8.12.2023
Kategorie: Ze světa

Čemu se Arabi tak škaredě chovaju k Němcovi a hezky k Putinovi?

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Tuž to mi vysvětlete, čemu se ti Arabi tak hezky chovaju k Rusovi, a tak škaredě k Němcovi? Co jim ti Němci zrobili? Bo co se z hystoryje pamatuju, byvalo temu naopak. Vztah Muftího Amína al-Husajnyho k temu rakuskemu maliřovi, později vudcovi Řiše, byl vždycky nadstandardni. Jak tvrdival stary Netanjahu, pry mu dokonce radil v kličovych otazkach.

A fčil toto.

Marně přemyšlam, co by za tym mohlo byt.

Že by byli Arabi tak naštvani, že německo-zelena multykulturni scena podporuje ta nesmyslna eletrycka auta, kera v zimě nestartuju a pod vodu hoři?? Tuž to by za tym byt mohlo. Bo jak je zname, ropy maju Arabi dost. Styči kopnut do země a teče. S tu eletryku to je horši, bo na provoz elektrarni potřebujete tež jakesik inženyry. A s tym je problem, bo pokud sleduju proudy plavačku do Evropy, všeci arabšti inženyři už v Evropě su a Arabum zustal enem proletaryjat.

Jacisik inženyři by se snad dali eště zehnat mezi africkyma plavačkama, ale to by museli začat Arabi krast plavačky škaredym italskym babam z polityckych neziskovek a nasilně si je odtahovat do Arabska.

Tuž nevim, jestli je to realne. Ty baby se nevzdaju tak snadno.

Jestli na jakesik rozumne vysvětleni přijdete, tuž napište. Bo to, jak škaredě se Arabi zachovali k řišskemu kancleřovi a naopak, jake lukulske představeni připravili nejvyššimu tajemnikovi země Sovětu, to je do nebe volajici. Chudak kancleř. Tak blbě se naposled asi citil jeho předchudce, když zjistil, že mu zdrhnul asistent a Angličani ho nechtěju pustit zpatky.

Ladik Větvička, Rádio Universum

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)