23.9.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když prolhané udavačské prase frustrovaně kvičí

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Soudruhu Holínkovi stále nedává PP a moje osoba klidně spát. Byť po právu po letech rozesírání vyobcovaný z našich diskusí pro podávání trestních oznámení na nás, navštěvuje náš web každý den a svoje “poznatky” publikuje na svém facebookovém profilu. Jak jinak než lživě, manipulativně, estébácko fízlovsky urážlivě. Asi nastal čas, abych po dlouhé době na jeho žvásty zareagoval zde.

Udavač Bořivoj Holínek, pro neznalé čtenáře, vede na PP a mne estébácké složky, kde si archivuje sebemenší zmínku o něm z našeho webu či sebemenší náznak problémového komentáře z našich diskusí a s tím pak chodí pravidelně na Policii ČR a podává na mě a PP trestní oznámení. Pomlouvá PP i mne na sociálních sítích, rozesílá ve stejném duchu urážlivé a lživé maily kde komu a prostě se všemožně snaží PP i mne zlikvidovat. Tento stav trvá již několik let. Nějak se mu to ale stále nedaří a tak je prolhaný fízl stále frustrovanější a jeho výpady stále vulgárnější.

Zvolil jsem v boji s ním pasivní rezistenci. Zablokoval jsem mu přístup do diskuse na PP a přestal ne něj úplně reagovat, upustil jsem od úředního projednávání jeho lží a urážek, neboť by to nemělo relevantní význam. Myslel jsem si, že to dědka časem přestane bavit a dá pokoj. Ó, jak jsem se mýlil. Fízl je vytrvalej, nedává pokoj ani po letech, ba dokonce své frustrované výrony stupňuje. Malý příklad z poslední doby je jeho reakce na můj poslední článek:

Výše uvedené napsal ve svém článku (řečeno slovy KK) “zasranej udavačskej šmejd, jenž udává, fízluje, pomlouvá” a cenzuruje v hlásné troubě SPD, jež se zove PRAVÝ🤣PROSTOR 👎
😡
P.S. V diskusi pod článkem stojí za povšimnutí zapálený rudý boj za SPD ze strany kremlobota L. Vylíčila a také “anonymní diskutérky”, skryté pod přezdívkou Lady Nacersey (dříve se schovávala za nick Ajša Ebola).
Stejně, jako jsem již dříve zveřejnil občanské jméno morálně pokleslého “diskutéra” na PP ▶️ “Noobody” (Stanislav Holý), zveřejňuji nyní jméno toho, kterého Noobody dával čtenářům PP za vzor, jenž na PP – pod přezdívkou ▶️ “zombie” (Ladislav Nomilner) – napsal mj. 👉 “Zabij žida, zabij křesťana (…) posílíš mír”, a také opakovaně na PP schvaloval zapálení dřevěného kostelíka Božího Těla v Gutech s dovětkem, že je škoda, že v kostele neuhořel i tamní farář.
Po volbách zde zveřejním pravé jméno oné okamurovic trpajzličky “Lady Eboly”. Následně zveřejním identitu arogantního lháře a židobijce, píšícího na PP pod přezdívkou “Maximus” (již nyní mohu sdělit, že z Hynčiny rozhodně není)
 
Pominu li, že mne sám udavač a fízl nazývá zasraným udavačským šmejdem, kteréžto manipulativní otáčení skutečností je pro něj naprosto typické, zajímalo by mne, proč neustále PP nazývá hlásnou troubou SPD? Opět manipulativní zkreslení skutečnosti. V jediné a hlavní větě mně a PP věnované. Kdo může takovému lživě kvičícímu praseti vůbec, byť jedinou čárku uvěřit?
 
holinek4Ale jsou tam takoví. Jeho fanklub v komentářích naflusal na mou osobu mnoho urážek a “kupodivu” soudruh křesťan spravedlivý Holínek tam všechny urážky nechává a ještě jim přikyvuje. Tedy to co jej rozpalovalo do běla v diskusích na PP (když se to týkalo jeho osoby) na svém profilu provozuje a ještě si v tom chrochtá. Reagovat mne tam samozřejmě nenechá, zablokoval mne raději okamžitě.
 
Tedy to co neustále zdůrazňuje a kvičí … Kříž mě zablokoval v diskusích (důvody jsem uvedl výše a bylo to po několika letech mé bezbřehé trpělivosti), on mne zablokoval na svém profilu okamžitě. Opět pokrytectví jak vyšité. Co si o takovém člověku myslet? Hlupák? Psychopatický lhář? Manipulátor? Dementní frustrovaný dědek? Bolševické udavačské prase? Estébácký fízl? Vše v jednom.

Možná si říkáte proč se takovým ubohým frustrátem vůbec dnes zde zabývám. Orel přeci much nelapá. Nicméně mám pocit, že Holínek by si mohl myslet, že moje rezistence je jeho jakýmsi morálním vítězstvím. A to nejde. Musíme tyto bolševické kreatury také učit jejich medicínu. Nesmíme si od nich nechat kálet na hlavu. Tak ať si dědek počte a zakládá do svých složek, ať udává a fízluje. Jednou mu z toho beztak praskne cévka. Takováto lidská prasata nemají ve slušné společnosti prostě místo a lidé musí vědět co jsou Holínek a podobní zač. Tak proto.
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)