8.10.2023
Kategorie: Společnost

Ruská svině

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Dobré sousedské vztahy a pohodové soužití s lidmi kolem nás je jedním ze zásadních přísad toho, jak žít spokojený a šťastný život. Člověk sice může hezky po duškovsku od rána do večera filozofovat o krásách života, o pacifismu, o tom jak jsou všichni lidé v jádru dobří a tak dále…ale když se vám do sousedství přistěhuje skupina psychopatů, která tyranizuje všechny okolo a nejde jim žádným způsobem domluvit, je udržování dobrých vztahů a klidu docela obtížné. Obzvlášť, když tyranizují i vaše děti nebo zvířata.

Něco takového se děje i v našem sousedství. Jsme typický pražský satelit, prakticky pražské předměstí, plné lidí ze střední a vyšší třídy. Asi tak třetina domů je tu ukrajinských, protože tuhle lokalitu si z nějakého důvodu velmi oblíbili. V posledních asi 5 letech tu také všechny nové domy staví ukrajinské firmy a část z nich si pak kupují ukrajinské rodiny. A protože je tu kolem nás tolik Ukrajinců, pozoruji z první ruky zajímavý úkaz – z ukrajinského ráje k nám opravdu migrují lidé z velmi, velmi odlišných skupin. Je čím dál tím jasněji vidět, že ukrajinští starousedlíci a banderovští novousedlíci jsou úplně jiní lidé. Vlastně bych ukrajinské migranty rozdělila podle nejen mého pozorování do třech základních skupin.

První skupinou jsou ukrajinští „starousedlíci“, kteří k nám většinou přišli před deseti a více lety, a to většinou za prací a větším klidem. Tihle přistěhovalci jsou v pohodě a většinou ani nepoznáte, že nejsou Češi. Chovají se slušně, normálně pracují a jen občas mluví s mírným přízvukem. Nikomu nevadí. Spousta z nich je díky pracovitosti i velmi úspěšná. Do naší země z Ukrajiny utekli před ekonomickými nesnázemi, ale často i před politickým režimem (i když to nechtějí moc přiznávat). K aktuální situaci v konfliktu NATO vs Rusko (kde NATO používá proti Rusku ukrajinskou krev) se většinou nijak nevyjadřují, nevyvěšují nikde žádné vlajky a neřvou fašistická hesla. Prostě jen pracují a podle všeho doufají, že celé to šílenství dříve nebo později nějak odezní. Samozřejmě když se jich přímo zeptáte, jak to vidí, tak zřejmě z různých důvodů řeknou, že jsou na straně své původní vlasti, což je do určité míry přirozené. Jejich názory už jsou řízeny podobně jako u rodilých Čechů tím, jestli sledují jen mainstremový kanál propagandistických ho**n, nebo i skutečné zprávy (dnes od mafiánů nazývané „dezinformace“).

Druhou skupinou jsou Ukrajinci, kteří sem přicestovali za prací za poslední přibližně 2-10 let. Ti už jsou trochu jiní. Většinou také dobře mluví česky, jsou také pracovití a chovají se slušně. Ale už je na nich vidět, že na Ukrajině stihli projít částečným výplachem mozku. Pozor, ten brainwashing tam jede už přinejmenším od devadesátých let! Ale po roce 2014 se proces fašizace ukrajinské společnosti výrazně urychlil, protože na Ukrajině došlo k násilnému převratu, podporovaném z USA, po kterém přišla brutální cenzura médií, fašistická propaganda na školách i v hlavních médiích a fyzická likvidace nepohodlných novinářů a politiků. Později byly i zakázány opoziční politické strany, policie byla donucena tolerovat mučení a zabíjení „proruských“ civilistů, byla zakázána ruština (původně jazyk asi dvou třetin populace), začaly se stavět pomníky nacistům, po kterých se i pojmenovávají ulice. Teď už se tam dokonce i zakázala původní pravoslavná církev a byly zrušeny volby. Demokracie jak bič! Novější ukrajinší přistěhovalci žili v tomhle prostředí roky, pod neustálými kobercovými nálety nacistické propagandy. Pak z té totálně zkorumpované a rozpadající se země přišli k nám, kde se už podobný proces rozjel také. Jen je tu vše opožděné o asi 10-15 let a Češi jsou navíc od přirozenosti mnohem mírnější lidé. Tohle je tedy druhá skupina – v podstatě slušní Ukrajinci, proti nimž v podstatě také nikdo nic nemá…ale už nesmí dojít na diskuzi o politice. To propadají amoku, oči se jim pokryjí mázdrou a oni jsou v jakémsi podivném rauši schopní vykřikovat nacistická hesla a omlouvat příšerné zločiny z minulosti. Samozřejmě ne všichni, ale překvapivě mnoho z nich.

A pak tu máme třetí skupinu – novousedlíky z posledních dvou až tří let. A to je často solidní zápach… Mnozí přistěhovalci z téhle skupiny už jsou plně banderizovaní a konstantně ve stavu polovičního amoku z pocitu vlastní nadřazenosti. Sami sebe považují za potomky vikingů a jejich hlavním smyslem života je podle všeho neustále nadávat na zlé „Moskaly“ („RuSSáky“), kteří prý mohou za všechno zlo světa i za to, v jakou žumpu se proměnila Ukrajina. Přitom úplně ignorují to, že jejich zemi rozvrátila jejich vlastní šílená korupce a fašistické elity. Celý proces společenské destrukce Ukrajiny neběžel pod taktovkou Ruska, ale pod vedením amerických a britských elitářů a tajných služeb, kteří chtěli proměnit celou zemi v obří pračku na peníze, bezpečné místo pro bio-teroristický výzkum a na krvavé beranidlo proti Rusku. A to vše se jim také povedlo, ke smůle normálních Ukrajinců (tedy ke smůle většiny!).

V našem pražském satelitu je tedy možná třetina domů ukrajinských a většina jejich obyvatel patří do prvních dvou skupin. Jsou to tedy v pohodě lidé a nikdo proti nim nic nemá. A to i když si přinesli dva zlozvyky, které jsou Ukrajincům snad vrozené – neumí slušně parkovat a jsou absolutně neschopní vychovat své psy. Tyhle dvě věci jsou jak nějaký základní národní zvyk, asi jako že Češi neuustále nadávají sami na sebe a pijí pivo jak prokopnutí. Ale jinak s nimi není žádný problém. Normální fajn sousedi. Kdyby tu byli jen takoví, tak vlastně není žádný problém…

Ale v posledních pár letech se sem bohužel přistěhovalo i několik rodin ze skupiny třetí. A ve srovnání s ukrajinskými starousedlíky je to jako oheň a voda. Kvůli jedněm takovým novousedlíkům vlastně píšu i dnešní článek.

Ukrajinští sousedi z pekla…

My je naštěstí nemáme přímo vedle sebe, ale i tak není soužití s nimi zrovna radost. To, že jejich děti jezdí jak draci po ulici a neustále ostatním prozvánějí zvonky by bylo ještě v pohodě – jsou to rozjívené děti (i když ty české to nedělají). Člověk by odpustil i to, že vypouštějí na ulici slepice, které pak sousedům serou na auta. Sice nejsme klasická vesnice, ale příměstský satelit, ale budiž. Jenže…

Jenže oni ty slepice vypouštějí na ulici SCHVÁLNĚ. Pouští je na ulici, i když to není potřeba – prostě aby srali sousedům na auta. Asi jim to dělá nějakou zvláštní radost. Také schválně pouští ven svého naprosto nevychovaného psa, který pak zmateně lítá po ulici, sere lidem na zahrady a ochcává jim auta.

My máme několik fenek a tak si ten psí magor náš pozemek obzvlášť oblíbil – dokáže podhrabat náš klasický plot a běžně nám běhá po zahradě. Když ho tihle skvělí noví sousedé začali na ulici vypouštět poprvé, ještě jsme nevěděli, že nám hned zničil na jednom místě plot a leze i k nám. Nechali jsme tedy jednou fenky na zahradě a jely někam na krátký výlet. Naše patnáctiletá maltézačka, zabíječka upírů Buffy (aka bafající „Bafinka“) už v té době byla slepá, ale jinak byla pořád v překvapivě dobré kondici.

Když jsme přijeli zpět domů, přišlo nám divné, jak se všechny tři feny ustrašeně plouží a jak je Bafinka podivně zválená, špinavá a rozklepaná. Teprve až na kamerovém záznamu jsme překvapeně viděli, že nám po zahradě lítal cizí psí magor – a když si nevychovaný, třicetikilový psí retard „hraje“ se slepou dvou a půl kilovou fenkou, tak to není moc hezký pohled.

Co myslíte, dali se ti sousedé přesvědčit, aby svému nevychovanému hovadu neotvírali branku a nepouštěli ho na ulici, protože sousedům ničí majetek a masakruje pejsky? Ne. Místo toho si zrušili zvonek u branky, aby je nasraní sousedi nerušili.

Bafinka nám před pár měsíci umřela – těžko říct jak se na tom projevilo stáří a jak stres, když kdykoli když byla venku se mohlo ozvat zaskřípění ničeného plotu a pak jí něco velkého a uslintaného začalo radostně kutálet po zemi a rozverně do ní škrábat obří paznechtou…

Teď nám už vzniká plot nový, s betonovou podezdívkou, ale ještě není hotový a tak psa s ukrajinskou výchovou musím každou chvíli vyhánět z pozemku. Dřív nebo později toho psa někdo zabije, až rozjíveně ublíží nějakému dítě. Není to jeho vina, za psa ručí majitelé, ale to mu nebude nic platné. A co myslíte – co to udělá s chováním té banderovské rodiny, co ho schválně pouští ven? Řeknou: „Jéje, ještě že tomu vašemu dítěti neublížil víc!“ nebo naopak zvyší teror a budou se mstít?

Tohle vše jsou ale jen drobnosti oproti tomu, co si s těmihle mrdnutými sousedy užívá český občan, který se nedávno radostně nastěhoval do domku, který s nimi přímo sousedí. Je to normální člověk, inženýr, na kterém je zvláštní snad jen to, že před pár lety úplně přestal sledovat mainstream – stejně jako všichni s alespoň trochu funkčním mozkem. Nebudu popisovat vše, co mu tihle šílení sousedi začali hned od začátku dělat, neptala jsem se ho jestli to smím propíchnout. I proto vše anonymizuji jak to jen jde – opravdu nechci, aby sem přijeli fašisti ze Seznam Zpráv a nakreslili na něj ještě větší terč pro pražské libtardy. Ale s ukrajinskými novousedlíky si fakt „užívá“ spoustu radosti. Například mu schválně posílají slepice, aby mu pokadily auto. Neustále mu přes plot sprostě nadávají. Jejich šílené děti si fotí jeho manželku na mobily, když se chce na zahradě v klidu opalovat, a pošklebují se na ni a nadávají jí. A tak dále. Prostě sousedi z pekla.

Ale pozor! Nemyslete si, že se tu tyhle věci nijak neřeší. Naopak! Vše jim bylo mnohokrát vysvětleno. Už x-krát tu stálo policejní auto. Scénář je vždy podobný – ta šílená rodina patří do systémem chráněné skupiny, takže si s nimi police vždy jen popovídá a odjedou pryč. Nic se nevyřeší. Ti arogantní magoři jsou zdá se nedotknutelní. A to je ten hlavní problém, ten dovjí metr! Vše jen dál nabíjí jejich banderovský pocit nadřazenosti a jsou tedy čím dál tím oprsklejší. A to samé platí i pro spousty jim podobných „vyvolenců“ na našem území.

Pan inženýr už měl všeho tak plné zuby, že si na dům vyvěsil ruskou vlajku, jako takovou malou provokaci a vzkaz „nebojím se vás“. Pokud vím, vlajku si může vyvěšovat kdo chce a v pdostatě jakou chce. A zrovna ta ruská je podle mě podobně pěkná, jako třeba britská, americká nebo kanadská, se kterými by samozřejmě žádný problém nebyl. Reakce na takovou drzost (Čech se chová v Česku svobodně) samozřejmě brzy přišla…

Ruská svině

Dnes jsem znova vyháněla bláznivého ukrajinského psa z naší zahrady. Byla jsem už rozpálená do běla a šla jsem jeho retardované páničky seřvat, ať už sakra toho psa přestanou pouštět na ulici. Cestou k jejich domu jsem si všimla jejich dalšího sousedského dárku a kulturního obohacení – panu inženýrovi nastříkali extrémně výrazným, žlutým sprejem na zeď masivní nápis „RUSKÁ SVINĚ“ a za to skoro metrový hákový kříž. Asi ti šikulové chtěli, aby všem bylo opravdu jasné, že oni podporují nacismus. A tudíž jsou „ti správní“ lidé…ano, taky my z téhle moderní logiky praská hlava. Ale ani ten hákový kříž na zdi jim nestačil a tak ještě panu inženýrovi barvou postříkali úplně nové auto. Pěkně tlustou vlnovku přes celou stranu auta, od zadních až po přední světla.

Tak pan inženýr znova volal policii. Tentokrát už nešlo o útoky hovínky nebo o nadávky, ani o mačkání zvonků a vypouštění nevychovaného psa a ničení plotů, teď už šlo vyloženě o poškození majetku. Policie přijela a ukrajinské sousedy museli vyvolat houkačkou (připomínám – mají zrušený zvonek). Se všemi si pak popovídali…a jak se zdá, tak zase nic.

Vyšumí to do ztracena, jako všechny ostatní případy? Naší ulici teď zdobí obří hákový kříž, nápis „RUSKÁ SVINĚ“ a my jen budeme s úsměvem debila čekat na další kolo eskalace? Protože se současným přístupem našeho státu to ani jinam vést nemůže!

České občany si teď předvolávají na policii za neškodný příspěvek na Fecesbooku nebo blogu (navíc chráněný Ústavou), ale přitom mávají rukou nad skutečným pouličním násilím od ukrajinských „uprchlíků“. Hromadné rvačky Ukrajinců na českém Václaváku jsou v pohodě, ale výzvy k ukončení války nebo o nutnosti postavit se fašismu jsou trestány výslechy na policii nebo dokonce podmíněnými a nepodmíněnými tresty. Režim nastavil atmosféru, kde se nechávají stát na zákazech stání luxusní ukrajinské Mercedesy a Audi, ale obyčejné české auto je po Praze naháněné jak nehorší škodná. Ignoruje se šikana českých dětí od ukrajinských dětí, ale když se stane sebemenší náznak šikany opačným směrem, tak si hned „oběť“ zve do svého sídla rovnou prezident. Policie bezmocně krčí rameny, když vyšinutá ukrajinská rodina terorizuje české sousedy, ale běda kdyby se dělo jen 10% šikany opačným směrem. Systém se skřípěním zubů toleruje, když Ukrajinec ubodá českého cikána, protože v novodobém pokřiveném vnímání je Ukrajinec ještě víc než cikán (takže je to Ukrajinec > cikán > Čech). Jediný případ, kdy se i naše zkorumpovaná média už konečně aspoň malinko zmateně zarazila byla situace, když Ukrajinec zmlátil partnerku a pak jí do vagíny strčil petardu a tu odpálil. Ale i nad tímhle případem se rychle zavřela voda.

Jak je možné, že Češi mají ve své vlastní zemi nejnižší práva ze všech? Je naším jediným „právem“ držet hubu, od rána do noci makat a platit mafiánské vládě šílené daně a absurdní ceny za elektřinu, plyn a pohonné hmoty, zatímco oni si neustále zvyšují své posranecké platy? Jak jsme se mohli stát takovými onucemi ve vlastní zemi? Takové prostředí je jako soudek střelného prachu, který čeká na škrtnutí sirkou!

Jak to vidíte vy – je úplně v pohodě, když přistěhovalci malují sousedům na zdi hákové kříže? Je ok, když jim za to zřejmě ani nic nehrozí, protože jsou privilegovaní? Co bude v takovém prostředí dvojího metru dál? Kdy poprvé vyletí zápalná láhev? Je jedno, v jakém směru ten Molotov napoprvé poletí – může přijít od banderovských novousedlíků proti „proruským“ Čechům (a víme, že „proruský“ se dnes dá na člověka nalepit takřka za cokoli) nebo naopak od totálně nakrknutých českých občanů proti někomu z fašistické svoloče, která se sem v poslední době nahrnula. Výsledek ale bude vždy stejný – další eskalace problému, pod který budou velká média ještě nadšeně přikládat.

Jak myslíte, že to bude v takovémhle tlakovém hrnci pokračovat? Nemluvím o našem konkrétním sousedství, ale o pnutí v celé naší zemi. Režim je prokazatelně na straně fašistů – to ostatně nedávno prokázala naše vláda i při hlasování, kdy odmítla odsoudit fašismus (!!!). Půlka Čechů je díky mainstreamovým médiím pořád ještě totálně dezorientovaná a druhá půlka totálně zastrašovaná, takže jen tiše bublá vzteky. A k tomu jsou tu statisíce ukrajinských přistěhovalců, kteří jsou sice většinou slušní, ale člověk nikdy neví, jestli jim po nějaké pečlivě nachystané spouštěcí události nerupne v hlavě a nezačnou „chránit svoje lidi“ podobným způsobem, jako to dělají banderovci na Ukrajině.

A teď mi řekněte – myslíte si, že tohle zasívání problémů do společnosti, které je prokazatelně a velmi pečlivě řízené seshora, že to je jen náhoda? Myslíte si, že ti co naši zemi skutečně vedou (a to rozhodně není ani falešný profesor Fialenko ani vykulený esesáček Ropušan), že ti neví, co způsobuje míchání nekompatibilních kultur? Že nechápou, k čemu to povede? Po těch dekádách brutálních zkušeností ze západní Evropy, kam elitáři agresivně tlačí muslimské migranty z Afriky a Blízkého Východu? Věříte tomu, že je to jen náhoda? Že skuteční vládci Západu, tedy lichvářský Globální Parazit, neví, že nekontrolovanou migrací způsobí totální rozvrácení společnosti, rozmělnění sociálních vazeb a oslabení zemí a jejich obranyschopnosti?

Není část rázně říct: „A dost, to už stačilo!“?

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)