1.4.2023
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Tik Tok

Sdílejte článek:

EMA

Policajt se vrací ze služební cesty krajně rozladěn:
– „Celou cestu vlakem jsem seděl v kupé v protisměru!“
– „A proč sis to s někým neprohodil?“
– „A prosím tě s kým, byl jsem v kupé sám!“

Zatímco ceny paprik jsou každou zimu oproti létu vysoké jednoduše z toho důvodu, že se v zimě dovážejí z daleka, popřípadě se prodávají skleníkové exempláře, letošní zdražení paprik bylo již pro drtivou část národa neúnosné a dost možná likvidační.

Nedostatek paprik, a hlavně jejich vysoká cena znamenají jedno. Společnost se rozpadá. Lidé vyšli do ulic nejen protestovat, ale i rabovat, znásilňovat a samozřejmě se uchylovat ke kanibalismu.

„Papriky jsou až třikrát dražší, než bývaly. Kde na ně mám vzít? Tohle nemůže dopadnout dobře. Jak máme bez paprik žít?“ plakala paní Jarmila na ulici v Brně, kde se již třetí den v kuse toulá a neví, co bude dál.

Situace napříč celou Českou republikou se začíná vymykat kontrole. Lokální protesty a rabování mohou v nejbližší době přerůst v celorepublikovou anarchii a násilí.

V Olomouci například dav paprik chtivých občanů vnikl do zelinářství, kde nejenom že všechny papriky odcizil, ale rovněž napadl prodavače.

„Ty maniaci mi oholili hlavu a mlátili mě lanem. Jsem samá modřina. Vykřikovali, že pokud příště nezlevním papriky, vrátí se a upálí mě za živa. Být v dnešní době zelinář je o hubu. Já nemůžu papriky zlevnit. Já je nepěstuju. Já je jenom prodávám. Nemůžu prodávat papriky za míň, než jsem je koupil,“ plakal pan Antonín, kterému patří obchod s ovocem a zeleninou. Podle svých slov prodávat zeleninu není aktuálně bezpečné, takže toho nechá a stane se mužským prostitutem. Nechráněný sex s cizím mužem za peníze v nočním parku je podle něho mnohem bezpečnější a příjemnější než prodávat papriky.

Napětí ve společnosti stoupá každým dnem. Lidé už mají dost vysokých cen paprik a důrazně žádají vládu, aby zasáhla.

„Podle našeho názoru je správné, že v západním světě vyvstalo téma omezení sociální sítě Tik Tok. To na úvod. Dále ale je potřeba dodat, že omezení používání Tik Toku je postaveno na chybném důvodu.

Není to bezpečnostní riziko, které uživatelům této sociální sítě hrozí. To je zástupný problém. Hlavní problém je ten, že videa, která jsou na Tik Toku, jsou prostě a jednoduše natolik debilní, banální, fušerská a neoriginální, že mají negativní dopad na společnost,“ myslí si premiér Petr Fiala.

„Není výjimkou, že běžný uživatel Tik Toku sleduje videa i několik hodin denně. Videa, kde cizí člověk tančí u sebe v obýváku, zpívá nějakou písničku nebo prostě jenom krmí králíka mrkví. To je naprosté mrhání časem i potenciálem daného uživatele této sociální sítě. Zatímco jako zombie několik hodin tupě sledujete, jak si cizí ženská češe vlasy, utíká vám život mezi prsty. Ten čas jste mohli využít mnohem kvalitněji. A to nemluvím jen o práci, ale i o volném čase.

Místo sledování krátkých videí, které ve finále trvá i několik hodin, si může člověk přečíst knihu, podívat se na zajímavý film nebo klidně i sedět doma ve tmě a mlátit hlavou o zeď. Všechno je přínosnější než Tik Tok.

Nemluvě o negativním dopadu na vývoj mládeže.

Z toho důvodu se vláda rozhodla celoplošně zakázat Tik Tok. Je to pro vaše dobro. Pro dobro vás všech,“ dodal Fiala.

Podle některých bezpečnostních analytiků Fiala udeřil hřebíček na hlavičku, neboť cílem Číny prostřednictvím Tik Toku není vytahovat z lidí údaje, ale tupými videi ovlivnit myšlení celých národů, snížit plošně IQ, snížit, popřípadě úplně devalvovat veškeré kulturní povědomí a posléze si tyto státy plné otupených občanů lehce podrobit.

Rozhodnutí vlády o zákazu Tik Toku má samozřejmě přímý dopad na přední české tiktokery, kterým se zákaz nelíbí a hodlají proti tomu bojovat.

Většinou je Tik Tok jejich jediným zdrojem příjmů (případně ještě na Tik Tok napojené další sociální sítě) a vzhledem k tomu, že nic neumí, jsou na Tik Toku existenčně závislí.

„Tohle je bodnutí do zad. Vláda zařízla celé jedno odvětví. My to ale takhle nenecháme. Chtěli jsme uspořádat demonstrace, ale všechna náměstí v České republice jsou rezervovaná na demonstrace proti chudobě na dva roky dopředu, tak alespoň držíme hladovku,“ tvrdí předseda svazu Českých Tik Tokerů Honza Váňa, který vystupuje na Tik Toku pod přezdívkou Vahna style, kde slaví úspěch se svými videi, ve kterých olizuje bezdomovce nebo rozbaluje Kinder vajíčka, která mají statisíce zhlédnutí.

Podle nejnovějších informací však hladovka tiktokerů dlouho nevydržela, protože tiktokeři si sice natáčeli, jak mají hlad, ale neměli tato videa kde sdílet, tak je to přestalo bavit. Většinou už po dvou hodinách.

A pár tweetů od Dojnice:

  • V Asimovově románu Já, robot byly popsány tři zákony robotiky, podle kterých nesmí robot za žádných okolností člověku ublížit. Vypadá to, že naše dnešní umělá inteligence se nebude takovými prkotinami zdržovat.
  • Já se pro politiku nehodím, mám bundu jen za 3 litry.
  • Úplně vidím Andreje na dnešní demonstraci: “Vám se vysmívají do očí a sami tam mají polívku za 16 Kč! Čočkovou s párkem!”
  • Klidně by mohly fungovat podniky, kam se smí jen bez dětí. Taky by mohly fungovat podniky, kam se smí jen s dětma. Klidně by koneckonců mohly fungovat i podniky, kde směj být lidi jen nahatý. A proč to tak tak být nemůže? Protože by čoika neměla co žrát.
  • Ta hnusná zima s deštěm, to má jako být jaro? Za Babiše bylo tepleji!
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)