25.4.2022
Kategorie: Společnost

Maximální pokrytectví aneb zoufalá snaha bruslit kolem vlastních lží

Sdílejte článek:

ANTIVIRUS

Naprosto chápu, že maj lidi různý názory na cokoliv, co se ve světě děje. Tak je to v pořádku. I kdyby něčí názor byl sebepitomější, má na něj právo a nikdo by nikoho neměl umlčovat. Co tak úplně nechápu, je proč lidi donekonečna věří prolhanejm pokrytcům.

Nevadí mi tolik, že má vláda stupidní názory a masmédia je jednostranně šíří. Sice je to dost na houby, že nám vládne banda debilů a většinu lidí “informuje” horda lhářů, ale to je holt normální aspekt zdegenerovaný společnosti, která se zuby nehty drží stupidních ideologií a evidentně nefunkčních strategií. Když si to lidi zvolili, tak ať se poperou s následkama.

Co mě ale irituje je to pokrytectví, to sprostý lhaní, ta manipulace, zatímco si hrajou na hrdiny. Chcete fandit Ukrajině? Fajn, ale nedělejte ze sebe zastánce míru. Ukrajina reprezentuje mír asi tak stejně, jako Pekarová s Adamovou reprezentujou inteligenci. Chcete mít cenzuru? Fajn, ale vláda, která zavádí cenzuru, nemá nárok žvanit o demokracii nebo svobodě. Vláda všechny svoje “principy” a “hodnoty” prezentuje naprosto falešně a překrouceně. U každý “hodnoty”, ke který se “hlásí”, se dá lehko ukázat, že se k ní nehlásí ani co by se za nehet vešlo, když se změní okolnosti. Vláda nemá žádný hodnoty ani principy. Vláda má jen stranu, na kterej stojí a zájmy, který hájí. A definitivně to nejsou zájmy moje nebo drtivý většiny lidí v tomhle státě.

Dokonale je to samozřejmě vidět na dnešní situaci s Ukrajinou a Ruskem. Putin je Hitler a vrah, “protože začal válku proti nevinejm lidem”. Netřeba dál vysvětlovat, že tu válku začala v roce 2014 Amerika, osm let jí vedli UkroNacisti, a Putin jí přišel ukončit. Řekněme, že opravdu začal nespravedlivou válku proti nevinejm. Proč to samý naší vládě nevadí, když to dělá Amerika v Iráku, Afghánistánu a desítce dalších zemí, nebo Saudská Arábie v Jemenu, nebo Izrael v Gáze, a tak dál? Vadí jim opravdu, že někdo někde rozpoutá válku? Ani trochu. Vadí jim Putin. Ačkoliv jim nic nedělá. (Kromě toho, že jim dál dodává levnou energii přesto, že mu škoděj, jak můžou.)

Dalším příkladem je reakce na Convid plandemii a čím ji léčit. V roce 2020 se zvažovalo léčení Convidu Hydroxychloroquinem. Zhodnocení situace bylo: “Efektivita Hydroxychloroquinu v boji s Covid-19 není jasná.” Z toho Satanistickej děda Fauci a další vyvodili závěr, že HCQ nikdo nesmí používat. Ne, že se to nedoporučuje – na mnoha místech to doslova zakázali a trestali ty kacíře, co úspěšně léčili lidi.

Pak přišly injekce od čtyř jezdců apokalypsy a zhodnocení situace bylo: “Efektivita vakcín v boji s Covid-19 není jasná.” Z toho stejná sebranka manipulátorů a lhářů vyvodila závěr, že se každej musí nechat opíchat. Dvakrát. Ne, sorry – třikrát. Možná čtyřikrát. (Případně pětkrát, pokud přežijete i tu čtvrtou.)

Takže stejná situace – “nevíme, jak to bude efektivní” – ale úplně opačnej závěr. Jedno nesmíš, druhý musíš. Všichni víme, jak hodně se všude snažili (a bohužel to ještě zdaleka neskončilo) vnutit to co nejvíc lidem povinně. Je to o to vtipnější, že HCQ má za sebou 70 let bezpečnýho používání a byla minimální pravděpodobnost, že by to někomu mohlo ublížit, zatímco mRNA injekce neměly historii žádnou, když nepočítáme, že v původní studii Pfizeru je 9 stránek nežádoucích účinků. Což nám samozřejmě neřekli, protože co kdyby to někoho vyděsilo a nechtěl se nechat zapíchnout.

Když jsme u Convidu, pamatujete, s čim všim vás buzerovali, abyste se mohli někam dostat a něčeho se účastnit? Jak hrooozně bylo důležitý, abyste měli nejlépe tři ty injekce, nebo aspoň test ne starší než 72 hodin (na kterej jste museli nejmíň 48 hodin čekat)? Že bysme jinak všichni umřeli a musely by bejt mrazáky v ulicích? (Furt tak úplně nevim, na co, ale to je jedno.) No, tak teď když se sem nekontrolovaně hrnou Ukrajinci, jejichž zdravotní stav obecně je na Evropský poměry dost katastrofa, tak ti najednou nic z toho dodržovat nemusí a nikoho to neohrožuje.

Osobně nijak nepropaguju, že by se Ukrajinci měli testovat, kór na Convid. Na ten by se podle mě neměl testovat nikdo, protože je to naprosto k ničemu. Pointa je, že buď je tu nebezpečí a nějaký opatření a platí to na všechny, nebo tu neni a neni třeba s tim buzerovat nikoho. Nebezpečí nemoci, který se mění podle politický situace – tomu může věřit fakt jen idiot.

Pak je tu pochopitelně celá ta trapná aféra s cenzurou, kterej se nesmí říkat cenzura. Vláda (nebo kdosi na čísi příkaz či podnět či radu nebo možná po nějakej přátelskej debatě v hospodě – nikdo pořádně neví) povypíná weby s tim, že “šířily dezinformace” a “byly placený Putinem”. Nikde žádnej důkaz, žádný vyšetřování, žádnej soudní příkaz, nic. (A všichni víme, jak by to dopadlo, kdyby to vyšetřování bylo.) Na druhou stranu, masmédia lžou jako když tiskne (dneska v digitální době už lžou mnohem víc než tisknou), máme o tom milión důkazů, ale nikdo je nevypne. Ani nenapomene. Nemluvě o tom, že čelním dezinformačním orgánem v ČR je už delší dobu ministerstvo zdravotnictví (který by se rozhodně mělo přejmenovat, neb na zdraví má vliv veskrze negativní).

Vláda tvrdí, že bojuje proti dezinformacím, leč dezinformátorům se daří jako nikdy, a postihováni jsou ti, u nichž nikdo žádnou dezinformaci neprokázal a ani se o to nepokoušel. Pointa není, že hovNovinky lžou a Protiproud ne. O tom si udělejte názor sami, jakej chcete. Pointa je, že rozhodně lže vláda a chová se manipulativně a pokrytecky. Ještě si dovolí žvásty, že se snaží o “vyváženost informací”. Vyváženost spočívá ve vypnutí jedný strany? Kdo tohle vymejšlí?

Hovnováha

Pak je tu třeba ten fenomén “šíření poplašné zprávy”. Po pravdě řečeno nevím, proč proti tomu máme zákon, protože kdyby se podle něj pečlivě trestalo, tak je v base půlka lidí. Ale to nevadí. Zákony máme stejně jen na ozdobu. Pointa je opět stejná – vláda každou chvíli vykřikuje, že někdo, kdo s ní nesouhlasí, “šíří poplašnou zprávu” a vyhrožuje všim možnym a často i nemožnym (poslední dobou spíš tim nemožnym), ale že tu masmédia šířila prokazatelně nepravdivý poplašný zprávy o Convidu zprava zleva dva roky, to vládě vůbec nevadí. A média si vesele pokračujou horor-pohádkama o Rusku, který vypadá jak Mordor na steroidech.

Podobná situace je s trestným činem “pomluvy”. (Opět, kdyby se bral vážně, seděli by skoro všichni.) Realita je, že někdo pomlouvat může a někdo ne. Nebo spíš někoho pomlouvat můžete a někoho ne. Zaručuju vám, že když budete pomlouvat Okamuru, tak vám žádnej trest nehrozí a naopak vás ta sebranka nahoře pochválí. O pomlouvání Putina už ani nemluvim. Za to můžete pravděpodobně dostat nějakou medaili. Je zjevný, že “šíření poplašný zprávy” nebo “pomluva” nikomu z principu nevadí. Jak se říká, the devil is in the detail, neboli všechno záleží na tom, co přesně šíříte a koho pomlouváte. Zákony se používaj kdy se hodí, jak se hodí, a proti komu se hodí.

Věci zachází tak daleko, že v naší společnosti, jejíž vládní reprezentanti se tváří jako mírumilovní lidumilové, je najednou v pořádku podporovat fašismus, pokud je to ten Ukrajinskej, a je v pořádku vybízet k vraždě, pokud chcete zabít toho hajzla Putina. Neboli nikomu ve skutečnosti nevadí vraždění. Jen musíte chtít vraždit ty správný lidi.

Vzpomínáte si na tu šibenici na Staromáku (nebo kde to bylo)? To bylo křiku, jak je to nepřípustný a “nebezpečný” gesto. Chcete se vsadit, že při protestu proti Putinovi by byla šibenice naprosto v pořádku a ještě by to bylo málo? Vadí teda někomu “symbolismus šibenice”? Leda hovno.

Případů pokrytectví bysme našli ve vládě a v médiích nesčetně. (Je to vlastně taková základní vlastnost virů.) Připomenu už třeba jen ty biolaboratoře. Pamatujete ty negry Číňany, co nás tu málem všechny zabili (teda kromě nějakejch 99.97%) tou svojí pitomou laboratoří ve Wuhanu? To byla hrůza, co? Ale že Amíci maj 30 takovejch laboratoří po světě, protože doma tohle svinstvo mít nesměj, to je v pohodě. Jedinej problém je, aby se to nedostalo do rukou těm Rusům – pak by to zase bylo špatný. Vyrábět vražedný patogeny je strašný – když to dělá Čína nebo Rusko. Když to na Ukrajině dělá Amerika s pomocí Německa, tak laskavě držte hubu a krok a všímejte si něčeho jinýho. (Mám připomínat, že tu laboratoř ve Wuhanu stejně financoval Fauci? Neeeeee…)

Další dobrej vtip jsou nukleární zbraně. Představte si, kolik jich to Rusko má! Ti vrazi by je určitě byli schopní použít, ne? Ignorujte to, že jedinej národ, o kterym víme na 100%, že je na to dost blbej, jsou Amíci. Protože už to jednou udělali. Nebo dvakrát. Ale ne, hlavně bacha na ty Rusy. Za posledních 20 let zaútočili na asi 20 krát míň zemí než Amerika, takže z toho nekouká nic dobrýho.

Naše Bruselsko-Ukrajinská vláda s notama z brainWashingtonu má na všechno dvojitej standard. Všechny jejich “hodnoty” jsou totální podvod. Jejich jediná skutečná “hodnota” je lézt do prdele soudružce Lejnovej, soudruhu Švábovi, deBillovi Gatesovi a jakejkoliv nadnárodní společnosti, která má chuť omezovat svrchovanost našeho státu. Všechny veřejně vytrubovaný “hodnoty” se pak otáčí o 180 stupňů podle toho, na koho se zrovna aplikujou. Budou podporovat cokoliv, ať je to sebevětší úchylnost, pokud to přišlo z USA nebo EU nebo nějakýho podobnýho kompostu. A zakážou cokoliv, ať by to bylo sebeprospěšnější, pokud to přišlo z Číny nebo Ruska nebo kde je zrovna v tu chvíli Hitlerland.

Tady bych opět chtěl připomenout, že je mi úplně jedno, jestli někdo fandí Washingtonu, Bruselu, Pfizeru, nebo Nacistům. To je v pořádku. Nikomu to neberu. I zombíci maj právo na názor. Na co tu poukazuju je to, že nikdo nemůže očekávat pravdu, spravedlnost, nebo jakoukoliv čestnost od lidí, kteří maj na všechno dvojí metr a jejich “hodnoty” se mění podle toho, odkud fouká vítr. Dvojí metr je ve svojí podstatě opak spravedlnosti a čestnosti. Je to forma manipulace a lži.

Neříkám nikomu, jakej by měl mít názor na Convid nebo Ukrajinu nebo Rusko nebo Ameriku nebo cokoliv jinýho. Je mi to fakt ukradený. Poukazuju tu jen na jedno: Víme se 100% jistotou, že vláda náma manipuluje a lže nám. Pokud chcete podporovat nějakou zhovadilost, no problem. Pokud jí ale podporujete proto, že vám to poradila vláda, o kterej všichni víme, že má nulovou integritu a neustále lže, tak by možná bylo dobrý hledat informace někde jinde. Protože s objektivníma informacema a lepší představou o situaci byste se třeba rozhodli jinak.

Profesionální pokrytci se zoufale snaží manévrovat okolo svejch neustále se měnících lží a jediný, co je ještě zoufalejší, je to, že jim někdo pořád ještě věří.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
25 komentářů