18.3.2023
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Vaše lordstvo

Sdílejte článek:

EMA

Známý psychiatr je hostem u lady Grace. Rozhovor se brzy stočí na jeho povolání.
“Můžete mi říci doktore, jak zjistíte duševní poruchu u člověka, který navenek vypadá úplně normálně?” táže se lady Grace.
“To je jednoduché,” odpoví psychiatr, “položím mu nějakou jednoduchou otázku, kterou normální člověk bez potíží zodpoví. Když zaváhá, je to určitá známka duševní nerovnováhy.”
“Jakou otázku, například?”
“No, můžu se ho například zeptat takto: Kapitán Cook podnikl tři cesty kolem světa a při jedné z nich zemřel. Při které?”
Lady Grace přemýšlí a pak řekne nervózně: “Neměl byste jiný příklad, víte, musím se přiznat, ale historie není zrovna mojí silnou stránkou.”

Dva lordi ve Sněmovně lordů vycházejí ze záchodu, jeden si myje ruce u umyvadla a říká tomu druhému: “Nás na Oxfordu, učili, že když jdeme ze záchodu, tak si máme umýt ruce.” Druhý prohlásí: “To zase nás, na Cambridgi, učili, že si ty ruce nemáme počůrat.”

Lord William je na recepci u královny. Ale stal se mu malér. Přejedl se dopoledne čočky. No prostě, strašně prděl.
A tak sedí večer u královské tabule, mučí se, ale už to prostě nemohl vydržet a pustil ducha. Dáma vedle něj se otočila a říká: “Bary, jdi pryč!”
Lord William se taky otočí, a přímo za ním leží na zemi obrovský bernardýn. Bylo vyhráno!
Jenže když si William ulevil asi potřetí, dáma se zase otočila a řekla: “Bary, jdi pryč, proboha! Vždyť tě ten pán posere!”

 

A pár tweetů od Dojnice:

  • Já už to prostě cítím ve vzduchu, že to přijde… nalitý pupeny, první kvítka, první nesmělý včelky… teda pupeny, kvítka a včelky mi jsou celkem ukradený, ale holky budou mít odhalený ramena!
  • Pendolino do Prahy jelo načas, průvodčí byl takový příjemný zdvořilý chlapík, záchod byl docela čistý, Pendolino z Prahy jelo na čas, průvodčí byla taková příjemná zdvořilá ženská, záchod byl docela čistý… na co si má, kurva, obyčejnej člověk už zanadávat, když ne na dráhu??
  • Dříve bychom řekli, že píchá za prachy s nějakým nechutným dědkem. Dnes se tomu říká, že má sugar daddyho. Málo platný, svět se mění.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,39 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)