13.3.2024
Kategorie: Společnost

Trochu toho havloidního pokrytectví

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Není to tak dávno, co jsem tu psala o Michalu Kocábovi, který byl multikulti fanoušek jako poleno, ovšem jen pro ty druhé a jen do doby, než se to začalo bytostně dotýkat jeho. Když mu pak jeho bývalá Lejla chtěla udělat ze syna muslima, to byl hned oheň na střeše a najednou mu byl konzervatismus dobrej.

No a dnes jsem shodou náhod narazila na podobně nechutné pokrytectví, které mi připomnělo další takovou protekční figurku miulého režimu, Annu Šabatovou. Ano, tu Annu Šabatovou, která neváhala použít nejnechutnějších metod udávání, nahlašování a provokací k tomu, aby „zbuzerovala“ a potrestala pronajímatele bytů za to, že si chtěli vybrat, koho ve svém bytě ubytují a koho ne. Tenkrát najala provokatérky, jež se vydávaly za romské zájemkyně o bydlení a poté spolu chtěly žalovat realitky, které je odmítly.

Byla to nechuťárna nejhrubšího zrna, ale co čekat od dcery ultralevičáckého stalinisty, který byl po komunistickém převratu v únoru 1948 na Filozofické fakultě brněnské Masarykovy univerzity členem tzv. trojek, jež rozhodovaly o vyloučení studentů, kteří po komunistickém převratu už neměli mít na studiích co dělat. Pak se z něho stal sice velký disident, nicméně charakter evidentně přetrvává napříč generacemi.

Ta stejná Anna Šabatová si předtím vzala Petra Uhla, se kterým se jako prominenti nastěhovali na Vinohrady do bytu o výměře 140m2, který si nechali přidělit, aby ho mohli posléze velmi levně odkoupit. Asi náhoda. A přesně tahle madam z Vinohrad pak má tu drzost kázat ostatním, jak musí ve svém sousedství, neřkuli ve svém bytě, strpět mnohdy agresivní romské sousedy. Ale sama Vinohrady, že. To jsou totiž ti liberálové v soukromí.

A aby toho nebylo málo, synovi sehnali šolich šéfa domu zahraniční spolupráce na Ministerstvu školství a tělovýchovy, ten byteček mu nechali aby se tím mohl náležitě pyšnit, což také činil. A pokud byste čekali, že se poté přestěhují dle toho, jakou medicínu si nachystali pro nás někam poblíž Matiční, samozřejmě byste se mýlili. Sehnali si na Vinohradech další byt, otec Anny Šabatové měl nádherný, klidný byt v Beethovenově ulici v Brně a široko daleko žádný rušivý element. Asi aby měli odkud v poklidu kázat a chystat multikulti léčky na nás plebs.

A proč to celé píšu? Protože mi to přesně evokuje to přehlíživé pokrytectví „elit“ nikoliv havlistických, ale tentokrát součastných, fialových, na ty havlisty se odvolávajících. Všechno je to jedna smečka, všechno stejné charaktery, chtělo by se říct. A tak se vždy prosím dívejte pozorně na to, co ti lidé říkají, a jak sami žijí. Většinou je ten rozdíl do pomyslného nebe a progresivního pekla volající.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)