31.3.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

EU chce zavázat členské země, aby přijímaly ještě více „Novoevropanů“

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Od samého počátku je jeden z hlavních cílů EU výměna evropských obyvatel. Na té se již velmi vytrvale pracuje zejména od roku 2015 a EU nezahálí s vymýšlením stále nových a nových pravidel a nařízení, která jsou koncipována tak, aby se dřív či později nevyhnula obohacování žádná členská země.

Výbor pro občanské svobody Evropského parlamentu přijal předevčírem téměř bez povšimnutí veřejnosti nová pravidla týkající se migrace. To se týká paktu o migraci, který Komise navrhla v září 2020. Ten se skládá z několika plánovaných předpisů. Výbor nyní schválil čtyři z nich, včetně nových pravidel pro tzv. „azylové a migrační řízení.“

Cílem je uložit členským státům nové povinnosti, a to jak pokud jde o počet žadatelů o azyl, které musí přijmout, tak o ubytovací kapacitu, kterou musí poskytnout. Kvóty stanoví nový specializovaný „koordinátor EU pro relokaci“ na základě prognóz „ročních potřeb“.

Podle plánů migračního paktu EU by se posuzování žádosti o azyl mělo uskutečnit vždy, pokud již existují rodinné nebo školní vazby migranta na danou zemi.

Kromě toho nové předpisy stanoví finanční kompenzaci za přijímací úsilí. Je-li země pod obzvláště vysokým přistěhovaleckým tlakem, měly by jí být poskytnuty dobrovolné solidární příspěvky od jiných zemí EU ve formě relokačních opatření nebo opatření na budování kapacit.

Nikdy předtím EU neukázala tak neúnavně, že její migrační politika ve skutečnosti slouží především přelidňování a výměně obyvatel Evropy – stejně jako to bylo dlouho prosazováno globalistickými silami.

Cílem je nejprve destabilizace, pak rozpuštění struktur národních států, jejichž loutkovým vládám již nebude dovoleno uplatňovat suverénní práva nebo rozhodovat, komu dovolí imigrovat do své vlastní země a komu ne.

Zda budou plány EU tímto způsobem skutečně realizovány, bude záviset na členských státech, které budou muset s návrhy souhlasit. S poslední podobou migračního paktu však naše vláda souhlasila, takže zde půjde jasně o pouhou formalitu.

 

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)