21.6.2024
Kategorie: Politika

“Stoosmička” schválila možnost korespondenční volby

Sdílejte článek:

JAROSLAV ŠTEFEC

Tak nám “stoosmička” schválila možnost korespondenční volby, paní Müllerová. Věrný ústavní soud jistě bravurně odmrští veškeré námitky opozice, agent Pávek to jistí a sudeťáci už nakupují propisky.

Dalo se to čekat. Parta kašpárkoidních chciválků v čele s profesůrkem Fialou znásilnila před zraky s otevřenými ústy zírající a nic nechápající veřejnosti Ústavu ČR, jen aby se udržela u moci. Ve jménu “demokracie, svobody a evropských hodnot”. A zájmů USA, samozřejmě. Což jedno jest.

Tohle už začíná opravdu smrdět. Tady skutečně končí legrace. A vypadá to, že spolu s ní skončil i ten poslední zbyteček zdání demokracie, který se tu mezi slušnými lidmi ještě udržoval.

Co s tím, to ví asi jen málokdo, a většina těch, co ví, se to bojí vyslovit. Dobře vědí proč. Já si v této souvislosti dovolím vypomoci odkazem na známé dílo českého velikána, myslitele, vynálezce a badatele v oboru slepých uliček vývoje, Járy da Cimrmana, s příznačným názvem „Die Fensterpolitik“ (stručnou charakteristiku možno nalézti i na Wikipedia.org).

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)