
Festival trapného předstírání
MAREK STONIŠ
Sjezdu Landsmanšaftu v Brně už asi nikdo nezabrání. Budiž. Bude to sice festival trapného předstírání, že události, které se staly, se buď nestaly, nebo se staly jinak, jejich příčina bude vydávána za následek a naopak, doslechneme se spoustu lží o roli jednotlivých osobnostech prvorepublikové historie československé státnosti. Taky zamlčovat se bude. Hlavně o roli sudetských Němců jako Hitlerovy páté kolony při rozbití demokratického Československa.
Vypukne další kolo boje opozice v čele s prezidentem proti vládě, která se podle nich nechce usmířit s usmířenými potomky českých sudetských Němců, a dokonce uráží slušné německé politiky, kteří se chtějí na zájezdní festival té krajanské lásky a dobroty jen podívat a pozdravit jej.
Jak říkám, budiž. Tleskejte jim, vzpomínejte, jak nám bylo společně v jednom státě dobře, natáhněte přijíždějící delegaci sudetských Němců na brněnském nádraží červený běhoun, vysílejte signály, že jedině spojená Evropa bez falešného vlastenectví může čelit bezpečnostním hrozbám a bude silnější, klaňte se s čepicí v ruce Berndu Posseltovi až k zemi, natruc pozvěte sudetské Němce třeba i na prohlídku Pražského hradu, symbolu české státnosti. (Jen nasazovat si na hlavu jim Svatováclavskou korunu nenechávejte, přináší to prý smůlu…)
Ale těm, kteří s vámi nesouhlasí, mají jiný názor na domácí nebo zahraniční politiku než vy, nebo si dokonce myslí, že sjezd Landsmanšaftu se u nás konat neměl, už propříště raději do nacistů, fašistů, kolaborantů a velezrádců nenadávejte.
Mohlo by to vyznít poněkud falešně. Někdo by mohl dokonce říct, že i pokrytecky.
FB


(20 votes, average: 4,90 out of 5)
Hlavně si to teď musíme zapamatovat – kdo podporuje nacizmus. Podpora nacizmu ve všech podobách je trestný čin. Opozice by měla být okamžitě za svou propagaci nacizmu trestně stíhána. Nejedná se jen o nošení symbolů nacizmu, ale tady se na veřejnosti klidně hlásá, že pohrobci nacistů k nám přijedou zahrabávat příkopy. To už není humor, to je právě ta lež, která má nacizmus adorovat. Celá společnost přece sleduje v přímém přenosu, že sjezd nacistů tyto příkopy naopak zvětšuje. Nebo jsme snad padlí na hlavu? Ty tlučhuby z opozice zavětřily, že konají propagandu nacizmu, tak se ve čtvrtek nechtějí zúčastnit na půdě PS jednání – právě proto, aby se nedopouštěli trestného jednání. ALE to už před pár dny proběhlo a záznam o tom určitě nikdo neskartoval. Takže halóóó – státní zástupče !!! Kde je žaloba na tyhle svině?
Tak lančmíti ať se jdou vycpat. Je charakteristické, že na jejich podporu, proti zájmům své země a svých lidí vystupují figurky z ODS, TOP09, STAN, Pirátů a černoprdelníků. Jenže část lidí je nepoučitelná a bude své oblíbence velebit, i kdyby chtěli rehabilitovat Himmlera, Heydricha nebo Hitlera. Jen ne Putin, proboha!!!
děkuji čechiše voličskému xindlu, že zvolili do sněmovny 92 nacistů, hajm ins rajch ! 🤑
Nechme je, ale komentujme, zveřejňujme, šiřme.
Aby si co nejvíce voličů pamatovalo, kdo chce „Spojené státy Evropské“, kdo podporuje cizí, proti vlastní vládě, kdo je tu „evropan“, tedy člověk, podporující tzv. „vyšší hodnoty“ na úkor našich lidí…
Archivujme, zveřejňujme, připomínejme. Kdo podpořil a kdo se nejvíc lísal.
Bože, chraň nás před návratem fialové koalice, to bychom se obratem se stali se vším všudy poslední německou spolkovou zemí. A zase byli vystaveni poněmčování. A co naše krásná řeč?
Ministryně Mrázová se nechala slyšet, něco na způsob: Musíme akcelerační zóny pro výstavbu větrných elektráren udělat podle návrhu těchto zón na zelené louce (který vypracovala Fialova vláda), abychom prý dostali 9 miliard dotací.
A já se ptám: Co z těchto dotací bude mít obyčejný občan? To si kvůli pár miliardám necháme za.rat naši krásnou krajinu hnusnými monstry větrníků notabene obcím za barákem?
Kdo z nich je ten současný Jidáš, který nás prodává za 30 stříbrných? Nebo jsou Jidášové všichni?
Může doletět ukrajinský dron do Brna ?
Nemůžeme se stát další německou spolkovou zemí, když už jsme německou kolonií!!!
Pět největších potravinářských řetězců je německých.
Naše bývalé vyspělé strojírenství se stalo subdodavateli německým finalistům!
Cca 70% průmyslu je v německých rukou.
Atd! škoda mluvit. Co Němci nedosáhli za 1200 let silou, teď dosahují ekonomikou a třiceti šesti letou vládou diletantů, nebo vědomých škůdců!!! Česko přestává existovat!
Všechny hitlerovce, kteří se budou rojit v Brünn společně s českými kolaboranty v čele s vlastizrádnou sviní Pávkem naložit do dobytčáků a odvézt do Osvětimi do „sprch“. Ať ochutnají vlastní medicínu, šmejdi.
S tím, 0 Němci (ne nacisti, Němci!) naše lodi mučili, vraždili a celý náš národ chtěli vyhladit, s tím jsme se smířili dávno. Smířili jsme se s tím, že jsou Němci svině. Ale nikdy nezapomeneme! Nikdy neodpustíme!
Fakt, že nikdo nenavrhl, aby se sjezd konal třeba v Terezíně, asi hovoří za vše. Tam by se to asi smiřovalo hůř.
Osvětim by byla ideální. Mohli by navštívit „sprchy“ a ochutnat vlastní medicínu. On se mezi nimi nějaký Mengele jistě najde…
Nikde jsem nenarazil k tomuto tématu na článek, který by rozebíral slova našeho ministra zahraničí Macinky, že dva němečtí státní činitelé si sudeťáckého sjezdu neužijí.
Jedná se o Alexandra Dobrindta, spolkového ministra vnitra, a Markuse Södera, bavorského zemského premiéra, kteří chtějí přijet do Brna.
Myslím, že podstata oněch Macinkových slov tkví v tom, že oba jmenovaní budou prohlášeni za persony non grata ihned poté, co zítra poslanecká sněmovna schválí usnesení proti této německé provokaci.
Tento diplomatický termín definuje internet následovně:
„Persona non grata je latinský termín, který označuje nežádoucí osobu. V diplomatických kruzích se používá k označení osoby, jejíž přítomnost na území daného státu je považována za nežádoucí, a tento stát ji může okamžitě vykázat nebo jí pobyt nepovolí. Označení jako nežádoucí osobu není nutno zdůvodňovat.“
Jedna věc je tolerance shromáždění nějakých křiklounů stojících mimo státní struktury. Úplně jinou věcí však je, když cizí státní orgány zasahují do vnitřních záležitostí proti vůli volených zástupců lidu.
Bude to samozřejmě pro Němce šok, co si to ti Češi dovolili. Nelze vyloučit, že oba nebo jeden z nich se vůli českého státu nepodrobí a přesto přijedou. Potom však riskují, že budou policejně eskortování za hranice. Ostatně přesně v souladu se stále platnými a účinnými dekrety prezidenta republiky Edvarda Beneše.
táák na to jsem zvědav víc než obvykle, jak se Babiš vyprsí 🤣
Máte Michaile Ilarionovii ale opravdu hezké sny !
Posranci naprdlamentu a sernátu ČR si přece v zájmu lidu,který zastupují nenechají odejmout místenky u koryta,které jim z náležítým návodem k použití a podrobným příbalovým letákem celkem nedávno předali ti největší tuzemští a zahraniční škůdci, si svévolně nepodříznou větev pod bruselí
Něvěříte Michaile Ilaronoviči jak moc si přeji,abych se v jejich hodnocení v těchto životu nebezpečných časech mýlil,
Ale ony pry ty ani poch/cané ani Jidášovo stříbrné peníze zrádcům ,,prý nesmrdí.
Neskutečné odvahy pánů Turka a Macinky si upřímně vážím
Pokud má i jiný účel tak ten mě v tuto chvíli nezajímá
O to víc mě děsí to důstojné mlčení ze strany ostatních členů současné vlády ve kterou jsem, snad pro Boha ne jen naivně,tolik doufal.
Možná že to jejich mlčení je jen zoufalá blokáda čehokolivze strany mediálních prostitutek po žídovslu větřích konenevratný svých zlatých časů.
Musíme vycházet z toho, že vláda nemůže s tím sudetským sjezdem nic dělat. Platí ústavou zaručená svoboda shromažďovací a zákonem stanovené kompetence nějaké shromáždění zakázat má místně příslušná obec, v případě nesouhlasu pořadatele se zákazem rozhoduje krajský úřad, resp. správní soud.
Oproti tomu poslanecká sněmovna může všechno.
Takže se odpor vlády koncentruje pouze na ty dva německé státní činitele, tam má možností celou řadu.
Ona ta sudeťácká akce bude mít nakonec opačný výsledek, než od ní očekávají. Takovou propagaci by Benešovy dekrety bez ní nikdy nezískaly.
další vtipná věc je, jak místní prestituti mnohokrát psali, že to AFD chce prolomit benešovy dekrety, ale teď najednou na brněnský sjezd nácků přijede vrcholný představitel CSU, který několikrát kandidoval na německého kancléře (ale zatím s ním vždycky vyje**li)
Kurwy sem jedou, aby si radostně připomněli, jak náš národ jejich předci vyvražďovali a ponižovali a dokonce ještě chtějí omluvu za to, že jsme je vykopli. A parlamentní opozice jim v tom sekunduje. Kde to jsme??!!