Ukrajinu, docela si vystačíme i doma. Třeba jen z nadace Help Ukraine, které jsme poslali 20 milionů z našich daní, si její zakladatel koupil moc pěkný byteček. Kapka v moři, na kterou se přišlo. Jinak to bude pěkný okap a to, co se děje s našimi penězi na Ukrajině, netušíme vůbec. Ale nám to nevadí, my jedeme hlavou proti zdi i zdravému rozumu plnou parou dál.

Bohužel, máme na rozdíl od Maďarska premiéra protičeského, a tak se ty peníze hází do kanálu v podobě zcela netransparentních neziskovek a pofidérních organizací a utrácí se to, co už dávno nemáme a ještě se za to plácáme po ramenou. A kdo neplácá nebo plácá málo, je proruský dezinformátor, protože na pravdu už se tu dávno nehraje.

 

FB

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)