2.4.2023
Kategorie: Politika

Digitální penízky jsou naprosto super … že jo?

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Poslední roky naši pozornost brutálně přehlcuje šílené divadelní představení, které má na pečlivě přichystaném programu celou řadu cirkusových čísel.

Jedním z nejúspěšnějších představení z tohoto programu byl dojemný příběh o nejsmrtelnější pandemii v historii lidstva. Bylo to o nemoci s romantickým jménem COVID-19, který byl horší než černá smrt ve středověku – středověký mor měl smrtnost jen 60-99% (podle varianty), takže proti strašlivému covídku úplné nic! Při plándemii té super-vražedné korony jsme totiž měli šanci na přežití jen něco přes 99,7% a pokud jste byli zdraví a mladí, tak šance na bezproblémové překonání téhle nemoci klesla někam k nebezpečným 100%! No není to hrůza?! Umělá sezónní chřipka s nejlepším marketingem všech dob. Skutečný majstrštyk globalistického PR. Hlavní účel byl ale splněn – víte, kolik firem zkrachovalo a uvolnilo tak místo nadnárodním megapodnikům a řetězcům? A jaké báječné procesy se povedlo nastartovat? Jak hodně byly posíleny některé nadnárodní nástroje pro prosazování určité Agendy? (Žádná Agenda ale samozřejmě neexistuje!)

Související a velmi úspěšná show byla i o ochranných opatřeních a injekčních šmakuládách neznámého složení, které společně skoro najisto zabily nebo zmrzačily mnohonásobně víc lidí, než ta přefouknutá pandemie laboratorního viru. A to se počítá! Je fuk, že „ochrana“ napáchala mnohem víc škody než užitku – hlavní je, že to malé skupině lidí pomohlo neuvěřitelně si namastit kapsy. A hlavně – pomohlo to šíření té revoluční Agendy, která ale samozřejmě neexistuje (protože nám to nepotvrdili lidé, kteří tu Agendu nenápadně šíří, jasné?).

Pokud chcete prodat šunt, stačí jediné – vyvolat pocit, že se o něj lidi perou a když si dost nepospíšíte, tak se na vás nedostane.

Populárním představením poslední doby je samozřejmě i válka za podporu hodného fašistického režimu na Ukrajině. Ne, že by při tom neumírali nevinní lidé lidé, ale když se kácí lidé…pardon, les, tak holt vzduchem létají končetiny a krev…pardon, třísky. Díky tomuto konfliktu, kdy zlý Mordor u svých hranic naprosto bezdůvodně napadl armádu Banderovy Lásky, ovládanou šiřiteli Demokracie z druhé strany planety, jsme zjistili spoustu zajímavých věcí. Například že je úplně sluníčkové a v pořádku hajlovat, ryčet nacistická hesla, stavět pomníky nacistickým zločincům, snažit se o genocidu „špatného“ etnika, střílet radioaktivní munici či zavírat lidi za kritiku válečného běsnění a propagandy do vězení. Fašismus a genocida jsou totiž hodné a milé, pokud jsou namířené proti RuSSákům, Srbům nebo takovým těm snědým opicím na Blízkém Východě. To přece nejsou lidé, lidé jsme jen my na vyspělém Západě! Ostatně, na životech nějakých paviánů a opic tam na východě stejně nezáleží, hlavní je udržovat válečné show v chodu tak dlouho, jak jen to půjde. Cílem je dál vyšťavovat a vyčerpávat běžnou populaci a utahovat oprátku nad její svobodou a nezávislostí. A ve vytvořeném chaosu a mediální kanonádě samozřejmě dál nenápadně pracovat na té skvělé Agendě (která fakticky neexistuje, vy konspirační dezoláti!).

Jeden z nejdebilnějších výmyslů zdegenerované kavárny – označení “chcimír” používané jako něco negativního. Takže lepší člověk je “chciválku” nebo dokonce “chciválek” (no fuj) ?

Pokud by vám to nestačilo, zaměstná vaši pozornost i sebedestruktivní Green Deal, který je sice založen na falešné vědě a přírodě víc škodí než pomáhá, ale na oplátku ožebračí 95% populace ještě výrazněji a ztíží jí volný pohyb.

K tomu přidejme neskutečně agresivní protlačování LGBTBFLMPSVZ+ agendy, která ve skutečnosti šikovně poštvává běžnou populaci proti „normálním“ LGBT lidem (tedy proti jejich naprosté většině). Ale štvaní lidí proti sobě a chaos je přece cíl toho všeho, takže je to skvělý úspěch, ne?

Přihoďme ještě likvidaci zemědělství, propagaci požírání hmyzu, rozvracení rodin, podporu udavačství, nadužívání antidepresiv, bující narkomanii, rostoucí bezdomovectví, státní podporu rasismu (maskováno jako boj proti rasismu) a pokračující masovou migraci ze společensky nekompatibilních zemí. Vše vyjmenované protlačují ti samí lidé, ty samé organizace…ale vše je to jen náhoda!

Na všechny tyto dary od globální mafie logicky navazuje šílená inflace, která je oficiálně kolem 20%. Máslo či elektřina je sice za dvojnásobek, plyn chvílemi i za desetinásobek, pohonné hmoty se na chvíli také přiblížily k dvojnásobné ceně a tak dále – ale v moderní inkluzivní matematice to znamená nárůst cen o pětinu, tedy o těch dvacet procent. Jasné? Takže žádné dorovnávání důchodů na šílenou inflaci nebude, vy přestárlé vyžírky! Marš do práce, každý správný světoobčan zdechne vyčerpáním přímo na pracovišti!

Přijde vám to všechno nějaké divné, zlé a destruktivní? Chtěli byste ten cirkus zastavit a zase žít normálně, jako lidské bytosti, v míru a vzájemné spolupráci? Vadí vám, že jsou zase na vrcholu ulhaní propagandisté, psychopati a udavači? Nechcete, aby do vašich dětí ve školách bušili propagandu, po které půjdou nahlásit úřadům svoje ideologicky nečisté učitele nebo si dokonce ty nejzmatenější z nich půjdou po obědě nechat uříznout přirození od nějakého hodného doktora, který operuje na zaplivaném sále vedle záchodků na Hlavním nádraží, hned vedle místnosti na masovou distribuci toxických šmakulád? No…tak to raději držte huby, vy kremelští švábové, dezoláti, chcimírové a nevzdělaní vidláci. Tenhle cirkus musí pokračovat. Je nutné z lidí dál ždímat poslední zbytky majetku i racionálního myšlení. Je nezbytné dál udržovat kouřovou clonu, aby se snáze zaváděla ta neexistující Agenda.

Když už začali ideologicky znásilňovat i stařičkou Agathu Christie, nemohou vydržet dlouho…

A jak s tímhle proboha souvisí ta parádní digitální měna?!

Sakra, co měl ten úvod znamenat? Nemělo to být o té skvělé digitální měně, která tak krásně zjednoduší naše životy?

Ale ono to právě JE i o digitální měně. Nebo přesněji – o digitálním otroctví, ve kterém bude hlídán každý váš krok takovým způsobem, že by z toho blahem vyvrcholily i ty nejtužší totalitní režimy z historie. Celá ta čím dál tím nápadněji nasunovaná Agenda nás má změnit v lidský dobytek. Máme žít v kastovním systému ve stylu románu Aldouse Huxleyho, který se reálné budoucnosti přiblížit asi více, než Orwell se svým románovým „manuálem pro vládnoucí psychopaty“ 1984.

Nejprve si ale připomeňme, co to ta „digitální měna“ vlastně je.

Zjednodušeně řečeno – digitální měna jsou digitální stravenky na steroidech.

Ještě jednou – digitální měna jsou přísněji hlídané stravenky. Jsou to digitální žebračenky. Potravinové lístky.

Digitální měna je nastavena tak, že každá jednotlivá digitální koruna/Euro/dolar/Rubl má svůj identifikační kód a nastavení. Díky tomu je možné v centrální bance jediným kliknutím nastavit, za co tu jednu konkrétní digitální korunu můžete utratit, jak dlouho bude platná a komu ji můžete předat. Také vás může systém od „vaší“ digitální koruny kdykoli odstřihnout jedním kliknutím myši, takže si pak nekoupíte ani rohlík.

Porovnejme si to s aktuálními anonymními papírovými penězi. Většina transakcí už sice probíhá digitálně, ale vy si dnes pořád ještě můžete kdykoli vybrat hotovost a tu použít jak chcete . Tedy alespoň do určitého objemu, spousta omezení už je platná i dnes. Za současné koruny si můžete kdykoli a od jakéhokoli obchodníka koupit třeba zájezd u moře, velkou čokoládu, investiční zlatou minci, láhev dobrého rumu, sexuální pomůcku, dát je bezdomovci na jídlo, koupit si dvacet rohlíků na výrobu knedlíku nebo si je třeba zašít do polštáře pro případ krize a mít je tam schované deset let. Můžete také jít do nějakého Wechselstube a tam si je bez dozoru státu vyměnit třeba za srbské dináry a s novou hotovostí utéct za hranice, než vás najdou verbíři a pošlou vás zdechnout na ukrajinskou frontu za zájmy nějakého globalistického oligarchy.

S digitální korunou (Eurem / dolarem / rublem / jüanem…) bude všechno fungovat úplně jinak. Na účet sice dostanete digitální koruny podobně jako ty současné, ale pak už bude vše jinak. Každá jednotlivá koruna totiž bude mít od nějakého byrokrata z Brusele nebo kdovíodkud naprogramováno, co s ní jde dělat a jak dlouho bude platná.

V systému s digitální měnou budete mít místo reálných peněz jen hromadu „stravenek“, které ale budou ještě více kontrolované. Stravenky mají stejně jako digi-měna omezenou platnost, třeba na jeden rok, po jehož uplynutí přestanou platit a také si za ně smíte kupovat jen vybrané věci.

Digitální peníze na příkladu z normálního života

Za práci jste od zaměstnavatele dostali mzdu 10 000 programovatelných digitálních korun. Musíte je utratit do konce příštího měsíce, jinak jim vyprší platnost. Každá jednotlivá koruna z těch deset tisíc korun má vlastní identifikátor a je v systému označena, že smí být utracena jen za „uhlíkově neutrální“ potravu, takže si za tyhle peníze můžete koupit jen věci jako chleba, rostlinný tuk nebo neomezené množství mouky ze sušených červů. Bohužel si za ně nekoupíte ani máslo, ani mléko, ale ani nové boty nebo nedejbože benzín do auta – tyhle konkrétní digitální penízky na to nemají patřičnou digitální značku, jsou to „stravenky“ nižší kategorie, určené pro běžnou populaci a její udržování při životě.

Vy ale děláte pro nadnárodní firmu, která má dobré vztahy s centrální bankovní autoritou, takže jste dostali při výplatě navíc i „luxusních“ tisíc korun, za které je možné kupovat i takové ošklivé věci, jako je třeba uhlíkově zlé maso nebo čokoláda, kterou zrovna na tenhle rok někdo dal na list speciálních potravin. Ale i tyhle vaše „luxusní koruny“ jsou samozřejmě s časovým omezením, takže je musíte utratit do jednoho týdne. Slavnostně jste si tedy koupili pět plátků hovězí šunky a malou čtvrt-litrovou butilku červeného vína, abyste si s partnerkou udělali slavnostní večeři. Na víc už vám nezbylo, protože v takto centrálně plánovaném obchodu je velmi snadné změnit jakékoli zboží na extrémně nedostupné a tedy i drahé. S obvyklou výmluvou na klimatické změny, uhlíkové stopy, válku spuštěnou v Polsku a podobné libovky. Nezapomeňte – každá transakce je teď hlídaná a snadno omezitelná a na jakékoli zboží je snadné během pár minut uvalit speciální daň.

Večer se u vás zastavil na návštěvu váš bratr. Přijel v dešti na kole, protože nemá správný typ „lepších“ korun na nákup benzínu do svého patnáct let starého auta – někdy od roku 2030 nebo 2035 už se totiž nesmí prodávat zlá auta se spalovacím motorem a tak spousta lidí jezdí ve starých rachotinách, jak na Kubě. Pomocí digitální měny šlo tohle omezení aut prosadit lusknutím prstů, a to i pro autobazary. Elektřina a elektrická auta jsou samozřejmě dál drahá a tak jsou dostupná jen pro vyšší kastu lidí. Nehledě na to, že pořizovací cena a náklady na provoz elektrovozítek jdou stejně jako cokoli jiného ze dne na den změnit z centrálního místa, takže i ty mohou být náhle prohlášeny za neekologické a být ještě víc zdraženy.

Váš promočený bratr přijel, aby vás poprosil o malou půjčku na jídlo – stačila by mu tisícovka, potřeboval pomoct jen na pár dní. V práci totiž mimoděk použil špatné oslovení kolegy, který každý druhý den mění pohlaví a bratr si nevšiml, že měl nově na oblečení vizitku s rodem „Oni“ místo „On“. Ten kolega to prý nedělá kvůli nějaké pohlavní dysmorfii, je to prostě jen magor, co rád tyranizuje lidi kolem sebe. Ale to je fuk, pravda už dávno nikoho nezajímá – ten kolega-tyran prostě nahlásil vašeho bratra za „misgenderové“ oslovení a za nenávist. Zaměstnavatel to pak se strachem staženými půlkami nahlásil na centrálu, protože nechtěl mít problémy s centrální autoritou, která řídí distribuci digitálních korun. Vašemu bratrovi tedy z výchovných důvodů automaticky zablokovali na dva dny všechny transakce. Nic mu nevzali, všechno je v pohodě a demokratické – prostě ho jen na chvíli omezili, aby ho naučili chovat se lépe k utlačované minoritě.

Bratr z toho měl závažný problém – bohužel včas nenakoupil dost jídla do zásoby. Nakupovat většího množství normálních potravin najednou je teď obecně docela obtížné, protože stále platí, že každý váš nákup je monitorován a vy nesmíte překročit svůj měsíční uhlíkový rozpočet, který je integrálně provázané s kontrolovanou digitální měnou. Skoro na všechno jsou nějaké denní, týdenní nebo měsíční limity a tak je obtížné připravit si zálohu na horší časy.

Svého bratra máte rádi, i když je označen jako podezřelý „člověk nenávidějící LGBT lidi“, a tak jste se rozhodli poslat mu tisícovku univerzálních potravinových korun. Má dvě děti a vy nechcete, aby se trápily hladem. Vyndali jste tedy mobil, poslali mu tisícovku digi-korun…a za pár vteřin vám přišlo oznámení, že bratrův účet aktuálně nemůže přijímat tenhle typ korun, protože je v krátkodobém výchovném režimu blokace.

„Měl jsi radši držet hubu a krok,“ řekli jste mu unaveně a podali jste mu alespoň dva pytlíky hmyzí mouky od nové firmy Billa Gatese a fialovou GMO mrkev on Monsanta, protože to jsou potraviny, které centrální řízení povoluje kupovat prakticky v neomezeném množství. Nákup podobných potravin nikdo moc nehlídá, protože je nikdo nechce, ale často chudším lidem nezbývá nic jiného, než kupovat a jíst právě tenhle toxický odpad.

Váš zmáčený a depresí schlíplý bratr odjel na kole zpět domů a vy přemýšlíte, co vlastně s těmi skvělými digitálními korunami můžete dělat. Systém vám je propagoval tak, že s nimi bude vše jednodušší a nebudete se muset špinit s těmi hnusnými papírovými penězi, které přece šířily covid. Prakticky ale k žádnému zjednodušení nedošlo – dál platíte kartou, dál dostáváte peníze na účet, dál se musí vést účetnictví a tak dále.

Naopak vám ale spousta starostí přibyla. Například musíte v supermarketu sledovat kódy u veškerého zboží, abyste poznali, co si vlastně můžete koupit a v jakém množství. Jste unavení i z toho, jaký panuje tvrdý konkurenční boj o to, abyste dostali při výplatě co nejvíc těch hodnotnějších programovatelných korun – ty se ale rozdávají jen za “správné“ chování, které je vám z duše protivné. Správné chování totiž zahrnuje povinnou účast na gay pride průvodech, plnění kvót na udávání nesprávně myslících lidí, posílání příspěvků na nákup zbraní pro válčící Polsko, pravidelné vyvěšování americké a ukrajinské vlajky v náhodně vybraných dnech a tak dále.

Svoje peníze už také nemůžete jednoduše dát třeba bezďákovi na jídlo. Komplikované je i dávat dětem kapesné jen tak, aby si něco koupily – museli jste jim zařídit dětské platební karty a tam jim peníze převádíte. Jen doufáte, že nějakému úředníkovi nepřijde podezřelé, že jim dáváte příliš málo nebo příliš mnoho peněz. Nepříjemnou změnou je i to, že podrobnosti o každé vaší útratě zůstávají v registru a kdokoli s patřičným oprávněním si může prohlížet, co a kdy jste si kupovali, pěkně položku po položce. Vadí vám i to, že si nemůžete nic našetřit – prostě to nejde, peníze mají omezenou platnost a i kdyby neměly, mohou vám je kdykoli nějakým trikem odsát nebo zablokovat. A cesta ven z toho není – jsou to jediné peníze, které můžete mít.

Nemůžete si zaplatit ani staré dobré VPN, abyste se přes něj podívali na zablokované weby, protože transakce na nákup VPN centrální autorita hlídá a nepovoluje. Když jdete s dětmi na výlet a chcete si po dlouhé túře koupit třeba pitomého buřta s hořčicí, tak to také nejde, protože na to nemáte vhodné koruny, nebo je maso zrovna v režimu „super-drahé“ nebo se paní v bufetu zasekl terminál. Nemůžete ani utéct ze země, protože nemáte na úplatek pohraniční stráži. Nemáte ani možnost si pořídit nějaké cennosti, které by vám po útěku ve svobodnějším státě pomohly do začátku. Ony jsou teď totiž i ty transakce se zlatem kontrolovány, takže centrální autorita prostě řekne „transakce se zlatem jsou pro vás zakázány“ a máte smůlu.

Raději se ale nechcete zapojit do podvodných transakcí, kdy se „podpultové“ zboží prodává tak, že se třeba vyúčtuje nějaká nehmotná služba jako masáž nebo psychologické poradenství a vy si přitom mimo systém navzájem předáte nějaké reálné zboží. Jde to udělat, to ano, ale všude je tolik provokatérů a udavačů, že je to příliš velký risk.

Co s tím?

A tohle je ta slavná digitální měna, kterou nám v dýmu mediálních hysterií pomalu nasouvají globální parazité. Tohle je jeden ze zásadních nástrojů finanční mafie, kterým nás dostanou do kompletního „digitálního koncentráku“. Každá transakce bude hlídána, kontrolována a totálně ovládnuta. Výměnný obchod mimo systém sice bude existovat, ale bude tvrdě potíraný a takovým způsobem si stejně jen těžko pořídíte vše potřebné k životu. Takže i alternativci, kteří si myslí, že se dokážou nějak „odtrhnout od systému“, budou plakat a budou se do toho systému stejně muset více či méně zapojit. Jinak si nekoupí ani rohlíky nebo ty slavné banány, které sice budou k dispozici, ale možná jen za „lepší“ koruny pro „lepší“ lidi.

Opravdu blbá zpráva je, že digitální měna se pomalu připravuje a někdy už i dokonce zavádí skoro všude. Nejen v EU, ale i v USA, Rusku, Číně a některých afrických zemích. Tohle prostě bude kolosální průšvih, ba přímo apokalyptický průser, pokud se to všude zavede tak, jak si to přeje globalistická mafie. Bude to znamenat „měkké“ otroctví, kdy už nebude třeba do lidí střílet nebo je zavírat do reálných gulagů / koncentráků a pak riskovat krvavé povstání. Tohle bude měkčí a sofistikovanější, ale v důsledku ještě horší. Stačí k tomu jen totální kontrola veškerých finančních transakcí a hrozba gulagu digitálního.

K zavedení tohoto kontrolního nástroje se právě teď šikovně připravuje cesta. Ve většině světa vládne totální chaos, mediální prostor je přehlcen bombastickými divadelními představeními a na pozadí se zavádí nástroje digitální totality, skoro úplně mimo naši pozornost.

Takže – co s tím?

No…moc možností v tuhle chvíli asi nemáme. Na opravdovou revoluci čas ještě nenazrál – většina lidí dál sladce spí, i když i oni cítí, že se mimo jejich uzoučké zorné pole děje něco velmi špatného. I proto tak monstrózně stoupá spotřeba psychofarmak a roste „volně plovoucí úzkost a agresivita“ (Free-Floating Anxiety) – lidé cítí obrovskou nejistotu a tlak, ale odmítají se podívat na skutečné příčiny. A bez jasné podpory většiny lidí tomu příchodu digitálních měn asi zabránit nedokážeme, tlak je příliš silný a většina je příliš zmatená mediálním spektáklem všude kolem nás. Alespoň na nějakou dobu tu s námi programovatelná měna asi bude.

My se musíme snažit hlavně o dvě věci. Ta první je pořád stejná po tisíce let – chovat se tak, abychom měli čisté svědomí. Nenechat se zmanipulovat k tomu, abychom si pošpinili svoji karmu či třeba spirituální meta-data nebo svojí duši – podle toho, čemu zrovna v současné inkarnaci věříte. V principu stejně všichni snažíme různými slovy popsat to samé a jen tomu dáváme jinou fasádu podle toho, kde a kdy jsme se narodili. Jednejme tak, aby až po smrti předstoupíme před Chárona / svatého Petra / Thanatose / anděla Proměny / Valkýry / špagetové monstrum, tak ať můžeme hrdě říct:

Mám čisté svědomí! I když mi mé chování někdy přinášelo těžkosti, tak jsem sama sebe nikdy neoblbovala a nedělala jsem si falešné alibi pro vlastní špatné činy. Nikdy jsem vědomě neubližovala, nekradla a nepodváděla a když jsem shodou okolností přeci jen něco špatného provedla, tak jsem toho litovala a snažila jsem se to napravit. Je mi jedno, kam přesně mě teď pošleš, svatý Péťo, nedělala jsem to kvůli tobě ani kvůli tomu, že bych čekala nějakou odměnu nebo se bála trestu. Dělala jsem to proto, že jsem se tak sama rozhodla. Protože uvnitř jsem a vždycky jsem byla svobodná bytost a tohle je cesta, kterou jsem si vybrala.

Ta druhá věc, o kterou se musíme alespoň pokoušet, je být co nejlépe připraveni na různé scénáře vývoje. Napsala jsem k tomu i sérii článků s nějakými tipy. Nesmíme se nechat tím tlakem přemoct a hlavně nesmíme upadnout do letargie – přesně to je totiž cílem zločinné mezinárodní mafie, která digitální koncentrák připravuje a která se chce stát novodobou šlechtou za jakoukoli cenu. Musí nás zdecimovat psychicky, protože jinou zbraň nemají – nás je nesrovnatelně víc a mezi námi je i spousta lidí, kteří jsou o dost chytřejší než tihle hnusní mafiáni. Mnoho našich skutečných elit si jen zatím pořád ještě nechce „politikou“ moc špinit ruce, protože naivně doufají, že se to nějak vyvrbí samo.

Je tedy nutné nepropadat zbytečné beznaději a být poklidně připraven na vše. Vždyť z historie víme, že všechny tyranie nakonec vždy padnou – jen není jisté kdy a jak krvavé to bude. Při překlenování temnějšího období velmi pomůže, když do příštího převratu budeme rozumně připraveni k různým eventualitám, jako je výraznější potravinové krize, selhání finančního systému, nové kolo totalitních praktik, přímé zatažení do války a třeba i případný útěk ze země v tom nejhorším případě. Když si člověk scénář předem připraví v hlavě, tak má v případě, že se vyplní, docela dobrý náskok před naivními a nepřipravenými slepci. A když ten scénář nenastane, aspoň jste si pocvičili mozek a můžete si úlevně vydechnout.

A až ta smradlavá bublina nakonec praskne (a ona praskne!), tak musíme být připraveni a konečně si jako správce naší země zvolit lidi, kteří patří k nám. Musíme si připravit a pak dosadit do čela takové lidi, kteří nejsou jen slepé loutky zahraničních pánů, ale kteří se starají o naši zemi tak, jak nejlépe dokážou. Potřebujeme mít ve vedení lidi, kteří sice ten dokonalý nástroj totality v podobě digitální měny do ruky dostanou, ale nebudou ho zneužívat k „tiché ale brutální“ decimaci lidí. Protože nakonec je to vždy hlavně o lidech a o kvalitě jejich charakteru.

Lepší nápad pro několik následujících let bohužel nemám.

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)