17.9.2023
Kategorie: Společnost

Dezinformační kvazimédium Česká televize opět nezklamalo

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Včera jsem byl na další protivládní demonstraci v Praze na Václavském náměstí. Počasí dobré, lidí mnoho, projevy dobré i na pochod po 2 hodinách projevů šel obstojný počet lidí. Když i policie tvrdí, že tam byly vyšší desítky tisíc lidí, tak dobrý výsledek a to police vždy podhodnocuje.

(Vysvětlení pro hloupou Pekarovou, nacistku Drábovou a tuneláře Kalouska – vyšší desítky tisíc znamená v matematice více než 50 tisíc. Člověk rozumí tomu, proč hloupá prodavačka mobilů Pekarová skončila v politice, v obchodě se musí umět počítat. Znovu pro hloupou Pekarovou – sedmdesát tisíc se v matematice opravdu nerovná deset tisíc, jak tvrdila neboli dezinformovala.)

Zpět k České televizi – na svém webu, teletextu ani ČT24 na chystanou demonstraci vůbec neupozorňovala. Tomu se říká objektivní a vyrovnané zpravodajství. Na jiné akce ovšem upozorňovala předem. Z výstavy letadel v Mošnově dokonce běžel přímý přenos, z Václavského náměstí opět nic.

Vždy po demonstraci si pustíme doma zprávy zejména ČT a projedeme české weby. ČT nejvýznamnější události dne věnovala až 21. minutu svého zpravodajství. Dokonce i prázdná volební místnost v obci Střítež měla přednost. Dokonce i rozhovor o zvyšování daní s nějakou bezvýznamnou poslankyní z antisystémového hnutí STAN, o které nikdo nikdy neslyšel, měl přednost. Demonstrace v Istanbulu měla rovněž přednost – to je opravdu co říct! Tomu se říká objektivní a vyrovnané zpravodajství !!!

TV Nova příjemně překvapila – reportáž o demonstraci byla na druhém místě zpráv – bez blábolů o dezolátech, proruských zaprodancích a jiných nesmyslech. Díky TV Nova jsme se ovšem následně dozvěděli, že z našich daní vydržujeme zcela zbytečného žvanila (politologa) na „hnojárně“ neboli České zemědělské univerzitě. To musí bát vysoké školy na tom dost dobře se svými rozpočty, když místo výuky hnoje,výsadby, či dojivosti zaměstnávají zbytečné parazity.

Mne osobně zaujal presstitut Šeliga z dezinformačního webu CNN Prima News, který ještě v polovině týdne tvrdil, že na protivládní demonstraci lidé nepřijedou. Včera se ovšem na tomto webu za své lhaní a dezinformování neomluvil. Inu presstitut, co čekat více.

Drzost nýmanda Petra Fialy ovšem stále roste – srovnává účast na letecké přehlídce s demonstrací. On nepochopil, že včera do Mošnova přijeli lidé za letadly (asi to bylo i zadarmo), ne kvůli útočné vojenské organizaci NATO. V Čáslavi na vojenském letišti také bývá hodně plno (sám jsem tam byl s dětmi) a nikdo tam rovněž nejede kvůli NATO, ale kvůli letecké show – např. leteckého esa Petra Šonky. Loni jsem byl vlakové akci v Benešově – bylo tam také plno lidí, jen ministr Kupka ze zločinecké organizace ODS tam stál jako kůl v plotě, nikoho nezajímal. Někdo by mohl také tvrdit, že tam loni jeli lidé kvůli vládě národní zkázy a jejímu ministrovi.

ODS skrze nějakého svého dalšího nýmanda Zajíčka, chce zaplevelit naší zemi dalšími migranty – prý je potřebujeme kvůli obsazení pracovních míst. Včera jsem jednu takovou pracovní sílu potkal na Václavském náměstí, při nakupování kávy – útrata stála 102,- Kč a ona nevěděla, kolik vrátit na 502,- Kč – posila pracovního trhu patrně z Ukrajiny na správném místě.

Jinak jsem si to včera na Václavském náměstí opravdu užil. Rajchl opravdu dokáže přitáhnout lidi, jak občany, tak vystupující. Policie má ovšem rezervy – nezatkla ukrajinského nacistu, který měl na tričku na zádech znak jedné divize SS, který používá nacistická vojenská a teroristická bojůvka Azov. Ten se pohyboval u protidemokratických provokatérů s modrožlutými hadry a hadry v barvě duhy.

Za mě včerejší Václavák – dobrý !!!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)