24.5.2024
Kategorie: Politika

Co bude znamenat vaše volba?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Tak jsme se dozvěděli, že Ficův atentátník ho vlastně vůbec nechtěl zabít… prý mířil tak, aby Fica neohrozil na životě. Proto mu nasypal půl zásobníku přímo do břicha, což ještě za Druhé světové znamenalo takřka stoprocentní lístek na krchov. Průstřely břicha a střev jsou chirurgická noční můra. Prý o svém úmyslu nikomu neřekl, nikoho do toho nechtěl zatáhnout, rozhodl se dva dny před činem a důvodem byl nesouhlas s vládní politikou.

A samozřejmě se Ficovi omlouvá…

Jak nám vysvětlila Magdička Vašáryová, Fica volí jen spodina a je třeba proti němu demonstrovat s velmi údernými hesly o zlu, kolaboraci, výzvami k odstranění a podobně. Internet je plný plakátů z demonstrací, které se už skoro neliší od plakátů na sjezdech NSDAP. SMER je zlo, Pellegrini je zlo, všichni jsou zlo, jen Progresívne Slovensko (a Milion chvilek) jsou dobro a toto dobro musí zvítězit, i kdyby mělo řádně ustaveného premiéra rozstřílet.

On si za to přece může sám… rozdmýchává nenávist. Dovolil si kandidovat a říkat jiné věci, než jaké říká nebinární Šimečko. Každý liberál má právo být z toho uražen, cítit se nepohodlně, proto je každé Ficovo slovo urážlivé a je třeba ho potlačovat, ideálně i s Ficem.

Mimochodem… Fico si za to opravdu může sám. Ale jinak, než si myslí Šimečko a Vašáryová. Byl už premiérem třikrát a až teď začal něco dělat proti moci, která se neštítí ničeho. Viděli jsme to při bombardování Kosova, viděli jsme to v Sýrii, viděli jsme ostřelovače na kyjevském Majdanu, viděli jsme pokus o převrat proti Erdoganovi, viděli jsme ostřelování Doněcku. Jen tak nějak nikdo nepočítal s tím, že podobné praktiky klidně použijí i tady, pokud to budou považovat za nutné.

Často u nás na Alternativě zaznívají ostré řeči o tom, že Babiš také kolaboruje, že Okamura je jen řízená opozice, Vacek se odkopal tím, že z východu nikdy nepřišlo nic dobrého, Svobodní stojí za Ukrajinou, Rajchl nechce vystoupit z NATO ano z EU… Ani Fico nechtěl. Jen chtěl sorosovským neziskovkám sáhnout na peníze a vytrhat zuby RSTV. A stačilo to na pět kulí v Handlovej.

Nedělejme si iluze, kdyby nebyl Cintula, našel by se někdo jiný. Stačí dostatečně hlásat nenávist k premiérovi, stačí dělat úderné plakáty, stačí dovolit twitterovým úderkám vyhrožující rétoriku, stačí chránit různé Pavlíky Novotné, kteří se postarají, aby z toho jednodušším liberálům prostě jeblo. A samozřejmě, je třeba se postarat, aby političtí soupeři byli tvrdě trestáni třeba i za výrok, že poslance je třeba naházet do Vltavy.

Představte si, že by na Rajchlově demonstraci byl jediný plakát Progresívného Slovenka, jen s jinými jmény. To by bylo tóčo.

Kdo teď na Slovensku bude volit Progresívné Slovensko, ten v podstatě souhlasí s atentátem. Ten souhlasí s praktikami, které jsme mohli vidět na jejich protivládních demonstracích. Ten souhlasí s tím, aby se vše vyřešilo střelbou. Je víceméně jedno, jestli se toho ujmou zneuznaní spisovatelé, neznámí odstřelovači z Gruzie a s nimi Jaromír Štětina, nebo mladý Kolář s papínkem.

Kdo u nás bude volit kohokoliv z Pětikolky, ten si přeje totéž. Ten si přeje, aby se mohla hlásat přímočará nenávist. Je jedno, jestli jde o Babiše či Zemana, jak to předváděl Milion chvilek, nebo jestli jde o Kateřinu Konečnou, jak nám to v Jihlavě nedávno názorně předvedl Miroslav Tomanec. Oni se tím netají! Podívejte se na převolební plakáty mladého Koláře, podívejte se na velkou tiskovku SPOLU. Podívejte se, jak bohorovně Vondra vytáhl v televizi lživé kompro na Jandejska. Kdo je volí, ten si přeje, aby zvítězili jakýmikoliv prostředky. Kdo volí Pětikolku, tomu nevadí vraždy, nevadí mu Majdany, nevadí mu rozdmýchávání občanské války. Začíná to vajíčky na Paroubka, pokračuje to červenými trenýrkami, rozkopáváním předvolebních stánků, kriminalizací odlišných názorů, zapojováním vojáků a fízlů do liberální mašinérie a pět projektilů ve Ficové břiše ještě zdaleka není konečné stádium.

Kdo volí proevropské strany, které chtějí Evropu tvořit a ne bořit, které chtějí s evropskými elitami hrát ve stejném orchestru, ten je protičeský. Ten přímo směřuje k tomu, aby Evropa uvalovala sankce za domácí politiku, aby zasahovala do střídání moci ve volbách a aby pak zapomněla na sliby Janukovyčovi a dovolila převrat, jakmile to pro Jourovou a Borrella bude výhodné. Kdo volí silnější Evropu, ten volí Majdan, ten volí syrskou občanskou válku, ten volí zničení Libye, ten volí zásahy zvnějšku v Gruzii, ten si přeje nekontrolovanou migraci z důvodu drancování afrických nerostných zdrojů. Kdo volí liberály, ten volí budoucí občanskou válku a rozdělení společnosti na lepšolidi a spodinu… Viď, Vašáryová?

Kdo volí Šimečku, ten souhlasí s atentátem na Fica. Kdo podporuje Milion chvilek, ten si přeje liberální vítězství i za cenu kulek a šrapnelů. Kdo volí SPOLU, ten chce válku s Ruskem a souhlasí se spiknutím proti prezidentovi Zemanovi, kdo volí STAN, ten chce víc než pět mrtvých v kauze Dozimetr. Kdo volí Pětikolku, ten si přeje sociální kredity, ořezávání svobod, cenzuru a rozpuštění našeho národa ve velké evropské (ale krkavčí) rodině.

Jen ten, kdo volí Piráty, je normálně blbej.

Takhle jednoduché to je.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)