3.6.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Chcete si na koupališti připadat jako v lágru? Zajeďte si do Německa

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Chcete si na koupališti připadat jako v lágru? Zajeďte si do Německa. A nehrajme si prosím na to, že to s ničím nesouvisí nebo na to, že se to dá zvládnout. Nedá. Jedině, pokud hodláte být vězněm ve vlastní zemi, kde vás před migranty ze zemí, kde je kultura úplně někde jinde, musí chránit ostnáč. Prostě nezlobte se na mě, ale pokud by ten ostnáč byl už na hranicích (EU, každého státu, dle libosti každého soudruha), nemusel by být u škol, koupališť a bůhvíkde všude.


Jediná cesta, jak tomu zabránit, je sem ty migranty prostě nikdy nevpustit. Jiná cesta není, nebyla a nebude. Jakmile jich bude tolik, že si budou moci dovolovat a diktovat, tak si taky dovolovat a diktovat budou. Máme zde plné ruce práce s vlastními problémy, a fakt nepotřebujeme ty cizí.

Já nechci žádný migrační pakt, ani řečičky kolem něho. Nechci žádné relokace, nechci platit miliony za to, že někdo neumí říct v Evropě rázné NE. Nechceme vás tady, nejezděte sem, nepostaráme se o vás. Tečka. Prostě pořád lepší ostnáč na hranici, než u každého domu. Na ten bychom klidně přispět mohli, ačkoliv bych na to osobně využila Frontex, který by místo vítacího výboru mohl začít dělat něco skutečně protiimigračního.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)