14.4.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Starejme se o své!

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Po internetu kolují všelijaká videa a obrázky, jak skvělá a progresivní společnost učí malé děti ve školkách “přijímat” transgender osoby. Mávají tam na ně duhovými vlajkami a ukazují jim pohlavní znaky nebo je oblažují tanečky se sexuálním podtextem. Na nejednom videu jsem zachytila ale znechucené pohledy dětí… Aktivisté s exponovaným pohledem na sexualitu se ale nezastaví před ničím. Jsou napojeni na veřejné rozpočty a procpou se všude.

Maďarsko tomu řeklo STOP! Podle mého soudu je to správně a děti ve školkách a minimálně na prvním stupni základní školy by měly být ušetřeny sexuální výchovy a informování o sexuálních úchylkách. Je to i u nás. Pamatuji se, jak jsem před pár lety sdílela stránku z “nevinného” školního diáře se zábavně podanými informacemi o masturbaci. Byl určen právě dětem z 1. stupně.

Maďarsko chce uchovat dětem dětství a je to to nejlepší, co mohli udělat. Propagace sexuálních úchylek ještě neznamená, že jsou lidé z LBGTQ komunit omezováni na svých právech! Vymývat dětem mozky není žádné lidské právo! A jak správně podotýká Benjamin Kuras, do výchovy v radikálních muslimských komunitách si nedovolí nikdo zasahovat. I když tam by to bylo na místě. Taková obřízka děvčátek fakt není nic, co by se mohlo tolerovat jako kulturní “tradice”.

Ať si každá země určuje pravidla doma podle svého nejlepšího svědomí. Ostatně Maďaři mají parlament, nezávislá média a svobodné volby. Je to jejich věc. A i kdyby to byla totalitní země – jak se nám snaží různí vymývači mozků namluvit – i tak je to stále jejich věc. Nám je do toho prd.

Ale naše vláda, která neumí řešit problémy doma, se ráda ukazuje jako moralistní a správně západne liberálně ukotvená a mistruje cizí země jako je Maďarsko nebo Rusko či Čínu. Protože nic jiného neumí. K naší škodě!

 

evahrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)