1.9.2023
Kategorie: Společnost

Nadutci z Prahy chtěju poplatky za vjezd … tak jim to vratime, ni?

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Kdysik sem si řikal, že neni možne, aby kdosik překonal hovadiny, kere stavajici politycka garnytura předvaďa. Dneska si to už nemyslim.

Den za dnem zme svědkama zvrhlosti, kere mladi polityci předvaďaju a dalši den se zas jini pokušaju překonat hovadizmus tych včerejšich.

Neni to tak davno, kdy prašti radni vymysleli modre pruhy pro parkovani na Starem Městě. Dneska to dopadlo tak, že modre pruhy maju skoro všecky prašske čtvrtě, uřednici vybiraju mastne poplatky a buzeranti z městapa, misto aby hlidali ordnung und sicherheit, pokutuju ty, keři nemaju jakysik jebnuty listeček.

Zepar měst se taku zhovadilost pokusilo zavest tež a buzerovat vlastni lid, naštěsti to většina měst odmitla. Ale Praha to furt ma. Tak se škvařte ve vlastni ščavě, prašti kokoti. Koho ste si zvolili, teho mate.

Ale system funguje tak, že když se zhovadilosti modrych čar nepostavite, tak ti hňupi budu pokračovat dal a přebiju to ještě větši hovadinu.

A tak se fčil jakysik magor, pravděpodobně pirat ze stanu nebo topak unyje svobody (oficijalně ODS) pokuša zpoplatnit vjezd do centra jakymsik poplatkem.

Potřebujete zas jakesik love na kampaň? To vam nestači, že tunelujete celky stat, kurvy?

Co kdyby naprosto stejně nadutě sobecky každa obec v republice nastavila stejnu polityku a nastavila poplatek za prujezd auta s prašsku espezetku? Anebo ještě lepe – pro každeho idyjota, kery sedi v prašskem zastupitelstvu?

Jak vy k nam, tam my k vam, až se ucho utrhne, vy buzeranti!

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Stare Město Prašske

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)