4.10.2022
Kategorie: Politika

Co se stalo s ODS ?

Sdílejte článek:

VLADIMÍR DLOUHÝ

Polovina dřívějších voličů teď volí proti ní a strana co měla třicet procent se plácá na třetím místě za SPD a své oponenty nazývá proruskou lůzou. Samotná už pak existuje jen pro absorpci euro levicových stran typu Top 09 a Lidovců a bez jejich podpory by se jen těžko prosazovala.

Už jim zbývá zbývá vyvěsit nad sídlem ODS zelenou vlajku s Marxem a jít bojovat za zelený úděl a gender i když to se už taky děje.

Kde jsou názorové proudy zevnitř co by ukázaly Signálovi zrcadlo a otočily kormidlo zpátky. Vždyť z bývalé ODS má ta současná společný jen název.

Liberalismus svobody názorů a vytváření, vzájemného konsensu to vše co dělalo vytvářelo ODS, zaměnily za levicový totalismus i když mu říkají dál stejně a tvrdě potlačují odlišný názor.

Zavedli Politruka pro udávání, cenzuru tisku a toho kdo netančí v rytmu válečných bubnů Ukrajiny nazývají pro ruským švábem.

Zakladatel VK volí SPD a Fiala místo sebereflexe naší zem zatahuje do válečného konfliktu co není naší válkou a co nikdo nechce s takovou arogancí, že by jí mohl pytlovat a prodávat před Strakovkou za korunu kus.

 

Vladimír Dlouhý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)