21.12.2022
Kategorie: Politika

Hana Marvanová … destruktivní pokrytec pravdy a lásky

Sdílejte článek:

KATEŘINA DOSTÁLOVÁ

Nevím kdo je hloupější. Zda občan, který volí Hanu Marvanovou, nebo politici kteří se s ní pyšní na kandidátkách. Občan jí věří, že jako zásadová disidentka odhalí jejich špinavosti a oni, že jim přitáhne voliče. Mýlí se všichni.


Hana je destruktivní pokrytec pravdy a lásky Václava Havla. Klidně si sedne s komunistou Filipem do vedení sněmovny, nebo s Helenou Válkovou za ANO na spravedlnost. Klidně se spojí se STAN a po pár letech prozře a zašlape je. Ale dnes je zpátky v té správné straně, nové ODS (tu starou odsoudila k porážce socialistům). Spolu s Fialou se v Praze pokouší rozmetat poslední zbytky rozumu, které se snaží o racionální politiku a ne brněnský model vládního půdorysu. Ten Blažek dovedl k takové dokonalosti, že nemá ani opozici. Je to národní fronta všech.

Pokud se Fialovi díky Haně podaří i v Praze nastolit národní frontu, má vyhráno. Za jeden rok vládnutí s tou pětkou ambicí v nesourodosti, zcela marginalizoval opozici. Má ještě 3 roky před sebou a všechny lži a veletoče mu prochází jako správnému lidovci s odpustky v ruce. Už nebude peskován v EP, že neplní vizi Václava Havla o jednotné Evropě, bude ji mít. Už nebude lhát, že zabrzdíme utopii GD, může ji prosazovat. Byznys s obnovitelnými zdroji pro globální elity světa může začít i u nás.

Vyděšený občan stojící ve frontě na sociální dávky, s cizí armádou v zádech na svém území se nebrání. Má strach. Ne z napadení Ruskem, ale z ožebračení vlastní vládou. Nejsmutnější na tom je, že mlčí i všichni vrstevníci Petra Fialy, kteří na rozdíl od něj 30 let tvořili hodnoty, které on hodlá obětovat pro „Slávu Ukrajině“ a energobarony, kteří ho drží u moci.

 

Kateřina Dostálová

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)