6.12.2023
Kategorie: Politika

Od „udajnych“ vulgarismu k přerostlemu děcku

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Tuž od tych slavnych dnu, kdy odboraři a učitele vyšli do ulic a zahajili protestni nicnerobeni, uplynul přesně tyden.

 

Už to připada jak měsic, co? To je tym, že se od te doby nic zvlaštniho nestalo. A ani stat nemohlo. Všecky podobne akce maju za cil enem to, aby se trochu upustil ventyl v papiňaku a lidi měli pocit, že jejich naštvanost směřuje k jakesik změně.

Nesměřuje. Jak vidite, vlada si z nich robi enem srandu.

Jinak by nemohl premier odjet kajsik do chlivka za prasatama a jedine, čeho si všimnul je to, že na jakemsi transparentu bylo napsane, „Ať už konečně ide do prdele.“ Pravděpodobně cosik takeho v životě neviděl a neslyšel, jinak by nemohl reagovat slovama „… celou akci provázely vulgarismy a hesla proti vládě a mnozi se za ně styděli.“

Synku synku. Kdyby ses někdy zastavil u nas v Jedove chyši, to bys slyšel mnohem horši slova na svoju adresu a to by ses asi deprem styděl. Ale to ty se bojiš. Tak se schovej v te svoji multkulturni bublině, bo až raz konečně mlčici většině dojde, do jakeho pruseru to tvoje vlada vede, tak budeš dobry ukryt potřebovat.

No a jinak se kromě teho, že ve sto rokach umřel německy Žid Heinz Alfred Kissinger, nestalo vubec nic. Možete si o tym chlopovi myslet, co chcete, ale nemožete popřit, že tento dělnik „noveho světoveho řadu“ dokazal dosahnut mnoha svojich cilu, ať už byly chvalyhodne, anebo špinave. Každopadně to byl schopny synek a zasluži si ocenit přinejmenšim tuto jeho vlastnost.

Když ho srovnate s paňacama typu našeho aktualniho minystra zahraniči, kery jak male umanute děcko odešel ze salu v OSN, kde se přitem mohl od stareho Lavrova aspoň trochu poučit cosik o uměni dyplomacie, tak by člověk brečel, kaj zme to dopracovali.

To mate za to, že ste blbě volili.

 

Deník TO

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)