Začneme zlehka. Deník N shání lidi, kteří se na sociálních sítích setkali s obsahem propagujícím „nezdravé podoby mužství“, konkrétně prý „misogynii, šovinismus, antifeminismus, nenávist k menšinám“. Co vás napadá, když slyšíte frázi „nezdravé podoby mužství“?
Napadá mě, co je to teda dle takzvaných woke liberálů – alias novodobých svazáků – zdravá podoba mužství? Jsou to slzy v očích při sledování Ordinace v růžové zahradě během mateřské dovolené? Pletení květinových věnců? Popíjení sladkých míchaných drinků a cibetkových káv v eko-friendly barech a kavárnách? Nevím, co tím básník chce říci a co hledá. Svět ani život nejsou černobílé a každá žena i muž, každý z nás je mnohostrunný a má v sobě mnoho odstínů všeho možného. Co z toho je „nezdravou podobou“ a „zdravou podobou“ mužství bych si úplně netroufal odhadovat. Pokud bychom z mužů odseparovali veškeré ony „nezdravé podoby mužství“ tak, jak to asi myslí soudruzi z Deníku N, v důsledku nám nezůstanou muži, ale… osoby bez koulí a názoru.
Pak tu máme bývalého premiéra Fialu, který dle Seznam Zpráv říká, že si lidé čím dál více uvědomují, že jeho vláda byla dobrá a že mu děkují. Je podle vás premiér upřímný a jenom žije v určité bublině, nebo je to bohapustá manipulace a snaha o retroaktivní vylepšení obrazu?
Samozřejmě, že skutečnost by s rukou na ruce musel popsat sám bývalý český vicepremiér Ukrajiny Fiala. Sic se obávám, že ani on sám není úplně schopen reflektovat realitu a odlišit ji od vlastní dojmologie. Jinak dle mého pohledu jde o klasické vylepšování obrazu a běžnou PR propagandistickou praktiku, kterou se Fiala a jeho okolí snaží rehabilitovat a zlepšovat svůj nenapravitelně pokřivený obraz.
Ze zahraniční politiky: Tucker Carlson udělal rozhovor s bývalou mluvčí prezidenta Zelenského, Julijí Mendelovou. Ve kterém zaznělo poměrně dost odhalení o tom, jak Zelenskyj přemýšlí. Například, že mu vůbec nejde o Ukrajince, že si myslí, že mediální obraz je důležitější než skutečnost a že je paranoidní. Jste překvapen, nebo je to pouze potvrzení toho, co ti realističtěji uvažující už dávno tušili?



paprťála paprťála.
To se zase panu Křížovi povedlo něco blevajzně exchtovního otisknout.
Pitomec holínek jelínek se zase sem vecpal a vyvracel?
Vyhledávač pitomců
je to debil, ale já ho mám rád. Kdyby tu ti debilové jako se Bořihnoj, Jana, iro, blbec z Krče, Jenda konopáse, to by tu byla nuda.
Stejně tak by byla nuda mezi lidmi, kdyby ten frajírek Macinka plus jeho přítel nebo co to je, ale v každém případě též frajírek, nevypšudili do éteru svoje mozko-smrady. Taťka, a snad by to mě být i jejich šéf s nějakou autoritou, jen přihlíží na ty zlobivé spratky zvolené pouze hrstkou voličů. a neudělá nic. Nemůže? Byli demokraticky zvoleni a stejně tak by měla existovat možnost pro voliče – demokraticky je odvolat. V podstatě by ta možnost měla být u každého demokraticky zvoleného. Protože, ukáže-li se, že zvolen byl pitomec, drzoun, neuměl, provokatér, člověk, který pohrdá jinými lidmi, neustále a jen rozeštvává společnost, uráží je, nerespektuje zákony, kterého by mělo v chování školit i dítě z MŠ. Proč by měla existovat dlouhá 4letá zkušební doba? Jeden takový by se uplatnil jako exponát, který 11 hodin nemusí močit. I když jinak, protože si v křesílku a funkci, kterou absolutně nezvládá, není k ničemu. Jiný by měl začít šetřit a nerozhazovat tisíce, protože i on je tam omylem a k ničemu dobrému, prostě takový kdyby pryč dnes tak je to pro naši zemi to nejlepší. Snad by, ten jeden z těch, kteří na to být poslancem sněmovny nemají ani ň, mohl i býti popelářem? Další Ševče drž se svého kopyta, mazej machrovat před studenty, Fildo ty jdi závodit s puberťáky a Péťa? Vrať se k Vašíkovi.
Alenka to zaštítí dluhopisy — potřebuje prachy i od lidí, splatnost bude až tam Alča a tahle parta nebude.
Takže dluh pro novou vládu. Perfektní sebranka je tam nyní, zvolena sebrankou voličů.