
SPOLU: Zdechající kobyla kope
PETRA RÉDOVÁ
Zdechající kobyla nejvíc kope a vládní koalice SPOLU už kope kolem sebe ve smrtelné křeči.
Ztráta sebekontroly, hysterické výstupy, likvidace vlastních maskotů. Hulváta Novotného nejprve tahali po pódiích, teď dělají, že ho nikdy neviděli.
Miroslava Němcová, dříve paní vznešená,dnes hází knihami ve veřejnoprávní debatě. Symbol politického zoufalství.
A do toho premiér Fiala.
Muž, kterého měli marketéři přetvořit v elegantního evropského státníka. Upravené zuby, nastřelené vlasy, dokonale vyžehlený oblek. Ale i ta nejlepší fasáda se jednou začne drolit, když pod ní není pravda.
Jeho umělý úsměv už nezakryje aféru kolem kampeličky, kterou roky kryl. A rozhodně nepřekryje fakt, že je to vůbec první premiér, který tuto zemi přivedl do absolutního rozvratu – ekonomického, morálního i sociálního.
Měl nás vést k rozkvětu. Místo toho jsme svědky rozkladu.
A zatímco on se ještě snaží v zrcadle přesvědčit sám sebe, že je lídrem, lidé venku hledají způsob, jak přežít další měsíc.
Proto je čas vystavit této bídě účet.
Nejde jen o Fialu, nejde jen o SPOLU. Jde o to, že tahle země si zaslouží pravdu místo marketingu, odvahu místo póz a činy místo prázdných slibů.
Volby nejsou jen šancí něco změnit. Jsou příležitostí říct: „Už dost.“
Dost lží, dost arogance, dost hraní si na elity, které žijí v bublině vlastních výhod, zatímco lidé dole počítají každou korunu.
A jak řekl klasik:
„Největší hřích není lhát, ale vědět pravdu a mlčet.“
Náš hlas je teď zbraní i nadějí. Použijme ho.
FB
- Program ohlupování lidí běží - 21.6.2026
- Thomas Paukner: Co se chystá, kdo jsem a proč to celé dělám? - 21.6.2026
- Zážitkový prezident má fofry - 21.6.2026


(25 votes, average: 4,92 out of 5)
Krááá-va Myrka = nekulturní pizda! Kdybych já jako kluk takhle hodil s jakoukoliv knížkou, tak mě můj dědeček – učitel češtiny – zmydlí řemenem tak, že bych si týden nesedl! Knížkami se nehází, ty čůzo nevzdělaná a asi i nevzdělatelná! I kdyby to byl Hitlerův Mein Kampf, Marxův Kapitál nebo „Poučení z krizového vývoje“ sepsané stranickými orgány ÚV KSČ po „osvobození velkým bratrem v roce 1968! I kdyby obsah spisu byl sebehnusnější a sebevíce pofidérní, ta se s tím nehází!! V nejhorším případě se to založí někam hodně hluboko do archívu nebo truhly, aby potomci jednou viděli (případně četli a mysleli). A jestli to byly pohádky tvé jmenovkyně Boženy (ta se musí obracet v hrobě, jestli z nebe vidí, jaká krááá-wa dnes nosí její příjmení), tak házíš literárním skvostem, který má na rozdíl od tvých hysterických spasmů nadčasovou hodnotu, ty pipino kropenatá!
Myrka byla toho dne poněkud neklidná
Je potřeba tento zločinecký,extrémistický,krajně levicovofašistický (liberální) režim odstranit a nahradit ho systémem založeným na fungujícím kapitalismu a skutečné demokracii.Přeji všem inteligentním svobodným občanům krásný den.
No je dobře že někdo fašounům připoměl fakt, že jsou to levičáci levičáčtější než kdy byly komanči. Nechápu jak si může fašoun říkat pravičák když nemá s pravicí absolutně nic společního … kromě toho jejich hajlování pravačkou .. to je tak jediná věc pravičácká ale jinak čirá ryzí levice nejhrubšího zrna …..
NAoříklad sposuta lidí nechápe že předdtava o tom jak zrušíme fízle prokurátore soudce necháme lidi aby si vládli každej sám a nebudem e vnucovat ideologii levičáskou nebraň se holoto nechej si vše líbit vod mlácení a střílení tayd máme přece ty právníky spravedlivé a neomylné a basta a bez nich by náns agresivní podnikatel všechny vyvlastnil a zotročil kdyby se do toho nes..l stát a erárek rádobystát koroporace s patentem na násilí a vnucování své sobecké vůle … no a japak by asi ten podnikatel zaplatil armádu ochranky proti utlačovaným kteří by se bez strachu z arogantního agresivního tím podnikatelem zkorumpovaného státu a jeho orgánů bez omezní začal bránit? ASi by s ito hoodně rozmyslel se chovat jako hovado né? Logicky … ale to prostě fašousnů ma pomatencům ne a ne docvaknout že fašisti neofašisti koroporátní fašisti a vichni jejich vypasení zlodější pohůnci jsou utrlalevičáci kdy se pak říká prvem bohužel zlatý komanči když si to srovnáte ……. o tom co je pravice, kapitalismus, demokracie svoboda právo a vyspělá inteligentní společnost se spoustě hlupákům prostě ani zatím nezdálo …. včetně faktu že ty fyzikální a přírodní zákony jaksi si jejich změnu nikdá nevydupeme nevyřveme nevymlátíme ty pristě platěj a je to dané …. a kdo to nechápe nemá co dělat v erárku a nebo jakékoliv rozhodovací činnosti …. a to pravicová společnost a svobodně a demokraticky smýšlející samozřjeme by si vynutila a prosadila .. nenechala by tu bandu fašounů ideologických levičáíckých provádět ten soudstavný zmar a genocidu a něco takového jako to němcová zlodějka rohlíků by nikdy nikdy neskončilo v inteligentní vyspělé společnosti vejš jak u zametání podlahy …. nikdy …
Musíte si vybrat jestli chcete kapitalismus nebo demokracii. Proč ? protože Kapitalismus a demokracie jsou dva nesmiřitelné společenské systémy. Kapitalismus je postaven na boji, kdežto demokracie je postavena na spoluprácí. Dva kohouti na jednom hnojišti je nesmysl.
Spolu zdechající kobyla není spolu zdechající kobyla.
Šestidemolice vyhraje příští volby.
Zajistí ji to debilita tschechische ojrovolitschů a pár procent pro jistotu zfalšují i když by vlastně ani nemuseli.
A i kdyby tschechische ojrovolitsch měl rozum tak nemá koho volit. Tzv. opozice je buď falešná a řízená, nebo jde o nesoudržné skupiny nekompetentních žvanilů, kteří nechápou jaká hra se hraje.
Nakonec, tschechische ojrovolitsch má rád tydýty, bloncky a šizené koblihy. Přesně to také dostane.
Proto je potřeba zajistit, aby SPD byla aspoň druhá a nemohli ji vyšachovat. I když to bude těžké. SPOLU snad volí jenom nejtvrdší jádro s vymytýma mozkama – anebo kdo na tomhle režimu a financování Ukrajiny a zdejších Ukrajinců vydělává.
Mafie STAN naštěstí pomalu ztrácí. Zajímavé je, že tu ztrátu STEM vůbec nekomentuje, i když jinak komentuje všechny strany, i bezvýznamné, jako je Přísaha. Vzhledem k Fialově freudovskému přeřeknutí na sjezdu STANu mám obavy, že prevít Rakušan je už mocnými vybrán za premiéra, možná v druhém kole, když Babiš neuspěje (buď bude ignorovat SPD nebo jí v ničem nevyhoví). A po Stačilo se už nikdo jiný do parlamentu pravděpodobně nedostane. Jenže Stačilo bude mít jenom pár poslanců. Okamura udělal s tou koalicí geniální tah, který bych od něj nečekal. Ale je škoda a možná fatální chyba, že se nespojil i se Stačilo. Možná obava z voličů, kteří pořád myslí v kategoriích pravice-levice a zapomínají, že je to kruh.
Čemu jste nerozuměl?
SPD, stejně tak PRO, Triko a Svobodní jsou podnikatelské projekty zvané falešná opozice. Vy geniální tahu…
Sekde se parta fotalistu udelaji si promo sezenou sponzory a prilakaji na predrazene listky a rekolamu milionky penez jeden z tymu prihlasenych popaltky za ucast zaplaticich si vycuta vytezstvi a dostane treba nejakej i pohar jako odmenu a mozna i nejakou tu korunu za vyhru v cutane nad osatnima tymama prihlasenyma za prachy samo a pri bzilionu podminek moznosti prihlaseni ….. to je podnikani ve sportu normalni vec lidme se to libi …….. rika tomu nekdo snad statM demokraticky pravni stat? Ne …. proc si nekdo mhysli ze jsme nejaky demomraticky pravni stat kdyz namisto ustavne zakotvenych voleb kdhy mame pravo vykonvat veci verejne svepomoci nebo si zvolit proto sveho zastupce aby to za nas udělal tu nekdo zavedl bez nas o nas stejny podnikatelstky zamer jako je ta cutana? A my jako lid do toho prej nesmime kecat a musime to plati chca necha a podrizidi tse pravidlum cutane na rozdil od te skutecne cutane na teoru proste staci necumet a nesponzorovat ji tem co to bavi a chteji za to platit chteji se podrizovat pravidlum jako divaci nebo jako hraci? Stat ceskoslovensko vlastizradnym podvodem prej udajne zanikl … no jiste vlastizradce muze kldine si odhlasovat zanik stau ktermu prisahal slouzit … jasne … takhle to v pravu funguje blablabla ja si s frantou odhlasuju ze znasilnime marku a tim je to legalni smeroplatny a marka si nesmi ani stezovat natoz aby jsme jako platili skody a davali do kupy jeji zpackanej zivot a navisc to prej musi dozivotne marka tolerovat sme si to jendou odhalsovali zakony o znaislneni nezakony ze pohofa klidek jase …… a tito zlocinci si potom zalozili srocka cr sr a zacali tunelovat podnikat s tim majetkem o nas bez nas a nasilim nam tuto vlastiradu a kradez vnucovat vcetne nemsyulu s placenim z dani politickych stran poplatku za moznost kandidovat atdadatd …. coz samozrjme je zcela mimo ustavu a je to prachsprosty busines zlcinecky nadto dle vzoru anarchie kde se dohodne banda zlocincu a se zbranema zotroci zbytek neozbrojenych …..pokud si to nechaji libit … ze to je ok protoze sme si to nechali libit a neubranili se —- no marka se taky neubranila 2ama drzim nadto tak voprsklym ze se tim ani netajili ze kolmejdouci byly v soku az se ani neodvazili zasahnot jak drze okate to ti dva udelali a radeji delali ze nebi ze to je zlocinne spolceni a ze by meli zasahnout a tak zacali ve sve stadovistosi a poslusne ovcovitosti dokonce nadavat marce at u toho porad nerve ze to tak proste je stalo se a musi to strpet prej nebo co …. nechali se zcela zblbnout …. kdyz se ozve me doposud neznamej strejda ze ma pro me fleka v politice da me do pece barbrsopu lekaru atd a vymazli me fsadu da na plakate a pomoci nejenom masirky ale i pocitani hpckem ze zahranici jakoze vyhraju volby rozhodnu se nakecat v mediich dokolecka dokola po slozeni slibu cr sro ze budu hajit zajmy cr sro do roztrhani tela jako ten s mandatem a pak zacnu pripravovat zakon o orzdeleni cr sro na moravu slezko atd lidi budou prska tak proste si navrhnu a necham vodhlasovat ze cr sro zanika ….. taky budete holoto na to cumet jak puci jako „nedavno“? Budete to akceptovat ze jako ok .. stejne sme byly rozhadany tak je to dobre a legalni? Smirite s se vsem problemama ktery potom tim vzniknou z komlikujou vma zivoty … jeste me budete velebit za tu „vlastizradu“ cr sro neni statem tudiz v tomtmo pripade by o vlastizradu neslo ale tnekrat to vlastiuzrada doposud nepromlcitelna je a na zaklade vlastizrady se samozrjeme pravne nic nemeni proto v kazdym druhym paragrafu je slovo ceskoslovensko beze zmeny… voni moc dobre vi ze je to zlocine spolceni tunelářů a lhářů … proto ty výusluhy po pár letech u fízlů ..aby tma byla banda neznalejch utpejch mlátřek které zákony a právo nezajímají natož nejaká historie kteoru neprožili … áda věděl moc dobře jak se mladý naivní bez živonyích zkušeností dá krásně zmanipulovat za pár šušní … proč by v 18ti řesilki jestli se na fízla hodí mají na to něoc uměj znají dokážou nebo jeslti jsou skutečná státní policie a né jenom ochranka žoldácká najatá fotbalovým svazem na vymáhání pravidel čutané a vymáhání ziskuchtivéch pravidel pro diváka na stadionu? Je jim to fuk …hlavně že jim to sype … zákon 329 se u firení ochranky nepoužívá tak co by se starali a zajímali …. hlanví je poslechnout sponzora co jim pošle vejplaty a výsliuhy …. kde na to vxal a jeslti legálně a jestli to co dělají je legální …. to je jim buřt ….v rámci sročka při neecistenci státu který prej jakože údajně zanikl si přece sročko může dělt co chce i jeho zaměstaci ….
no v Rumunsku už volby pomocí korespondenčních hlasů zfalšovali, 1,6 milionu – tak co u nás?
No tak já s paní Němcovou souhlasím, nejraději bych té Konečné ještě nasadil na hlavu kýbl ssračček.
Mirka evidentně vysadila medikaci, případně ji došel Kokeš :).
Fanatička Konečná si připadá už tak důležitá a jistá, že ona tady zase zavede komunistickou totalitu, že jí vůbec nevadí, že se chová jako husa. Husa, která vzešla z rodiny vysokého komanče bude poučovat. Husa, která svěřila výchovu svého dítěte manželovi, aby mohla činit to co činí. Aby mohla škodit naší svobodě a demokracii. Jen blázen a totální idiot by v ní mohl vidět nějaký vzor. Ale je vás, i tady na PP dost, takže má pořád do svého hejna pořád kde brát. Věřit jejím jen kecům může jen debil bez mozku, který chce zpět to co se u nás dělo po roce 1948. Inteligence do fabrik k pásu, majetky zestátnit. Lidové milice a možná včetně věšení ideově neposlušných? Vy, rozumní lidé, uvažujte koho a proč volit. Koho a proč nevolit.
A proto patří Petra Rédová k partě, která to chce nezměnit s Babišem. Další neuvěřitelná záležitost, která ukazuje, že celé Stačilo je jen další neomarxistický projekt, jehož cílem je zachování statu quo.