14.3.2023
Kategorie: Politika

Pavel k demonstrantům: Takové lidi nemůžete brát vážně

Sdílejte článek:

FB

Reakce prezidenta České republiky Petra Pavla k demonstraci, která se v sobotu konala v Praze na Václavském náměstí. Lidé, kteří tam přišli, podle něj „nechtějí naslouchat, ale bořit“. „Takové lidi nemůžete brát vážně,“ řekl prezident Petr Pavel při diskusi ve Slovenském národním divadle, které se zúčastnil spolu se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.


Nulová empatie, nálepkování, aplikace plošné presumpce viny, plošná ostrakizace, nadřazenost, povyšování, výroba nového třídního nepřítele, abyste zakryli podstatu problému, výroba nových mániček a podvratných živlů v přímém přenosu. Co se v mládí u socialistické armády naučíš, v pozici prezidenta ve stáří jako když najdeš.

Ono se to z neprodyšně hlídaného divadla mluví. Na chvíli jsem si ale představil, že by vystoupil v tu sobotu na pódium, vzal si mikrofon do ruky a těm desítkám tisíc lidí řekl: „Vy, kteři jste sem dnes přišli, nechcete naslouchat. Chcete bořit. Neberu vás vážně.“ Řekl bych, že záběry panického odjezdu z místa by obletěly zpravodajský svět.

Fakt moc prosím lidi kolem něj, šlápněte mu na brzdu. Je jen pár dní od inaugurace a příkopy mezi lidmi jsou zase hlubší a dno v nedohlednu. Děkuji.

Poznámka redakce PP: Navíc se Pavel dopustil také totální desinformace, když na tomto setkání ještě prohlásil, že lidé v sobotu na Václaváku křičeli hesla podporující Putina a Rusko, nebo že měli na čepicích ruskou trikoloru. Nic z toho není pravda a je naprosto nepochopitelné, že hlava státu si toto vycucala z prstu. Buď má velmi špatné poradce, kteří jej na veřejné projevy připravují, nebo je to přímo z něj a potom tedy nevím kam až při svém lezení mocným do eurozadnice ještě zajde.  V každém případě je to velmi špatná zpráva pro naši vlast. President je lhář!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (50 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)