7.1.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Láska z masáže

Sdílejte článek:

COM/PRIMA

Masáže bolavého krku a zad měly poslance KDU-ČSL vyjít na „standardních“ 21 tisíc. Webu Blesk.cz to sdělil masér, jenž tvrdí, že jej politik na druhé schůzi znásilnil. Obvinění však poslanec razantně odmítá, stejně jako jeho kolegové z klubu. Ti poukazují na to, že 39letý muž, jehož měl politik vyhledat na stránce Amatéři.cz, trpí schizofrenií, na níž odmítá brát léky. Některé jeho výpovědi navíc nesedí. Jedná se například o údajné nahánění kolem stolu či datum schůzky.

Poslancem, který čelí obvinění ze znásilnění, má být Jiří Navrátil. Ten webu Blesk.cz sdělil, že jej trápí bolesti zad, na něž má předepsané léky a doporučené masáže. Koncem léta však medikamenty nezabraly, a tak se údajně rozhodl na webu Amatáři.cz vyhledat maséra.

„Masáž byla dlouhá asi hodinu a tři čtvrtě, klient byl spokojený. Zaplatil mi v hotovosti pět tisíc. Nabízel mi, že u něho mohu přespat, ale to jsem nesouhlasil, protože zásadně u svých klientů nespím. Chtěl mě líbat, ale to jsem ho odstrčil, a to respektoval. Protože byl tedy s masáží spokojený, domluvili jsme se, že až bude opět chtít, tak mi dá opět vědět,“ popsal údajný sled událostí pro web PrahaIN muž, který poslance obviňuje ze znásilnění.

Z původní výpovědi, která hovoří o pěti tisících korunách v hotovosti, se však stala větší částka – údajně 21 tisíc korun za obě schůzky. „Je to má standardní cena za masáž, zvláště když k někomu přijedu pozdě v noci,“ tvrdil masér Blesku. Proč si měl poslanec hledat maséra na této stránce, netuší ani jeho kolegové z KDU-ČSL. „Jednalo se o masáž krku, nešlo o erotickou masáž. Proč objednával masáž na webu Amatéři.cz, nevím,“ řekl webu Novinky.cz šéf poslaneckého klubu Marek Výborný.

Neexistující stůl a chybné datum

O zhruba dva týdny později mělo dojít ke druhé schůzce, která měla probíhat jinak. „Opět jsem za ním přišel, otevřel mi nahý a byl již vzrušený. V TV měl puštěné gay porno a ukazoval mi své erotické pomůcky,“ řekl policii údajný masér. Poslanec ho měl podle jeho výpovědi následně nahánět kolem stolu, svalit na postel, přivázat k jejímu čelu a sexuálně zneužít.

Právě informace o údajném stolu však Navrátil pro Blesk vyvrátil. „Žádný stůl u postele ve svém bytě nemám. Pouze jeden malý konferenční stolek, který je před sedačkou,“ odmítal nařčení a jako důkaz novinářům ukázal fotografii bytu, jež má být velmi malý a bez popisovaného stolu. Stejně tak má na fotografiích chybět i možnost přivázání k čelu postele.

Nejedná se však o jedinou část výpovědi maséra, která nesedí. Tou další je počet schůzek a jejich datum. Poslanec tvrdí, že schůze byly dvě. Masér to popírá a tvrdí, že se s Navrátilem setkal již na jaře. Komunikace mezi muži však podle informací Blesku měla začít až koncem léta. Masér také tvrdí, že k údajnému znásilnění došlo 11. října. Podle konverzací však v tento den k žádnému setkání nedošlo.

Poslanec zvažuje trestní oznámení

Stalo se tak až 12. října večer, v následujících dnech spolu měli komunikovat krátce kvůli tomu, zda masáž – konkrétně 12. října – pomohla. Podle Blesku konverzace neobsahovaly žádné zmínky o údajném znásilnění. Navrátil i masér pak potvrdili, že schůzky nebyly pořádané za účelem pohlavního styku.

„Celé se to zakládá na nepravdě a odmítám to,“ řekl v pátek dopoledne webu CNN Prima NEWS poslanec Jiří Navrátil (KDU-ČSL). Se zveřejněním souhlasil a zdůraznil, že s policií spolupracuje. Dále o trestním oznámení mluvit nemohl, policie ho zavázala k mlčenlivosti.

Lidovci doplnili, že dle informací obsažených v trestním oznámení bylo oznamovatelem sděleno, že trpí závažnou duševní nemocí, konkrétně schizofrenií. „A přesto nerespektuje předepsanou medikaci. Uvedený poslanec zvažuje podání trestního oznámení pro podezření z trestného činu křivého obvinění,“ sdělili dále lidovci. Policie redakci CNN Prima NEWS potvrdila, že případ eviduje a nadále jej vyšetřuje.

Obvinění je smyšlené, zdůrazňuje poslanec

Informaci o trestním oznámení na poslance měla jeho strana už od listopadu. „Policie ČR, tak jak je její povinností, kontaktovala poslance nařčeného ze zmíněného incidentu. Dotyčný poslanec se seznámil se zněním trestního oznámení a policii podal vysvětlení s tím, že nařčení z uvedených skutků jsou zcela smyšlená a nikdy k nim nedošlo,“ dodala mluvčí KDU-ČSL Lucie Ješátková.

Navrátil koncem října jako první český poslanec veřejně oznámil, že je gay. Učinil tak v reakci na vraždu dvou mladých lidí na Slovensku, ke které jejího pachatele vedla nenávist k homosexuálům.

 

ZDROJ

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)