22.6.2022
Kategorie: Společnost

Cílem je, udělat z nás závislé a slabé otroky

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Cílem je, udělat z nás závislé a slabé otroky. Jinak se nedá vysvětlit politika Evropské unie a celého Západu. Slabý otrok nemá čas na nic jiného než boj o přežití. A tím mají ti nahoře zajištěno klidné žití bez kontroly. Toto je cíl, ke kterému se pomalu blížíme.


Všimněte si, jak moc směrnice EU a politika naší vlády likvidují všechno, co vede ke svobodnému a nezávislému životu.

– Vlastní bydlení už nebude prakticky možné (vysoká cena hypoték, inflace, drahota, ekologická omezení).

– Svobodný pohyb nebude možný (zákaz levných aut, omezování pohybu kvůli epidemiím, drahota, inflace, nedostatek pohonných hmot).

– Podnikání už nebude možné pro každého (vysoké vstupní náklady, účetnictví, právní předpisy, směrnice hygienické, ekologické).

– Péče o zdraví a právo vlastnit tělo bude omezeno (povinná očkování, zákaz prevence v podobě alternativní medicíny, nucená zdravotní péče ovládaná farmabyznysem).

– Vlastní výchova dětí už nebude možná (propaganda ve školách, kontrola rodinného života, likvidace rodiny prostřednictvím propagandy).

Rebelem je každý, kdo se tomu vzpírá. Rebelem je každý, kdo se odmítá podvolit a neche vyměnit svou svobodu za pohodlí. Fór je v tom, že být svobodný je komplikované, náročné, pracné a vlastně i nebezpečné – a na to naši mocipánové sází. Vzepřít se musí každý jeden jednotlivec. To je skutečná revoluce. Zvolit složitější cestu.

Neposlouchat!!!

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)