11.3.2023
Kategorie: Společnost

Odcházení Vratislava Mynáře

Sdílejte článek:

V Lánské oboře se ztratilo pár jelenů a další zvěře za víc jak 3 mega, ze skladu chlastu zmizely skoro všechny flašky, a taky tu máme ten několikrát zatoulaný náklaďák s plnou korbou stromků, který to vzal z Ústí do Lán přes Mynářovy Osvětimany.

Jako by Vráťovi nestačilo těch 17 mega, co si „vydělal“ coby kancléř, on prostě nepohrdne ani hradním párty stanem. A bůh ví, co všechno se ještě v prezidentských komnatách i exteriérech ztratilo, pardon, bylo vypůjčeno, a veřejnost se o tom nikdy nedozví. Lidi jako je Mynář nejspíš kradou i hajzlpapír v hotelu během all-inclusive dovolené; třeba té v Kataru, kde si pod záminkou plynu a investic pro Česko dojednával svoje soukromé kšefty. Mynářova chamtivost je zřejmá už z kauzy „Prasátko“, kdy narychlo uspořádal zabíjačku během koronalockdownu, protože jeho penzion byl v té době zavřený, a tak neměl pro pašíka pomeje z tamní restaurace.

Takových zmrdů jsou sice tisíce, ale Mynář se nám směje do ksichtu asi nejvíc. Stále máme v živé paměti, s jakou arogancí odmítal komunikovat s veřejností v době, kdy Zeman ve špitále pozoroval pavouky, co jim padaly nožičky.

Ještě že už jde do prdele, napsal Topolánek v těchto dnech na svém Twitteru o Zemanovi. Totéž samozřejmě platí i pro Mynáře, který se neštítí nahrabat si na ničem. Ať se za ním propadnu do pekla, jestli nerealizovaná zakázka, která se jmenovala „Služba k zajištění nástupu a výstupu prezidenta ČR se sníženou pohyblivostí do letounu A-319“ nebyla z jeho hlavy. Šlo o jakousi výsuvnou plošinu, zařízení nazývané ambulift, která měla zajistit důstojný nástup Zemana do letadla. Toho Zemana, který už po prodělané „Nemoci pavoučích nožiček“ skoro nikam nelétal. Naštěstí o byznys nikdo neměl zájem, a tak stát ušetřil skoro dvě a půl mega. Vráťa má prostě obchodního ducha a neváhá zpeněžit nebo si vypůjčit prakticky cokoliv. Zajímalo by mě, kolik ztracených flašek z lánského skladu chlastu by se našlo u něj doma. Protože trofeje ulovené zvěře z Lánské obory si prokazatelně přivlastnil.

Loni se neúspěšně pokusil vrátit šestimilionovou dotaci na dostavbu penzionu, kvůli které je poslední dva roky trestně stíhaný. V Osvětimanech kdysi postavil načerno nádrž, ze které bral vodu na zasněžování jeho sjezdovky, na kterou také dostal dotaci. Několikrát ho kvůli jeho dotačním a jiným čachrům vyšetřovala policie.

Kdo asi zajistil prezidentskou milost pro Miloše Baláka, odsouzeného bývalého ředitele Lánské obory? A kdo ji případně zajistí Mynářovi? Důchodce Zeman už asi ne. Ale třeba podvraťák Vráťa založí nové politické hnutí s názvem „Strana práv občanů – PetroPavlovci“ a bude zase za vodou. Všehoschopný je na to dost.

Pohy

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 2,09 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)