7.12.2023
Kategorie: Společnost

Více našinců prý vnímá EU pozitivně, vadí jen menšině

Sdílejte článek:

SLOVANKA

To tedy alespoň tvrdí jistý průzkum, který měl proběhnout v celé EU. Zajímavé ovšem je, že tentýž průzkum v jiných zemích vůbec neodpovídá volebním průzkumům, takže jak dalece byla daná anketa objektivní, se můžeme jen dohadovat.

I když, pokud bychom měli třeba u nás posuzovat podle výsledků voleb, pak by se zdálo, že jsme skutečně národ kovaných eurohujerů.

31% lidí u nás údajně vnímá EU veskrze pozitivně, celých 44% se k ní staví neutrálně a jen 24% se k ní údajně staví negativně. Podle průzkumu se údajně počet těch, kteří se u nás na EU dívají negativně, snížil o celých 5%.

U jiné otázky pak celých 69 procent respondentů údajně odpovědělo, že má EU pozitivní vliv na každodenní život. Pokud by to byla pravda, pak by to jen dokazovalo, že spící masy si vůbec neuvědomují, co vše k nám z Bruselu přichází.

Co je pozitivního na razantním snižování životní úrovně, které čeká všechny Evropany s tím, jak na nás v plné váze dopadne politika Green Dealu?

To by tedy znamenalo, že EU lidem vesměs nevadí. A to i přes ničivou politiku Green Dealu, nepokrytou podporu výměny obyvatel a snahy o totální likvidaci posledních zbytků suverenity evropských národů.

Průzkum proběhl v celé EU, nicméně pokud by skutečně byly výsledky pravdivé, pak by to znamenalo, že po eurovolbách, jichž se jako tradičně hodlá zúčastnit jen velmi málo našinců, bude europarlament vypadat velmi podobně jako nyní.

Tedy bude se pokračovat v zeleném šílenství, zavádění digitálních ID, uhlíkových daní, výměně obyvatel a celkově v předání posledních zbytků suverenity Bruselu.

Tento průzkum byl po celé EU proveden v souvislosti s eurovolbami, které nás čekají už za půl roku. A to dokonce téměř přesně na den (u nás 7.- 8.6.2024).

Je celkem jasné, že u nás se opět vyrojí spousta pidistran, které se sice do EP nedostanou, ale spolehlivě odsají protestní hlasy (což se děje pravidelně).

Ve volbách tak budou opět dominovat kovaní eurohujeři jako nesourodý slepenec SPOLU, ANO či Piráti, kteří dlouhodobě ukazují, že jejich hlavním zájmem je plné předání moci pod kuratelu Bruselu, potažmo korporacím, které tuto instituci ve skutečnosti ovládají.

Naštěstí máme v EU jen 21 křesel. V té souvislosti jsem ráda, že jich mají mnohem víc jiné země, ve kterých budou podle všeho dominovat politické strany, které se proti EU tvrdě vymezují.

Navíc lze očekávat, že se ještě během toho půl roku objeví nějaké ty „obohacovací“ excesy, které opět naženou další hlasy Západoevropanů k euroskeptikům.

A samozřejmě se ještě razantněji projeví i šílená bruselská politika Green Dealu, jejíž důsledky budou Evropané pociťovat v každodenním životě zejména na svých peněženkách.

Skutečným průzkumem, který ukáže, jak dalece je EU u Evropanů oblíbená, tak nakonec skutečně budou hlavně eurovolby.

Máte-li zájem se podívat na to, jaká hlasování například v posledních letech na půdě EU proběhla a jak kdo hlasoval, více najdete zde.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)