15.8.2023
Kategorie: Společnost

Kam až mediání žumpa Forum24 hodlá klesnout?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Tak tohle když jsem viděla, jsem si říkala, kam až ta mediání žumpa Forum24 hodlá klesnout.

Banderovci přitom byli jedněmi z nejkrutějších válečných zločinců historie. A co ty tisíce jejich obětí? Ty jako vymažeme z paměti, jen proto, že se to teď hodí? A koho vymažeme příště? Kdo to bude určovat? Prorežimní plátek nechutného charakteru se Šafrem?

„Jen ve Lvově zavraždili přes 8000 místních obyvatel: Rusů, Poláků, Židů a ukrajinských komunistů včetně žen a dětí, přičemž v teroru a genocidě se pokračovalo i na jiných místech. Násilí bylo uplatňováno i vůči volyňským Čechům, kteří byli na Ukrajině jednou z národnostních menšin. Celkový počet polských civilistů (včetně žen, dětí a nemluvňat) povražděných UPA během války (oběti byly často před smrtí brutálně mučeny) se odhaduje na 80 000–130 000.“ To jim nevadí? V čem měl jako pravdu?

To už se opravdu budeme klanět člověku, jehož lidé páchali zvěrstva, nad kterými i samotným nacistům zůstával rozum stát? Koho legitimizujeme příště? Pol Pota? Není právě zde na místě použít zákon o podpoře genocidy, když už ho tedy máme? Nebo to byla jen taková úsměvná epizodka nevýznamného charakteru?

Jak víc chcete vidět, jak brutální dvojí metr je zde užíván a kam směřujeme, než na tomto. A ne, opravdu to neznamená, že mi nevadí to, co se děje běžným lidem na Ukrajině. Ani to, co se dělo lidem předtím na východní Ukrajině, kdyby tu měl někdo tu snahu dávat do spojitosti. Je mi z toho dost smutno, kam až se dostáváme.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)