30.11.2023
Kategorie: Ze světa

Obrovské problémy ukrajinské armády … vojáci zuří nad neschopností kyjevské vlády. Konec Zelenského se blíží?

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Stále více západních médií, která veřejnost dlouho lhala a zaváděla o skutečném průběhu ukrajinské války najednou mění svou lhářskou rétoriku a naznačují finální porážku Kyjeva. Patří k nim i provládní a proamerický německý Bild.

Až dosud byl BILD jedním z největších mediálních válečných štváčů v Evropě, který neustále podněcoval a vybízel naivní mladé muže k válce proti Rusku jako potravu pro děla a vytvářel lživou iluzi o blížícím se konečném vítězství Ukrajinců proti Rusům.

Jako ve všech válkách, i v této byly a jsou všechny jejich oběti marné a nesmírně zbytečné. Na ulicích německých měst však lze pozorovat mnoho ukrajinských mužů, kteří nepodlehli šílenství protiruské propagandy a uprchli na Západ Evropy si zachránit životy (o těch, kteří uprchli do Ruska média mlčí).

Nyní ale i Bild přehodil výhybku na jinou kolej a píše v rozsáhlém článku mj. toto: „Vorbereitung auf den Zusammenbruch des Zelensky-Regimes? Riesen Probleme in der Ukraine-Armee – Příprava na pád Zeleného režimu? Obrovské problémy ukrajinské armády.“

Svědčí o tom i tisíce zakrvácených, hnijících mrtvol nejen mladých ukrajinských mužů, které leží na četných místech bojišť.

“Pomáhají dodávky zbraní na Ukrajinu zachraňovat životy?”

Politik AfD Petr Bystroň odpovídá na politiku válečného štvaní německé ministryně zahraničí Annaleny Baerbock takto:

“Ne ne! Jediné, co děláte, je prodlužovat válku. Prodlužujete utrpení žen a dívek, které jste zmiňovali. A které čekají marně na své chlapce a muže, kteří jsou zabíjeni v této válce.”

Bohužel platí, že člověk nikdy nedělá bestiální ďábelské zlo tak důkladně a tak svědomitě, jako když to dělá s „čistým svědomím.”

Ať Annalena Baerock podívá četná telegramová videa o tom, jak jsou boje na Ukrajině stále brutálnější.

Postmoderní boj s drony totiž nenechává vojákům často žádnou šanci na přežití: někteří z nich si dronové bomby ani nevšimli, dokud jim nespadla přímo do klína.

Nespočet obrázků ukazuje nepohřbené mrtvoly. Vojáci se musí nejprve přepracovat přes desítky mrtvých těl, aby se dostali blízko fronty. Dokonce i v boji zničené oblasti. Šokující také pro Annalenu? Amputace na Ukrajině se často provádějí jako v první světové válce – tedy ne příliš odborně a rychle.

Co by si pomyslela zelená přívrženkyně války, nahozená vždy ve špičkovém drahém ošacení, německá ministryně zahraničních věcí Annalena Baerbock, kdyby někdy myslela na osud těch desetitisíců válečných amputátů a na to, jaký život je čeká?

Baerbock něco takového ale nezajímá – ji zajímá prioritně jen to, jak dostat pro Kyjev co nejvíce zbraní…

O končetiny už přišly desetitisíce Ukrajinců. Úměrně k době vše připomíná první světovou válku. Během jejího čtyřletého trvání bylo provedeno asi 107 000 amputací. Odhady pro Ukrajinu se pohybují mezi 20 000 – 50 000 – nepočítaje ztráty v protiofenzivě od června.
Během války v Iráku a Afghánistánu přišlo o končetiny celkem kolem 2000 amerických vojáků.

Mezitím – jak uvádí „WallStreetJournal“ – se v amerických mainstreamových médiích stále více prosazuje uvědomění: Tato válka v takové intenzitě se už nedá dlouho udržet, protože kromě vojenských a finančních škod způsobuje i nesmyslné lidské oběti.

A dále píše:

„Mnoho rozumných konzervativních amerických politiků a novinářů nyní požaduje okamžité příměří a ukončení „utrpení Ukrajinců“.

Protože: Skutečnost, že od začátku 17měsíční války přišly o končetiny desetitisíce lidí, je bezprecedentní pro nejnovější ozbrojené konflikty na Západě.“

Annalene Baerbock bych doporučil pozorně si přečíst knihu geniálního Ericha Fromma: Anatomie lidské destruktivity – obávám se však, že její podprůměrný intelekt by nestačil k tomu, aby její obsah dokázala tak zpracovat a reflektovat, že by nastala pozitivní změna jejího extrémně destruktivního nitra.

roman-bednar.com

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)